محمد , امشب دوباره متولدمان کردی . . .


امشب شبی بود که با حرفهایت انگیزهء دوباره بخشیدی ...

امشب اتفاقی سیرینی برای تمامی هواداران سایت افتاد و محمد علیزاده بطور علنی از سایت هوادارانش گفت . از سایتی که مهره های وجودیش به عشق صدای احساسی یک نفر در آن جمع شده اند و زندگی میکنند .اسفند ماه 1391 | چهار روز بعد از اولین کنسرت محمد علیزاده | ساعت 1 بامداد
نفسم هایم حبس است . قلبی در تب و تاب . صدای قلبم را میشنوم . یک صدای آشناست . صدای جز تو . . .

چهار روز بعد از اولین کنسرت محمد علیزاده در تهران , اولین و تنها سایت هواداران محمد علیزاده به عشقش ساخته شد . شریانهایش سست بود و نهالی بود بس بی برگ و جوان . اما با یک عشق و انگیزه وصف ناپذیر . کودک بود , اما آرزوهایش بزرگ . محبوبش یک مرد آسمانی بود , از جنس احساس , از جنس مهربانی و عشق ... . آرزویش داشتن یک خانواده بود , یک دوست , یک یار , یک همسفر و یک خانه آرامش بخش  . چند روزی گذشت , زندگیش چند خبری بود که از خورشیدش میرسید . روزگارش بس تکراری و باغبانش بس غمدار . نسیمی ویزید , برگهایش در زیر لطافت این نسیم , پر و بال گرفتند و صدایی نوازشگر رگ برگهایش شد . انگار طراوتی در خودش احساس میکرد , گویا خبری بود که نوید تحول زندگیش را می داد . نوید یک زندگی بهتر و بدور از تنهایی . ناگهان آسمان بصدا درآمد , چشمه ساران جاری شدند و باران رحمت الهی باریدن گرفت و رنگین کمان در فضای باران آلودش نظاره گر خورشید شد . کم کم تحولی پیرامونش حس کرد , بذرها بارور شدند , جوانه ها تراویدند و جوانه جوانه زیاد شدند . طولی نکشید که متوجه شد , تمام باغش را جوانه ها در بر گرفتند . حالا دیگر ریشه هایش قرص تر شده اند . برگهایش حس آرامش بینظیری دارند . حال دیگر خانواده دارد . یک خانواده و یک ملت از محبوبش , از یک مرد با صدایی احساسی .

بله ... داستان سایت هواداران به همین سادگی بود و شبیه یک معجزه . در کمتر از چند ماه هوادارانی که هیچ منزلگاهی نداشتند تا دلشان را به دستهای هم بسپارند و فریاد هواداری سر دهند . خانه شان را که با عشق ساخته شده بود , خوب یافتند . خانه ای که تا ماه رمضان فقط حضورش و بودنش یک حرف بود! حرفی با معناهایی گمنام! هواداران خوب خانه شان را پیدا کردند . بازدید هواداران رقم میلیونی پیدا کرد ولی هنوز معنی گمشده خود را نیافته بود! تا اینکه ... امشب فرا رسید!!! شبی از جنس برآورده شدن رویای نهالی که  اسفند ماه کاشته شد و با حرفهایت از سایت و بچه های سایت و حضورت در سایت در شب نهم شهریور , حال درختیست که از بس شاخه دوانده که به سان یک جنگل است . شب بیست و هفتم شهریور , روز تولد دوباره سایت بود و درختمان ثمر داد و میوه هایش شدند نقل شادیهایمان و اشک ها شوقمان شدند زینت و گوهری برای قلبهایمان که بفهمیم , خدایی که همان بالاست , انقدر بنده اش را دوست دارد که ما را از یک جوانه کوچک دور هم جمع کرد تا اکنون یک درخت که بسان یک ملت است برایش بسازیم و هوادارش باشیم .


فرمت : MP4

حجم : 21.1MB

زمان : 01:03

سايز : 720:480

کيفيت صدا : 143Kbps

زمان انتشار : کنسرت 27 شهریور 1392
مـُهـر تـایـیدمان ...

