گزارش اختصاصی سایت هواداران از کنسرت شهریور


گزارش اختصاصی سایت هواداران از کنسرت بیست و هفتم شهریور

شبی که محمد علیزاده خاطره ای را برای بچه های سایت هواداران رقم زد که هیچگاه از یاد و خاطراتمان نخواهد رفت . گزارش اختصاصی و کامل از اجرای محمد علیزاده در کنسرت باشکوه بیست و هفتم شهریور , بهمراه صحبت های بچه های سایت هواداران با محمد علیزاده در انتهای کنسرت .کنسرت بیست و هفتم  شهریور ماه با اینکه در اواسط هفته برگزار شد و تمدیدی بود بر استقبال بینظیر کنسرت نهم شهریور , ولی با این حال مملو از هوادارانی بود که به عشق صدای آسمانی , صدای احساس ایران به کنسرت آمده بودند . شور , شعف و انرژی وصف ناپذیری در چهره همه حضار موج میزد . اینگار همه حس بینظیر بودن امشب  را درک کرده بودند .

برنامه امشب همانند کنسرت نهم شهریور در دو سانس برگزار شد . فضای استیج , چون در گرو برنامه تمدید بود با همان ظاهر و استایل کنسرت نهم شهریور طراحی شده بود . به این شکل که برای تک تک تراک ها سوژه ای طرح ریزی شده بود . در سمت چپ استیج یک میز بهمراه صندلی که فضای دراماتیک و عاشقانه ایجاد کرده بود و در سمت راست نیز یک صندلی بهمراه بخاری قدیمی که دود از آن بلند میشد و فضای نوستالژیک خاصی ایجاد کرده بود . تنها تفاوت این بود که در کنسرت نهم شهریور اسم محمد علیزاده که به صورت لاتین در بالای سن قرار داشت , در این کنسرت پایین قرار گرفته بود و پله سفید رنگی که در جلوی استیج تعبیه شده بود در این کنسرت حذف گردید . طبیعتا  کار طراحی صحنه توسط محسن افشانی , بازیگر و دیزاینر خوب کشورمان انجام شد و مورد توجه خیلی از هواداران قرار گرفت .
محمد علیزاده نیز , همانند همیشه با یک چهره ساده و در عین حال شیک و بینظیر , کت سفید و پیراهن و شلوار و ساعت سرمه ای و کفش اجری در صحنه حاظر شد . و تم امشب محمد عزیز از نظر بسیار از بچه ها نمود خاصی به چهره پر احساسش داده بود .

برگرد , تولد (خیلی خوشحالم) , دل بی تو غم زده , غم دنیاس , سرزنش , جز تو , این اولین باره , حس آرامش , هوات و کردم , شهرباران , تورو میخواستم , بی حوصله , تو جون منی تو و دلت با منه  از جمله شاهکارهایی بود که در کنداکتور کنسرت امشب گنجانده شده بود . در اجرای ترانه "این اولین باره" مانند حس همیشگی این آهنگ در کنسرت , یک حس بینظیری با روشن شدن فلش گوشی های حضار فضای سالن برج میلاد را فرا گرفت و همچنین با اجرای ترانه "حس آرامش" که برای اولین بار بود در کنسرت اجرا میشد این حس به اوج رسید و امشب را یک شب خاطره انگیز کرد . همچنین در اجرای ترانه "دلت با منه" بعد از اینکه بچه های سایت پلاکارت های «"داریم با آهنگهات نفس میکشیم"» را بالا بردند محمد علیزاده با یه حس بینظیر اشاره اش را بسمت بچه های سایت راهی کرد تا حس بودن بچه های سایت , زینت قلب های هواداران شود .

کنسرت امشب نیز به دو بخش تقسیم شده بود با این تفاوت که محمد عزیز استراحتی را که در کنسرت های قبلی برای ریکاوری انجام میداد , صرف معرفی ارکستر خود کرد و کارش را یکسره با انرژی وصف ناپذیر تا انتهای کنسرت ادامه داد .

