گزارش اختصاصی سایت از کنسرت 9شهریور


گزارش اختصاصی و کامل سایت هواداران از کنسرت نهم شهریور ...

گزارش کامل از اجرای دو سانس محمد علیزاده در کنسرت شهریور , بهمراه صحبت های بچه های سایت هوادارن با محمد علیزاده در ارتباط با مسائل و نقدهایی که در سایت مطرح شده بود .کنسرت نهم شهریور ماه همانند کنسرت های قبلی محمد علیزاده , مملو از هوادارانی بود که به عشق صدای پر احساس و آسمانی وی به کنسرت آمده بودند و شور و شوقی بی بدیل در میان هواداران موج میزد . برنامه امروز در دو سانس برگزار شد . متاسفانه زمان پایه سانس اول بدلیل اینکه به اذان مغرب میرسید , زودتر از زمان موعد به پایان رسید و طبق صحبتهایی که داشتیم , چند ترک از برنامه حذف شد تا برنامه از زمانی که مدیریت اجرایی سالن میلاد معین کرده نگذرد .

فضا و صحنه سازی کنسرت امروز با کنسرت های قبلی محمد علیزاده خیلی متفاوت تر بود و در واقع برای تک تک تراک های سوژه ای طرح ریزی شده بود . در سمت چپ استیج یک میز بهمراه صندلی که فضای دراماتیک و عاشقانه ایجاد کرده بود و در سمت راست نیز یک صندلی بهمراه بخاری قدیمی که دود از آن بلند میشد و فضای نوستالژیک خاصی ایجاد کرده بود . بعنوان مثال برای اجرای ترانه "دل بی تو غم زده" محمد علیزاده در نور نارنجی فام گوشه استیج و میز و صندلی سمت چپ استیج برای اجرای نمایش خود استفاده کرد تا احساس آهنگ را علاوه بر صدا با تصویر منتقل کند . کار طراحی صحنه توسط محسن افشانی , بازیگر و اکنون دیزاینر خوب کشورمان انجام شد و مورد توجه خیلی از هواداران قرار گرفت . محمد علیزاده , آقای خاص مثل همیشه با تیپ ساده ولی در حین حال شیک , کت خاکی و پیراهن سفید با شلوار مشکی در صحنه حاظر شد که حضورش با این استایل حس دلنشینی به فضای استیج داده بود .

برگرد , سرزنش ,  بی حوصله , غم دنیاس , دل بی تو غم زده , هوات و کردم , جزتو , تورو میخواستم , شهر باران و این اولین باره قطعاتی بودند که در سانس اول اجرا شدند . طبق کنسرت های قبلی محمد علیزاده برنامه خود را به دو قسمت تقسیم کرده بود . یکی از زیبایی های کنسرت امروز کنداکتور جالبی بود که علیزاده برای این اجرا در نظر گرفته بود . در واقع بسان پخش آلبوم برنامه اجرا پیش رفت . به این صورت که در بخش اول برنامه قطعات آلبوم "دلت با منه" به همراه قطعه "هواتو کردم" اجرا شدند که با استقبال ویِژه هواداران روبرو شدند. در بخش میانه اجرا علیزاده صحنه را به "حسام ناصری" سپرد تا به معرفی نوازندگان بپردازد. نوع معرفی اعضا هم در نوع خود جالب توجه بود بطوریکه ارکستر یک قطعه واحد را مینواختند و به هنگام معرفی خود شروع به تکنوازی در آن قطعه می کردند. اجرای تک نوازی گروه واقعا بی نظیر و مثال زدنی بود , طوریکه سالن از تشویق هواداران به لرزه در آمده بود . در قسمت دوم برنامه یعنی قسمت "سورپرایز" آغاز کار با قطعه پرطرفدار و زیبای "جز تو" بود که با استقبال بی سابقه حاضران در سالن روبرو شد . این قسمت که به اجرای قطعات آلبوم سورپرایز اختصاص داشت از طرف علیزاده با شور و حرارت مثال زدنی و از طرف حاضران در سالن نیز با انرِژی مضاعفی ادامه پیدا کرد . یکی از نکات بارز و جالبی که این روزها کمتر مورد توجه قرار میگیرد ولی یکی از شاخصه های یک اجرای موفق در موسیقی روز دنیاست برقراری ارتباط صمیمی و همراه ساختین مخاطب در طول برنامه است. شاخصه ای که علیزاده به حق نشان داد روی آن فکر و تمرکز زیادی کرده است. بارها و بارها در طول اجرا از قدوم مبارک حاضران در سالن تشکر کرد. بارها و بارها با بیان صادقانه خود مخاطبان را در احساس زیبای خود شریک کرد و از همه مهمتر آن که صداقت و یک رنگی را میتوانستید در جای جای سخنان او به وضوح ببینید‌.