در این پست , دلنوشته های خود را تقدیم

به صـدای احساس ایـران زمیــن مـیـکـنیـم

و پیامهایمان را برای کسی میفرستیم کـه

با صدایش خاطره داریم .


کلمات کليدي : کنسرت 27 شهریور محمد علیزاده , دلنوشته بچه های سایت هواداران محمد علیزاده , دلنوشته سایت هواداران , سایت هواداران محمد علیزاده , ویدیوی تشکر محمد علیزاده از بچه های سایت هواداران , ویدیوی کنسرت 27 شهریور محمد علیزاده , گزارش کامل کنسرت 27 شهریور محمد علیزاده , سایت رسمی هواداران محمد علیزاده .
ارسال شده در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392 توسط Alizadeh_Fans  چاپ مطلب


نام شما: [ کاربر جدید ]

عنوان:
 
نظر:


:) ;) |) :- :( :0 :# *) ^) +)) :} |(( @: (:) :? :**

کد امنيتي : yol69run
تايپ کد امنيتي : [ بازگشت ]

█توجه توجه█

بازدیدکنندگان و هواداران غیر عضو مجوز ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت را ندارند!

برای ارسال نظرات و پیشنهادات و استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران و هواداران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .

خدا رو شکر... (امتیاز : 1)
توسط 62225 در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://www.mohammadalizadeh.ir/
خدا رو شکر که حرفایی که از عمق وجودم به اعضای این خانواذه میگفتم به حقیقت پیوست. همیشه حسی درونم میگفت که دیده میشیم و امروز این اتفاق منو به باور رسوند. مجید جان از تو به خاطر ساخت این خونه سپاسگزارم. این شهد گوارای وجودت. اما سپاس ویژه از محمد علیزاده که با عشق خدایی باعث شد همه ی ما کنار هم باشیم و در فضای مجازی عشق حقیقی رو تجربه کنیم. در پایان از خانواده و تمام دوستان و همکاران محمد علیزاده که برای پرورش و بالندگیش تلاش کردن سپاسگزارم و از خدا میخوام که بهترینها رو براشون رقم بزنه.تشکر (امتیاز : 1)
توسط parastoo در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
انقدر خوشحالم که نمیدونم چی بگم؟! تشکر از همه اولش از آقای علیزاده ..... مجید ،نفسیه ،ارمیا و همه کسایی که برای سایت زحمت کشیدن .همه مطالبو میخونن ونظر میدن. برای همتون بهترین هارو از خدا میخواممی دونم محمد عزیز می خونی ... (امتیاز : 1)
توسط Maryam-73 در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
هیچ فکرشو نمی کردم این سایت به این مرتبه ای که الان هست برسه .به همه ی دوستای خوبم که محمد فقط فقط به خاطر تو بود که پیداشون کردم گفتم که انقدر محمد ،تو برای هممون برکت داشتی که خدا ماها رو سر راه هم گذاشته ماهایی که هر چی داریم به لطفش و هر چی نداریم بازم به لطف اون کسی که اون بالاست و کنار هممونه ماهایی که کنسرت 9 شهریور اومدیم دیدارت یه دنیا واسمون بود ،دیدار کسی که به عشق اون و خدایی که داره اینجا میومدیم .اما نشد که 27 شهریور هم کنارت باشیم اما خیالت راحت که تاتهش باهاتیم و عاشقانه دوست داریم مرسی مجید عزیز از متن بی نظیرتسپاس فراوان (امتیاز : 1)
توسط nasim در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
خیلی خوشحالم که این اتفاق افتاد و این به خواست خدا بود که اقای علیزاده به ما سر بزند و خوشحالمون کنه و ارزوی همه ما به تحقق برسه.و تشکر ویژه به اقا مجید که اگه این سایت نبود ماهم الان نبودیم.تشکر ویژه (امتیاز : 1)
توسط zeinab در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