مهمانان امشب , دوست صمیمی و میهمان همیشگی کنسرت های محمد علیزاده یعنی میلاد ترابی و همچنین حامی همیشگی اش صدر الدین حسین خانی و یکی از ترانه سرایان آثار هیت محمد یعنی محمد کاظمی , سید کاظم احمد زاده که با خانواده محترمش در کنسرت حضور پیدا کرده بودند , شهاب اکبری , عباس محبوب , مسعود سلیمانی , حامد کولیوند , مسعود ساکی , حسام ناصری و همچنین مثل همیشه میهمان ویژه کنسرت های محمد , یعنی پدر مادر عزیز و دوست داشتنی محمد علیزاده بودند .

یکی دیگر از نکات برجسته اجرای علیزاده ارکستر قوی و هماهنگ این خواننده توانمند بودند که به رهبری "امیر علیزاده" شب درخشانی را تجربه کردند . امیر علیزاده علاوه بر رهبری ارکستر و نواختن ساز پیانو تنظیم کلیه قطعات را نیز برای اجرای زنده بر عهده داشت . علاوه بر علیزاده امیرحسین اویسی (درامز) ، پویا صرافی مهر (سیتی سایزر) ، امیر غلامی (گیتار الکتریک) ، فرشید ادهمی (گیتار الکتریک و اسپانیش) ، علی پورنگهبان (گیتار بیس) ، محمد شعبانی (پرکاشن) ، اشکان موسوی (ویولن) ، سعید عباسی (کیبورد) ، بهمن میرزاده(گیتار الکتریک) و «امیر علیزاده» (رهبر ارکستر و پیانو) اعضای دیگر ارکستر محمد علیزاده بودند.

اجرای امشب محمد علیزاده یک تفاوت اساسی با تمامی کنسرت هایش برای محمد و بویژه هوادارانش داشت و آن هم زمانی بود که محمد علیزاده نقل از سایت هواداران کرد :

محمد علیزاده قبل از اجرای قطعه اخرش که به درخواست و استقبال حضار اجرای دوباره ترانه "برگرد" شد , گفت :
« قبل از اجرای این ترک یه چیزی میخوام بگم که خیلی برام مهمه . میخوام از کسانی تشکر کنم , از بچه های سایت هواداریم که زحمت میکشن و اومدن اینجا . ( در همین حین بچه های سایت هواداران همه با هم بلند شدن و مورد تشویق محمد و حضار قرار گرفتند ) و افزود : من میبینمتون بچه ها , نقدایی که میشه برام , تک تک میخونم ولی واقعا وقت نمیکنم که بیام و باهاتون حرف بزنم »

همین دیالوگ ها کافی بود که صدای حضار بویژه هوادارایی که امشب از طرف سایت به کنسرت رفته بودند تا جای کسانی که نتونستند حضور پیدا کنند را پر کنند , کل محوطه برج میلاد را به لرزه در بیاورد و باعث شود یک خاطره بینظیر هم در دفتر خاطرات محمد عزیز و هم در نوار عمر هواداران ثبت شود .

 بعد از این سناریوی بینظیر , ترانه "برگرد" با شور و انرژی بینظیری اجرا شد و هواداران محمد علیزاده , شبی برایشان رقم خورد که نه تنها برای تک تکشان بیاد ماندنی بود , بلکه برای تمامی کسانی که به کنسرت نرفتند نقطه عطفی بود که  هرگز فراموش نخواهد شد .

پشت صحنه کنسرت بیست و هفتم شهریور ماه :

بر خلاف کنسرت نهم شهریور جمع وسیعی از حضار پشت درب خروجی سالن جمع شده بودند و همین موضوع باعث شد که حراست سالن اجازه ملاقات بچه های سایت هواداران با محمد علیزاده را ندهند و این غم شدیدی را برای بچه های سایت بوجود آورده بود .
( از همین جا یک نقد شدید به حراست برج میلاد میکنیم : که برای پراکنده کردن هواداران نیازی نیست از جملات و نقل قول هایی که اصلا از محمد علیزاده نیست استفاده کنید . چرا برای راندن مردم از حرف هایی که شخصیت خواننده را در ذهن مردم خراب میکند استفاده میکنید !!!!) .