مهمانان علیزاده در این اجرای هم برای او و هم برای مخاطبان جایگاه ویژه ای داشتند. "میلاد ترابی" تنظیم کننده و خواننده خوب کشورمان که تنظیم اکثر قطعات علیزاده را بر عهده داشته و آخرین همکاری این دو را در قطعه (هواتو کردم) در ماه مبارک رمضان شاهد بودیم یکی از مهمانان ویژه علیزاده در این اجرا بود. اما مهمترین مهمانان علیزاده در این اجرا کسانی بودند که علیزاده ایشان را دلیل علیزاده شدن خود میدانست. کسانی که با تمام وجود از او در دوران سختی حمایت کردند و راه را برای شکوفایی هنر خدادی علیزاده هموار ساختند.پدر و مادر محمد علیزاده شاید ویژه ترین مهمانان شب 9 شهریور 92 در برج میلاد بودند. همچنین حضور کسی که به نقل قول از خود علیزاده کارهایی برای او کرده که هیچ کس در زندگی هنری اش برایش انجام نداده رنگ و بوی متفاوتی را یه اجرای او بخشیده بود."صدرالدین حسین خانی" مدیریت عامل "شرکت ایرانگام" از تهیه کنندگان با سابقه کشور که تهیه کنندگی اجرای برنامه و آلبوم های علیزاده را برعهده داشت مهمان و به نوعی میزبان ویژه اولین کنسرت علیزاده در برج میلاد بود.

یکی دیگر از نکات برجسته اجرای علیزاده ارکستر قوی و هماهنگ این خواننده توانمند بودند که به رهبری "امیر علیزاده" شب درخشانی را تجربه کردند.امیر علیزاده علاوه بر رهبری ارکستر و نواختن ساز پیانو تنظیم کلیه قطعات را نیز برای اجرای زنده بر عهده داشت.علاوه بر علیزاده علی پورنگهبان (نوازنده گیتار بیس) محمد شعبانی (نوازنده پرکاشن) اشکان موسوی (نوازنده ویولون) سعید عباسی (نوازنده کیبورد) فرشید ادهمی (گیتار الکتریک - گیتار اسپانیش) بهنام میرزازاده (گیتار الکتریک سولو - یوزوکی) امیر غلامی (نوازنده گیتار الکتریک) امیرحسین اویسی (نوازنده درامز) پویا صرافی مهر (سینتیسایزر - سمپلر) اعضای دیگر ارکستر محمد علیزاده بودند. برنامه سانس اول بعد از آرامشی که قطعه" شهر باران" ایجاد کرد , با ترانه "این اولین باره" به پایان رسید و این پایان برای خیلی از هوادارانی که آمده بودند تا قطعه "دلت با منه" را بشنوند , ناراحت کننده بود . به هر ترتیب سانس اول کنسرت نهم شهریور به بهترین شکل سپری شد و سانس دوم تقریبا به موقع آغاز شد .

در سانس دوم  که کنداکتور شبیه سانس اول بود با تفاوت این که قطعه "تو جون منی تو " و "دلت با منه" نیز به آن اضافه شده بود , با شور و حال وصف ناپذیری از جانب هواداران به اجرا در آمد و هواداران سایت هواداری محمد علیزاده هم در سانس اول و هم در سانس دوم با پلاکارت ها و عکسهایی که از محمد علیزاده آورده بودند , شور خاصی به کنسرت القاء کرده بودند که مورد توجه و رضایتمندی محمد علیزاده قرار گرفت و چندین بار با اشاره باعث شد که شور و حال هواداران چندین برابر شود . نقطه اوج احساس برنامه اجرای قطعه "دلت با منه" و "این اولین باره" بود . در اجرای قطعه "این اولین باره" محمد علیزاده از حضار خواست تا گوشی های همراه خود را روشن کنند و با آن سالن را ستاره باران کنند . این کار باعث شد اجرای این قطعه آنچنان احساسی در حضار ایجاد کند که خیلی ها اشک از چشمانشان سرازیر شود . قطعه "دلت با منه" نیز گل سرسبد اجرای این سانس بود که همراهی حضار بی شک یکی از معدود همخوانی های حضار با خواننده بشمار میرفت .