بچه ها دیگه نمی دونم با چه زبونی ازتون تشکر کنم هیچ جمله ایی که بتونه این همه زحمات مجید جان وبقیه بچه ها رو جبران کنه وجود نداره ومحمد علیزاده عزیز با اون چهره مهربون همیشگیش زحمات چند ماهه بچه ها رو به واقعیت تبدیل کرد خیلی از این که عضو این خانواده بزرگم خوشحالم امیدوارم محمد علیزاده ودوستان خوبم همیشه سالم وتندرست باشن وهمیشه پایدار تا ابد...........سلام (امتیاز : 1)
توسط poryaalizade در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
نمیدونم با چه کلماتی این حس درونیم رو بهت بگم هر چی بیشتر دنبال واژه میگردم بیشتر کم میارم نمیدونم چرا به تو که میرسم دانش جمله بندیه من کم میشه ولی اینو بدون صدای تو برای من نشونه خداست خدایی که منو عاشق صدای تو کرد دوست دارم بدونی مثل روح میمونی برام ؛ صدات مرهم تنهاییه منه این یه اعترافه ؛ چه وقتایی که با صدات اشک ریختم ؛ من با صدات عشق بازی کردم...... ترانه جزتو تو منو یاد کسی میندازه که هنوزم منتظرم که برگرده ؛ برگرده و بگه که هستش برگرده و بگه که مثل من به کسی دل نبسته دعا کن برام محمد عزیزم تو دلت پاکه ...... فقط میخوام اینو بدونی که عاشقانه دوستت دارم؛ من با خودم دوتا عهد بستم یکی اینه وقتی دیدمت 5 دقیقه در آغوش بگیرمتو از احساسم بهت بگم که خدا رو شکر به این آرزوم تو کنسرت 9 شهریور رسیدم ؛ دومین عهدی هم که با خودم بستم اینه که یه روزی یه کار مشترک با هم بخونیم که مطمعنم به این آرزومم میرسم ..... دعا کن برام محمد تو دلت پاکه.....دوست دارم (امتیاز : 1)
توسط mohammad20 در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://mohammadalizadeh.ir
اقا محشری ومحشر خواهی ماند کنسرت نهم و بیست و هفتم از همه نظر عالی بودیکی (امتیاز : 1)
توسط mohammad20 در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://mohammadalizadeh.ir
محمد خوشتیب محمد خوش صدا محمد اقای احساسمرسی مرسی (امتیاز : 1)
توسط fereshte (asemani.1374@gmail.com) در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
مجید جان نمیدونم چی بگم....خدا فقط از قلب من خبرداره.........محمد عزیز بی نهایت مشتاق دیدارت هستم....فرشته الان...ندا سابق...بزارین گریه کنم...حق من سکوته...........................................................................................................................نبض احساس (امتیاز : 1)
توسط meshkat1991 در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
همیشه وقتی میخوای باکسی که خیلی برات مهمه روبرو بشی وحرف بزنی (حالا حقیقی یا مجازی )ازشب قبلش کلی برنامه ریزی میکنی که چی بگی چه جوری بگی حالا اگه اون آدم برات خیلی مهم باشه از شوقت دیگه تاصبم نمیخوابی.چه برسه به من که میخوام باشما صحبت کنم.کسی که تک تک سلولهاش پر از احساسه ویه جورایی تجمیع همه ی خوبیهاست اینا هیچ کدوم تعارف یا تعصب هواداری نیست چیزیه که هم من وهم همه بچه هایی که اینجان باایمانشون بهش رسیدن.تازه با اون همه برنامه ریزی که میکنی با هاش که روبرومیشی یادت میره که چی بگی یه چیزی مثل حال الان من.از تنهایی هایی بگم که صدای شما شلوغش میکردو پرستاره میشدیا اشکایی که به خنده تبدیل میشدیا بغض نشکنی که میشکستو بعدش این آرامش بود که حاکم میشدفک میکنم خدا بابت شما همه خوش سلیقگیشو به کار بسته من نمیتونم جمله ای رو بگم که حق خوبی های شما وبزرگتر حق لطف خدارو که بخشیده شمارو واون طنین پراز احساس وپراز حال خوبوبه ماادا کنم این جور موقع ها کمک میگیریم از واسطه های فیضمون حضرات آل الله(ع)که طبق روایتی از امام صادق(ع)به قول عامیانه خونمون ته شکر خدا گفتن یه جمله است واز اونجاییم که شکر نعمت نعمتتو افزون کند دلم میخواد اون جمله طلایی رو درمورد شما به خدای بینظیرومهربونمون بگم که(الحمدلله رب العالمین))آخه ماها دلمون میخواد شمارو تو اوج وقله آرزوهاتون خاصه درموردحرفتون ببینیم.