بچه های سایت بعد از پایان کنسرت حدود یک ساعتی منتظر ماندند تا بتوانند کسی که با بودنش نفس میکشند را ملاقات کنند و بالاخره بعد از کلی پاپی شدن توانستند محمد علیزاده را در حالی که بر سر میز شام نشسته بود و مشخص بود که خبر حضور هواداران به اطلاعش رسانیده نشده , مشاهده کنند که محمد عزیز با دیدن هوادارانی که از دور نظاره اش میکنند , از میز شام بلند شد و بطرف بچه های سایت آمد و . . .  .
این است حس مشترکی که همه هواداران با محمد دارند . حس سادگی و عشق .

حرف های دلی زیادی زده شد و مهمترین این بحث ها این بود که محمد گفت : «امشب سنگ تموم گذاشتین» و بعد از گفتن این جمله از بچه ها که : «خیلی از بچه های سایت از شهر های دور به عشق شما میان سایت و ... » گفت : «همه شما عزیز دل من هستید ...» .
همچنین بچه های سایت از حضور محمد عزیز در "جشنواره موسیقی فجر" پرسیدند که محمد گفت : احتمال زیاد حضور پیدا خواهم کرد .
در پایان وقتی محمد از بچه های سایت دور میشد , یکی از بچه های هوادار فریاد زد و گفت : تا آخرش پشتیتم ...
محمد علیزاده با چهره بشاش و دلنشینش برگشت و با کلمه خاطره انگیز همیشگی اش گفت : مرسی مرسی .
این بود یک شب رویایی , برای هوادارانی که رویایشان را با محمد رنگی میکنن .

به امید کنسرت های آینده ...

تشکر ویژه از " فرزانه/farzane " عزیز که زحمت گزارش کنسرت بیست و هفتم شهریور را کشید .

کلمات کليدي : گزارش اختصاصی سایت هواداران محمد علیزاده از کنسرت با شکوه بیست و هفتم شهریور , گزارش کامل کنسرت بیست و هفتم شهریور محمد علیزاده , گزارش متنی کامل از کنسرت با شکوه محمد علیزاده در تابستان 92 , گزارش اختصاصی و کامل سایت هواداران محمد علیزاده از کنسرت شهریور ماه محمد علیزاده , کنسرت با شکوه محمد علیزاده , کنسرت با شکوه محمد علیزاده , گزارش اختصاصی از کنسرت با شکوه محمد علیزاده .
ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392 توسط Alizadeh_Fans  چاپ مطلب


نام شما: [ کاربر جدید ]

عنوان:
 
نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**

کد امنيتي : kil60fez
تايپ کد امنيتي : [ بازگشت ]

█توجه توجه█

بازدیدکنندگان و هواداران غیر عضو مجوز ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت را ندارند!

برای ارسال نظرات و پیشنهادات و استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران و هواداران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .

پس ماهایی که نهم رفتیم چی (امتیاز : 1)
توسط fatemeh-S در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
پس ماهایی که نهم رفتیم چیراستی مررررررررررررررررررررررسی داداشی و مررررررررررررسی فرزانه جونمممنون (امتیاز : 1)
توسط nasim در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
وای خدا چقد گریه دار بود اخرشششششششسپاس ویژه (امتیاز : 1)
توسط 62225 در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://www.mohammadalizadeh.ir/
این اتفاق ویژه رو به همه ی بچه های سایت و هواداران محمد علیزاده تبریک میگم. ما هوادار محمد علیزاده هستیم اما نه فقط به خاطر صدای فوق العاده ش. محمد علیزاده یک انسان پاک و با احساسه و این چیزیه که باعث شده روح هواداران به هم نزدیک و نزدیکتر بشه. سپاس ویژه برای این همه احساس ناب که به هواداران هدیه کرد. به امید موفقیت روزافزون برای یک انسان بینظیر. و در پایان سپاسگزارم مجید جانسلام (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
سلام بچها،دستتون درد نکنه که جای مارو اونجا خالی نذاشتین،مرسی.فقط عکسای کنسرت دیشبو نمیذارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نسیمه (امتیاز : 1)
توسط nasimeh در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
بینظیر بود بچه ها.امیدوارم همیشه پایدار باشیدمحمد یه دونه ای به خدا ... (امتیاز : 1)
توسط seven در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
اول می خوام از فرزانه عزیز تشکر کنم به خاطر گزارش عالیش و خدا رو شکر می کنم که محمد تمام تلاش هامونو دیده محمد عزیز ما اینجا نه صرفا به خاطر آهنگ هات و احساس پاکت بلکه به خاطر شخصیت بی نظیرت اینجا اومدیم تا کنار هم به قول داداش مجید یه ملت از هوادارات رو تشکیل بدیم مرسی که هوامونو داری تا تهش پشتتیمماهم نهم رفتیم هم بیست وهفتم (امتیاز : 1)
توسط mohammad20 در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://mohammadalizadeh.ir
ما هم نهم رفتیم هم بیست و هفتم محمد یکه به قران دیشب اخر کنسرت با خوندن اهنگ برگرد در دل مردم کولاک کرد محمد عاشقتمدختر اشوب (امتیاز : 1)
توسط mehrnoosh1990 در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://dokhtareashoob1990.blogfa.com/
من دستم رو بریدم با یه چاقوی تیز . سوزش دستم به کلی یادم رفت . وایی خدا خوش به حالتون من حال الان همه تون رو میخرم میدونم الان همتون توی اسمونا دارید سیر می کنید من سالی یک بار احساساتی میشدم ولی حالا نمیتونم یعنی نمیشه جلوی اشک های شوقم رو بگیرمیکی از بهترین شبای زندگیم (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
واااااای خداااااااااااا دیشب فوق العاده بود خیلی خیلی بهمون خوش گذشت همه ی آهنگ هایی که دوست داشتم اجرا کرد من که عااااشقتمدل ادم میشه حساس (امتیاز : 1)
توسط fateme-a در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
مرسی مرسی اقا مجید مرسی مرسی فرزانه مرسی مرسی بچه هایی ک سعادت داشتید و رفتید و سلام ما رو رسوندید....خیلی دوست دارم جشنواره فجر همه بریم...ب امید اون روز..دعا کنید بیایم هممونعاشق محمد (امتیاز : 1)
توسط mohammad20 در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://mohammadalizadeh.ir
یک دونه ای دوردونه ای احساس همهی دونه ای (امتیاز : 1)
توسط Secret در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
مثل همیشه گزارشتون عالی بود...خوش به سعادت کسانی که رفتند و محمد عزیز رو از نزدیک دیدند و صحبتم کردند من که اینقد قانعم فقط برم کنسرتش بسمه دیدی دیدی چقد قانعمواقعا از حرکت محمد عزیز خوشم اومد کارش درسته...محمد جون ی دونه باشهشب خاطره انگیز (امتیاز : 1)
توسط soroush-thd در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
دیشب یکی از بهترین شبای عمرم بود.محمد از همیشه بهتر بود.واقعا اجرای بی نظیری بود.همه سالن تو اسمونابودن دیشبخدا رو شکر (امتیاز : 1)
توسط zeinab در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
اول از همه از محید جان وفرزانه خانم وبقیه دوستانی که در تهیه گزارش زحمت کشیدن تشکر میکنم مث همیشه کارتون عالی بود......... جای ما البته با حسرت واشک خالی........ من که الان خیلی ناراحتم که نتونستم برم ولی باز راضیم به رضای خدا وبعد از محمد علیزاده عزیز که میخوام بگم داداش عزیز ما فقط طرفدار صدای زیبای شما نشدیم بلکه طرفدار اعتقاد و شخصیت بینظیر ومهربونیهات هم شدیم وتا آخر روی عهد خودمون هستیم وخواهیم ماند پس مراقب احساسات زیبای خودت باش وبه قول خودت ....مرسی مرسی محمد جان ومرسی مرسی بچه های عریز ومهربون سایتسلام (امتیاز : 1)
توسط poryaalizade در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