این سانس از برنامه میهمانان بسیار بسیار ویژه ای داشت که حضورشان یک دلگرمی برای محمد علیزاده بود . حضور فرزاد حسنی و همسرشان آزاده نامداری برای آولین بار در کنسرت های محمد یک حس دلگرمی برای محمد علیزاده ایجاد کرده بود و خودش این جمله را خطاب به فرزاد حسنی بیان کرد که « میدونم الان تو از همه خوشحال تری , چون خیلی دوست داشتی منو در این جایی که الا هستم ببینی » . محمد رضا فروتن از بازیگران بنام سینما و تلوزیون ایران , نفیسه روشن بهمراه همسرشان که دسته گل زیبایی هم به محمد تقدیم کردند , جواد افشار کارگردان مطرح سینمای ایران ,  علی انصاریان , میلاد ترابی , حامد کولیوند که چندی پیش آهنگ دوصدایی ایشان با محمد علیزاده به نام "اوج احساس" منتشر شد و جمع بازیگران دیگر از جمله میهمان این سانس از اجرا بودند . پایان بخش این سانس , اجرای پر شور ترانه "تو جون منی تو" بود که محمد علیزاده در یک فضای شاد در حالی که تمامی حضار به افتخار محمد بلند شده بودند از استیج خارج شد و حضار با جو شادی که در پایان به همه القاء شده بود از سالن خارج شدند .

جمع بندی : در کل , کنسرت امشب با کیفیت بسیار خوبی برگزار شد و بیانگر این است که کنسرت های محمد علیزاده , سیر صعودی به خود گرفته است و تنوع و یکپارچگی گروه در اجرای قطعات و تنظیم های جدید و کنسرتی از جمله معیارهایی است که در کنسرت های محمد علیزاده پیشرفتش حس میشود . تنها مشکلات این اجرا اختلال های کوچکی در صدا و همچنین دود غلیظ استیج بود که در بعضی مواقع پیدا کردن محمد علیزاده در استیج را مشکل میکرد .


دیدار بچه های سایت هواداران با محمد علیزاده ...

در دیدار بچه های هوادار علاوه بر حس و حال عرفانی که بین محمد علیزاده و هواداران ایجاد شده بود , فضای نقد و سوالات از محمد علیزاده خالی نماند . در گفتگو با محمد علیزاده یکسری از سوالات که در سایت مطرح شده بود , پاسخ داده شد . محمد علیزاده در ارتباط با ترانه "اوج احساس" که خیلی از هواداران نسبت به این قطعه نقد شدیدی داشتند , گفت : ملودی این کار در سال 1385 ساخته شده بود و من به پیشنهاد حامد کولیوند و از روی رفاقتی که با حامد داشتم , این کار را پخش کردیم . و همچنین در ارتباط با عدم حضور محمد علیزاده در برنامه "شهر باران" شبکه اول سیما در روز عید فطر گفت : اصلا قرار نبود که من در آن برنامه حضور پیدا کنم و همچنین بطور جدی از عدم حضور خود در برنامه ساعت 25 خبر داد و گفت که من به این برنامه نخواهم رفت .
به امید کنسرت های آینده ...


کلمات کليدي : گزارش اختصاصی سایت هواداران محمد علیزاده از کنسرت با شکوه نهم شهریور , گزارش کامل کنسرت نهم شهریور محمد علیزاده , گزارش متنی کامل از کنسرت با شکوه محمد علیزاده در تابستان 92 , گزارش اختصاصی و کامل سایت هواداران محمد علیزاده از کنسرت شهریور ماه محمد علیزاده , کنسرت با شکوه محمد علیزاده , کنسرت با شکوه محمد علیزاده , گزارش اختصاصی از کنسرت با شکوه محمد علیزاده .
ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 11 شهريور ماه ، 1392 توسط Alizadeh_Fans  چاپ مطلب


نام شما: [ کاربر جدید ]

عنوان:
 
نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**

کد امنيتي : waj33qav
تايپ کد امنيتي : [ بازگشت ]

█توجه توجه█

بازدیدکنندگان و هواداران غیر عضو مجوز ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت را ندارند!

برای ارسال نظرات و پیشنهادات و استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران و هواداران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .

narges (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : سه شنبه، 16 مهر ماه ، 1392
من عضوسایت شذم.اماچرانوشته میشه شماعضورسمی سایت نمی باشید؟غمگینم...جواب


  • narges ... توسط 62225 در مورخه : سه شنبه، 16 مهر ماه ، 1392
  • narges توسط somayeh-mohammad در مورخه : چهارشنبه، 17 مهر ماه ، 1392