ازته دل ومثل همیشه دعاتون میکنم که حال خوب شما چندین بار بیشتر حال مارو خوب میکنه دوستون دارم قد همه ی آرزوهای رنگی خودم به قول دوست فوق العادتون فرزاد حسنی گرانقدر تعارف نیست همه ی زندگیمه بازم به خاطر بودنتون خیلی ممنونم به قول خودتون که تکیه کلام مام شده دیگه مرسی مرسی.صدای احساس ایران ازت ممنونیم (امتیاز : 1)
توسط setareh-ghotbi در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://setareh-ghotbi.blogfa.com/
خیلی خوشحالم فقط همینبالاخره دیدمش (امتیاز : 1)
توسط alghasr19111373 (alghasr@yahoo.com) در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
حس من احساسی زمانی شکوفا شد که او را بالاخره در 27 شهریور دیدمش و این تمام آرزوهایم بود . و آن شب بود که تمام انرژی ام را برای بینظیر نشان دادن کنسرتش گداشتم.منو به خاطر بسپار (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
من هر روز به اینجا میام عاشق صدا ومنش شما شدم منو به خطر بسپار دیشب سر نماز دعات کردم تا همیشه محبوب بمونی وخدا ازت غافل نشه ومثه بعضی خواننده ها منحرف نشی این عشق واقیه یک زنه باخداس بیادم باشممنون صدای احساس ایران ممنون (امتیاز : 1)
توسط fatimataa در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
اقای علیزاده من یکی از طرفدارتونم که به خاطر کنسرت شما از شمال اومدم فقط واسه کنسرت شما شما ون شب گفتین میخواین یه کاری کنید تو یاد همه بمونه واقعا هم همین شد دلم بازم هوای کنسرت شما رو کرد واقعا بی نظیر بود کنسرت شما ارزش اینو داشت این همه راه ... واقعا بینظیرین شما ... شعرایی هم که میخونید همه پر معنا اهنگای زیبا انرژی که شما روی سن دارین واسه اهنگا میزارین بینظیرن ... منتظر البوم بعدیتون هستیم منتظر هم هستیم بیاین شمال !!!! شمال بیاین ما شمالیا واستون سنگ تموم میزاریم کنسرت 27 شهریور هیچ وقت از یادم نمیره بینظیر بود یه شب رویایی بود اغراق نمیکنم ولی جدی میگم تو این 22 سال زندگی بهترین روز زندگی من بود واقعا عالی بود ممنون بابت کنسرت بینظیرتونچند کلامی با محمد علیزاده ... (امتیاز : 1)
توسط naffis در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
یا راحم العبرات ... دلشوره عجیبی که از حدودهای ساعت 9 شب 27 شهریور به جونم افتاد بی دلیل نبود که با هیچ دعا و ذکر و نمازی هم اروم نشد . شاید خیلی ها این حرف من رو به پای خود بزرگ بینی ام بذارند اما ... انگاری که دنبال ما بچه های 9 شهریور بودید ... بچه هایی که فقط یه آرزو تو زندگیشون داشتن : دیدن کسی که با هر نفسش باهاش نفس می کشن .دنبال مجید و بقیه که وقتی از نزدیک دیدنتون قسم خوردن که تا آخرش هستیم ... هرکجا که باشه ... خدا خواست که این بچه ها بهتون برسن ... بچه هایی که خالصانه و به عشق خود خودتون اینجا دور هم جمع شدیم تا یه خونواده بزرگ بسازیم : (( خانواده محمد علیزاده )) ... خانواده ای که حالا بیشتر بچه های اون باهم صمیمی و یک دل شدن ... غم یکی غم همه هست و شادی یکی دیگه شادی همگی ... اون روزهای اول که به این خانواده اضافه شدم کسی باور نمیکرد که شما سر به این سایت بزنید و ازش استفاده بکنید اما من تو پارک شهر از خودتون شنیدم و به این بچه ها هم منتقل کردم ... خونه ای که خشت به خشتش رو مجید فقط با یه آرزو روی هم گذاشت : دیدار شما و تحت نظارت گرفتن خونه خودتون . 