سلام واقعا خوشحالم از این که طرفداره کسی هستیم که با معرفته و دلی پاک داره یاد اون لحظه افتادم که با تما وجود محمدو بغل کردم و از احساسم بهش گفتم؛ دوست دارم پشتتیم تا آخرش....چه ها که نکردینا!!!!!!!!!! (امتیاز : 1)
توسط zahraarchitect در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
دست همگی درد نکنه چه کسانی که رفتن و چه کسانی که نرفتن ولی قلب و روحشون تو کنسرت بین هوادارا بوده!!!!!!!!!!!!!مرسی ماها بینظیریممحمد ... (امتیاز : 1)
توسط Majid_71 (http://www.mohammadalizadeh.ir) در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://www.mohammadalizadeh.ir
سلام به محمد عزیزم که میدونم این کامنت رو میخونی . ایکاش میتونستم این کنسرت رو بیام . چون حرفی که دوس داشتم با گوشای خودم و زنده از زبون خودت بشنوم و امشب گفتی . یعنی بر زبون اوردن نام سایت هوادارات , اونم علنی . این آرزوی من بعد از کنسرت 28بهمن بود و خدا رو شکر به ارزوم رسیدم و الان ارزوهای بزرگتری جای آرزوهای قبلیم رو گفته که همش رنگ و بوی خودت رو میده . من دیشب کنسرت نبودم ولی تمام شبم رو لحظه بلحظه با تو نفس میکشیدم . خونه بودم اما نبودم , دلم تو سالن بود . ببخش که نتونستم بیام . راه طولانیه و هماهنگ شدنم برای اومدن از لاهیجان نمیزاره . ایشالا که کنسرت بعدی میایم و ملتمون از هوادارانت رو به رخ همه میکشیم و به همه میفهمونیم ما لشکر احساسی از هوادارات میتونیم چه کارا که کنیم . آرزوم اینه که حتی یه لحظه از ذهنت عبور کرده باشه که مجید (همون پسره) تو جمع این بچه ها هست یا نه . همین ... // آغوش گرمت , قلبم و صدای پر از عشقت ذهنمو همچنان درگیر خودش کرده , بخدا هنوز گرمای آغوشت رو حس میکنم . خدا از محمدها فقط تک گل آفریده و مث یه قطب داره قلبمو به سمت خودش میکشه /// بیاد همون شب : عاشقتیم تا تهش ... .کنسرت عالییییییییییییییییی بود (امتیاز : 1)
توسط fatimataa در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
وای من سانس اول بودم واقعا ترکوند شعرایی رو دکلمه میکرد بینظیر بود ماشالا هزار ماشالا چه تیپ ساده و قشنگی زده بودن تو سانس اول همش دستشو به اسمون میگرفت و به خدا اشاره میکرد تو یه اهنگش گفت تو صدای محمد تنها رو شنید همه فقط جیغ میزدن تو سانس اول موقع معرفی نوازنده ها اونا سنگ تموم گذاشتن مخصوصا دی جی عالی بود شیطنت های علیزاده معرکه بود هی میرفت سمت نوازنده ها به پشتشون میزد یا طبل میزد واقعا بینظر بود یه جا که موقع حرف زدنش یکی داد زد یه دونه ای دردونه ای اینم یهو خنده اش گرفت یه جا گفت ایشالا تو کنسرتا با عشقتون بایین یهو یکی داد زد ایشالا اونجام خنده اش گرفته بود واقعا دیروز ترکوند هعی... ما سانس 6 بودیم عالییییییییییییی بود فقط جیغ میزدیم اصلا دلمون نمیومد که بریم بهترین روز عمرمون بود حراستای برج میلاد که نگووووووو اصلا .. اقای علیزاده بازم یه شب رویایی رو ساخت قشنگ برج میلاد به اسمون نزدیک شد دیروز واقعا ترکوند ارزش اینو داشت از شمال بیام کنسرتش ترکوندی برادر من واقعا ترکوندی با اینکه خسته بودن تک تک اعضا ولی اینقد انرژی داشتن که ... ماشالا خسته نباشین صدای احساس ایرانمی دونم محمد می خونی.... (امتیاز : 1)
توسط Maryam-73 در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
اول ممنونم از فرزانه عزیز به خاطر گزارش عالیش می دونم محمد عزیز این کامنت رو می خونی دلمون می خواست ماهایی که کنسرت 9 شهریور اومدیم باز میومدیم و ترانه های بی نظیرتو باهات زمزمه می کردیم اما سلامت به گوشمون رسید بچه هایی که دیشب اومدن گفتن که به همه ی بچه های سایت هواداران سلام رسوندی اونم جلوی همه ماها تو رو نه صرفا به خاطر آهنگات و احساس پاکت بلکه به خاطر شخصیتت تو رو دوست داریم و خواهیم داشت 9 شهریور هم به خودت گفتم الان هم می گم ماها عاشقانه دوست داریم و تا تهش باهاتیم محمد بی نظیر خودموندیشب اگرچه کنارت نبودیم اما دلمون با تو بودیا رفیق من لا رفیق له (امتیاز : 1)
توسط 1362 در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
عزیزای دلم، دوستای خوبم مهربونی کردین که سلام ماها رو به محمد رسوندین. اینقدر گزارشتون خوب بود که خودمو تو سالن میدیدم. اما آقای احساس ما خودمون رو خیلی به شما نزدیک میدونیم و همه این به خاطر اعتقادات خدایی و برخورد خیلی خوبتون با بچه هاست. خوش به حالتون که وجودتون باعث شده که تو این سایت همه عاشقانه و صادقانه همدیگرو دوست داشته باشن و...به امید اینکه سالهای سال همه باهم نغمه دوستی و مهربونی رو سر دهیم.milad-72 (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
عالی گزارش دادید... اونجا که از به های سایت هواداران گفت دلم خیلی خیلی گرفت که چرا کنارشون نیستم... بگذریم یا حق