مشکات (امتیاز : 1)
توسط meshkat1991 در مورخه : دوشنبه، 11 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
مجید خان بابا گل کاشتی ازگذارشا مرسی مرسیعاشقتم خدای احساس (امتیاز : 1)
توسط sajjad75 در مورخه : دوشنبه، 11 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://mfgivemefaive.blogfa.com/
عااااااااااللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییییییییییییهههههههههههههههه. محمد بهترینیخیلی ممنون (امتیاز : 1)
توسط ghazalle (z.bagheri16@gmail.com) در مورخه : دوشنبه، 11 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
عالی بود مجید جانچی بگم؟ (امتیاز : 1)
توسط 62225 در مورخه : دوشنبه، 11 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://www.mohammadalizadeh.ir/
جایی واسه حرف زدن نیست دنیا دنیا سپاس مجید جانمجید گل کاشتی ....محمد یه دونه ای .... (امتیاز : 1)
توسط seven در مورخه : دوشنبه، 11 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
مرسی مجید جان از این همه احساس و انرزی که واسه این متن گذاشتی از محمد علیزاده هم متشکرم به خاطر خاطره های خوبی که واسه تک تک بچه ها رقم زدحرف نداشت (امتیاز : 1)
توسط tghr در مورخه : دوشنبه، 11 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
مجید جان ممنونتیمفدای محمد علیزاده بشم (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : دوشنبه، 11 شهريور ماه ، 1392
واقعا ایزان بیاید به داشنت این نگین شیک وعزیزو خوش اخلاقو مردمی خلاصه الهی قربونشبرم افتخارکنه ولی کیه که قدر بدونه در هر صورت اوناییکه رفتا کوفتشون بشه بخصوص اون دختریکه گردن بندشو دادا اخه براچی دادمثل همیشه عالی (امتیاز : 1)
توسط zeinab در مورخه : دوشنبه، 11 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
ممنون به خاطر گزارشات زیبات وهمچنین از پاسخگویی محمد علیزادهسپاس (امتیاز : 1)
توسط fateme-a در مورخه : دوشنبه، 11 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
خیلی خوب تعریف کردید عالی بودمرسی از همه (امتیاز : 1)
توسط dj-parsi در مورخه : سه شنبه، 12 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
محمد بینظیره . شما که دیگه حررررف ندارید طرفدارای دوست داشتنیه محمددعا (امتیاز : 1)
توسط sefid در مورخه : سه شنبه، 12 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
پایدار بمونن الهی همگی با هم آمینمررررررررررررررررررررررررسی (امتیاز : 1)
توسط fatemeh-S در مورخه : سه شنبه، 12 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
بابا مجید دمت گرم با این که کلی مشغله داشتی امتحانتم روش ولی اکتیو بودیا به این میگن مدیر نمونهچشم حسود کور (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : سه شنبه، 12 شهريور ماه ، 1392
خداییش چش حسودا کور بشه خیلی خوشگلو خوشتیپ شده اینجا نمیدونم چی کرده با دل من که انقد میخوامش هر لحظه یادشم وترانه هاشو هر روز گوش میکنمگزارش کامل (امتیاز : 1)
توسط 1362 در مورخه : سه شنبه، 12 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
تشکر از تمام احترام آقای علیزاده نسبت به هواداران بی نظیر خودخوشبحالتون (امتیاز : 1)
توسط hesearamesh (www.bito_yas22@yahoo.com) در مورخه : چهارشنبه، 13 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://red
سلام بر همه ی اونایی که تو کنسرت بودن خوشبحالتون جای ما شهرستانی ها رو هم خالی می کردین ما که دستمون نمیرسه بابت عکسا دستتون نه درد ایول حال کردم گل کردین اگه دوباره داداش محمد ما رو دیدید بهش بگید ما آذری ها هم خیلی دوستش داریممررررررررسی (امتیاز : 1)
توسط amirshojaee در مورخه : چهارشنبه، 13 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
مجید جان دمت گرم بهتر از این نمیشدخوش گذشت (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : جمعه، 15 شهريور ماه ، 1392
واقعا شب خوبی بود و خیلی خوش گذشت.فقط حیف که زمانشو کوتاه کردن.من از اولش منتظر آهنگ ازم دوری بودمشوک!!!!!! (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : دوشنبه، 15 مهر ماه ، 1392
واقعاشوکه شدم.چرامحمدعلیزاده علاقه ای به حضوردربرنامه ساعت25ندارن؟واقعاچرا؟ چندماه منتظربودیم تاایشون روتواین برنامه ببینیم..البته حتماایشون دلیل قانع کننده ای برای این تصمیم دارن.امیدوارم همیشه موفق باشن.درضمن عکسای کنسرت سبزوار عالی بود


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 4.42 | تعداد آراء: 21لـطـفـا بـه ایـن مطـلـب امتـیـاز دهیـد :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد

اشتراک گذاري مطلب
انتخاب ها