  • milad-72 توسط 1362 در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392

غریبه (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
عالی بودعالیییییییییییییی.......نمیدونم چه جوری احساسم روبگم ممنونم که انقدردقیق گزارش نوشتین واقعا آدم تواون حس وحال قرارمیگیره...اگه واقعابیان ونظراتمون روبخونن من هرروزمیام ونظرمیدمغریبه (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
هعیییییییییییییییی کاش منم بودمپایدار (امتیاز : 1)
توسط sefid در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
بچه ها مرسی مرسی کولاک کردین چه اونایی که رفتن چه اونایی که نرفتن . همتون به همراه خدای احساس انشاالله پایدار بمونین الهی .برای جناب محمد علیزاده : (امتیاز : 1)
توسط naffis در مورخه : پنجشنبه، 28 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
سلام آقای علیزاده . زبونم کم آورده که ازتون بابت سورپرایز شب قبل تشکر کنم ... نمیدونم با چه زبون و کلامی حس خوشحالیم رو بهتون برسونم ... نمیدونم شاید واقعا قسمت ما این نبود که دیشب تو سالن باشیم و وقتی ازمون تشکر کردی مثل 9 شهریور به آسمونها بریم ... من رو ببخشید که نتونستم دیشب بیام ... اما دلم تو سالن و پیش بچه ها بود . من هم دلایل خودم رو داشتم مثل مجید که نتونستم بیام . شاید اصلی ترین دلیلش این بود که نمیخواستم اون حس 9 شهریور به این زودی ها با اتفاق دیگه ای عوض بشه و دوست داشتم زمانی که باهاتون هم آوا میشم همه بچه های سایت کنارم باشم و همه باهم داد بزنیم : محمد دوستت داریم ... ما قول حضور تو جشنواره موسیقی فجر رو همین جا ازتون میگیریم که دیگه اونجا برنامه ها داریم براتون ... برنامه هایی در شان محمد علیزاده و هوادارهاش ... در پناه حق خوب و خوش باشید مثل همیشه ... مرسی مرسی ... فقط همین ...تشکر و پیشنهاد (امتیاز : 1)
توسط zolal در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
با تشکر از دوست عزیزم فرزانه جان که این گزارش را تهیه کرد یه پیشنهاد داشتم واینه که بچه هایی که تو کنسرت شرکت می کنند اگه می تونند گوشه هایی از کنسرت را ضبط کنند ودر سایت قرار دهندحس وحال عجیب وغریب (امتیاز : 1)
توسط meshkat1991 در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
من یکی کلا زبونم بند اومده فقط دلم میخواد از خوشحالی از ذوق نمیدونم فقط دلم میخواد بلندبلند گریه کنم نمیدونم بابت این موجود بینظیر چه جوری باید از خدا سپاسگزاری کرد خداییییییییییییییییییییییییییییییییییا مرسی مرسی بچه ازهمه خیلی خیلی ممنونم خدا این حال خوشو از ماها ومحمد عزیزمون نگیرهعالی (امتیاز : 1)
توسط fereshte (asemani.1374@gmail.com) در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
زبونم بند شده...برای همه خوشحالم...به امید خدا یه روزی هم نوبت ما میشه....یه دونه ای (امتیاز : 1)
توسط fatimataa در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
یه دونه ای محمد علیزاده یه دونه ایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی فقط همینو میتونم بگم ایشالا هر چی زودتر البومتون بیاد مطمئنم بازم بهترینهتشكر (امتیاز : 1)
توسط atefeh67 در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
مرسي از گزارش دل من هم كه نتونستم بيام كنسرت همش اونجا بود بازم يه افسوس ديگه كه نتونستم بيامعالی بود (امتیاز : 1)
توسط dj-parsi در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
کنسرت 27 هم مثل کنسرت 9 شهریور عالی بود جای بچه هایی که نیومدن خالیایولا بچه ها (امتیاز : 1)
توسط amirshojaee در مورخه : شنبه، 30 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
بچه ها بازم گل کاشتیدتشکر (امتیاز : 1)
توسط farzane در مورخه : شنبه، 30 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
سلام بچه ها. مرسی بابت لطفهاتون به من... بدونین فقط و فقط به خاطر تک تک بچه ها مخصوصا اونایی که راهشون دوره اما همیشه قلبهاشون به محمد و اجراهاش خیلی نزدیک بوده. سلام شماها رو مخصوص رسوندم. دم محمد علیزاده گرم به خاطر معرفت بی دریغش نسبت به ما. بازم سپاس از تک تک تون.توپ (امتیاز : 1)
توسط 13761376 در مورخه : يكشنبه، 31 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
محمد تو بی نظیری هیچ خواننده ای مثل تو باحال نیستبرای محمدعلیزاده عزیز (امتیاز : 1)
توسط somayeh-mohammad (somayeh.6672@yahoo.com) در مورخه : چهارشنبه، 3 مهر ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
محمدعزیزازخدابرای توارزوی خوشحالی وخوش بختی میکنم.خدامیدونه روزایی که میفهمم کنسرت داری یاجایی برنامه داری چقدراسترس دارم که خدایی نکرده اتفاقی برات نیوفته.بعدازاومدنت توشهرقزوین برای جشن خیریه ارزوم بودکه دوباره ببینمت تااینکه کنسرت27شهریوراومدم تهران.ارزوی دیدارمجددت رودارم امااین دفه درشهرقزوین.امیدوارم دوباره ببینمت.دوست دارهمیشه شما انصاریخواننده مهربان ومردمی (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : چهارشنبه، 3 مهر ماه ، 1392
اگه این کامنتو میخونی بدون که یدونه ای من هیچکیو مثه تو با احساس ومردم دوست ندیدم واقعا احترام قلبی شما به مخطبان وهودارات مثل خودت بینظیره واقعا رفتارت تو استیج ژستای مردونه ومنحصر به فردت تواضعت قابل ستودنیست وهواداراتو بیشتر شیفته خودت میکنه خوشتیپی وسلیقه ات در انتخاب لباس تحسین برانگیزه جنتلمن واقعی هستی من هوادار شادمهر یگانه خواجه امیری بودم باور کن کنار گذاشتمشون فقط ترانه های شما رو گوش میکنم امیدوارم همیشه مثه حالا بمونی واخلاق وسبکت عوض نشه مرد بزرگ دوستدار شمافقط یه آرزو (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : چهارشنبه، 3 مهر ماه ، 1392
سلام خواستم بگم یکی از آرزوهام تو این دنیا اینه که آقای محمد علیزاده رو از نزدیک ببینم.ولی میدونم هیچ وقت به این آرزومم نمیرسم.من کجا و دیدن آقای علیزاده کجا.....!!!!!!!!!!!!!چون کیلومترها ازش فاصله دارم و مطمئنم به این آرزوم نمیرسم.ای کاش میشد و میتونستم ببینمش.ای کاش میشد.ای کاش..........کمک (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : چهارشنبه، 3 مهر ماه ، 1392
سلام بچه ها.من عضو سایت هوادارا شدم ولی نمیتونم وارد سیستم بشم میگه رمز عبور و نام کاربری اشتباهه.به مدیر سایتم ایمیل زدم ولی جوابمو نداد.میشه کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بگین باید چکار کنم؟؟؟؟؟خواهش میکنم یکی منو راهنمایی کنه................................ج به کمک (امتیاز : 1)
توسط Majid_71 (http://www.mohammadalizadeh.ir) در مورخه : چهارشنبه، 3 مهر ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://www.mohammadalizadeh.ir
سلام هوادار عزیز ... یکبار دیگه ایمیل بفرست تا از همون طریق راهنمایی کنم


  • [بدون موضوع] توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : چهارشنبه، 3 مهر ماه ، 1392

تاسف (امتیاز : 1)
توسط Asall در مورخه : پنجشنبه، 4 مهر ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
سلااامخوبین بجه ها؟ من ج هواداریم ک نمیدونستم محمد 27تم کنسرت داشت!!! مرررررررسی فرزانه جونکمک (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 4 مهر ماه ، 1392
سلام بچه ها.به مدیر سایت ایمیل زدم ولی هنوز جوابمو نداد برای کمک به من.ینی ایمیلم بهش ارسال نشده یا این که فراموش کرده بهم کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من هنوز منتظر کمکم ......یکی جوابمو بده............خواهش میکنم....کسی نیست کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟


  • [بدون موضوع] توسط naffis در مورخه : پنجشنبه، 4 مهر ماه ، 1392
  • [بدون موضوع] توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 4 مهر ماه ، 1392

کمک (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 4 مهر ماه ، 1392
من عضو سایت هوادارا شدم ولی نمیتونم وارد سیستم بشم میگه رمز عبور و نام کاربری اشتباهه.بگین باید چکار کنم؟؟؟؟؟خواهش میکنم یکی منو راهنمایی کنه................................کمک (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : پنجشنبه، 4 مهر ماه ، 1392
ایمیلمو چک کردم ولی چیزی نیومد.از بازیابی رمز عبورم استفاده کردم الان چند روز میشه ولی بازم نشد.......اینم از بد شانسی منه که نتونم جزو هوادارا شم......پاسخ به کمک (امتیاز : 1)
توسط Majid_71 (http://www.mohammadalizadeh.ir) در مورخه : پنجشنبه، 4 مهر ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://www.mohammadalizadeh.ir
هوادار عزیز _ به این آدرس ایمیل پیامت رو ارسال کن : info@mohammadalizadeh.ir از این طریق فقط تعداد نظرات این تایپک زیاد میشه . از همان قسمت من راهنماییتون میکنم .خاطره (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : چهارشنبه، 10 مهر ماه ، 1392
سلام.من اولین باره که کامنت میذارم.گزارشی که ازکنسرت دادین بینظیربودوباعث شدایندفعه فقط خواننده یاداشتانباشموتوی این هیجان زیبا شریک باشم.خیلی خوشحالم ازاینکه بعدازمدتهاهنرمندی رو میبینیم که به معنای واقعی ازجنس خودمردمه بی ادعاومهربون که امیدوارم همیشه همینجوری بمونه.امیدوارم خوانند ه ای که دلبسته احساس نابش شدیم وبا ترانه هاش روحمون اروم گرفته ودراوج دلتنگیهای این زمونه باترانه هاش چشمامون بارونی شده وباترانه های ماه رمضانیش دلتنگ خدامون میشیم همیشه به قول خودش عاشق خداومردمش بمونه وتوکارهای بعدیش خیلی خیلی خیلی بهتروبینظیرترباشه.به امیداینکه روزی به شهرما -پردیس-بیادوکنسرت اجراکنه.محمدعلیزاده عزیز همیشه این حس خوبتوحفظ کن واون ترانه ای روکه واقعابه دلت میشینه بخون تاماهم ازشنیدنش لذت ببریم.به امیدروزی که شبکه موسیقی داشته باشیموبتونیم هرروزشماروببینیم.درودبه هوادارای پاک هنرمندمردمیتش_____کر (امتیاز : 1)
توسط melikashakoori (melikashakoori@gmail.com) در مورخه : چهارشنبه، 14 اسفند ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
درمورخه:پنجشنبه،28شهریور،1392 // کنسرت دیشب عالی بودعالی صمیمانه ازآقای محمدعلیزاده سپاس گذاریم ازهواداران میخواهم درنظر سنجی برنامه ساعت25 شرکت کنندوازاین طریق باعث شویم آقای محمدعلیزاده به رتبه اول برسند چون واقعا لایقش هستند


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 4.06 | تعداد آراء: 30لـطـفـا بـه ایـن مطـلـب امتـیـاز دهیـد :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد

اشتراک گذاري مطلب
انتخاب ها