9 شهریور برای مجید و بقیه اولین مهر تایید بود وقتی بهشون گفتید : من حواسم به همتون هستا ... من میدونم برام چه کارها می کنید ... من بی معرفت نیستما ... اما 27 شهریور : آرزوی همه این بچه ها مخصوصا مجید برآورده شد و روی استیج ازشون اسم بردید و تشکر کردید اون شب و اون لحظه وقتی این پیغام رو رسوندم حسابی جاتون اینجا خالی بود . هرکدوم از این بچه ها به یک نحوی مدیون شما و کارهای شما هستن اما الان مسئولیت همگی سنگین تر شده ... بچه های این سایت نماینده های آقای احساس موسیقی ایران هستن هرکجای این وطن که زندگی می کنن . باز هم ما رو ببخشید که نتونستیم اون شب تو سالن باشیم . جبران میکنیم ... جدا نمیدونم با چه زبونی ازتون تشکر کنم اما فقط یه چیز : تا تهش باهاتون میمونیم ... هرکجا که میخواد باشه ... به خدا میسپاریمتونسلام (امتیاز : 1)
توسط faeze در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
سلام به همه ی بچه های گل هوادار و همچنین سلام خدمت آقای علیزاده که اگه سلاممو ببینند با این همه مشغله ای که دارند........ و خسته نباشید به مدیر سایت بابت این همه خدمتی که به هوادارای آقای علیزاده میکنند....من بالاخره بعد از سه ماه عضو سایت هوادارا شدم و این اولین پیغامی هستش که بعد از عضو شدنم میذارم،قبلا به عنوان ناشناس میومدم و سوالمو میپرسیدم اما حالا عضو شدم..... فقط خواستم یه چیزی بگم اگه آقای علیزاده این پیامو خوند بدونه من مدیون صداشونم چون تو شرایط سخت زندگیم بعد فوت پدرم تنها چیزی که مرهم من بود گوش کردن آهنگ خدای احساسسشون بود،چون واقعا حکم مرهمو برام داشت،اگه و بازم اگه این پیامو خوندن ازشون تشکر میکنم....یا حق.........بیست (امتیاز : 1)
توسط dj-parsi در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
کنسرت 27 هم یه سورپرایز دیگه بود واسه همه هواداراسپاس (امتیاز : 1)
توسط sefid در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
سلام. سلام به همه ی هوادارای صدای احساس. امیدوارم همتون موفق باشین. و سلام خدمت خود خود خود خدای احساس .امیدوارم حالتون همیشه تو هر جا هستین خوب باشه.امیدوارم که همیشه سبز و سرزنده باشین . و هیچ موقع غرور و تکبر به سراغتون نیاد و همیشه خدا رو پیش خودتون احساسش کنین . و من به این ایمان دارم که چون شما همیشه خدا رو در یاد داشتین و احساسش میکردین و با دعای خیره پدر و مادرتون و تلاش خودتون هست که به این درجه رسیدین . به قول خودتون : پایدار بمونین الهی . خدای احساس صدای احساس پا برهنه، تاکجا دویده‌ای؟ که این همه گل، شکفته‌است...؟! در آخر هم خدای احساس با زبون مادریم براتون دعا میکنم . شاد (ساح ) گالان شاد یاشیاسان.ساقول.فطرت پاک (امتیاز : 1)
توسط 1362 در مورخه : جمعه، 29 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
هوالبصیر: ما آدما این روزا همه برای رسیدن به هدفامون از خیلی چیزا دور شدیم و فراموش کردیم یکی اون بالا حواسش به هممون هست. من فقط اینو میخوام بگم که دید جدیدم به زندگی رو مدیون ترانه های زیبای شماهستم و زندگی رو عاشقانه دوست دارم و لذت میبرم . کاری که شاید با خوندن چند تا کتابم بهش نرسیده بودم....و میتونم بگم شما مصداق بک عرفتک هستین. امیدوارم همیشه در آغوش گرم پروردگار باشینگل کاشتید (امتیاز : 1)
توسط amirshojaee در مورخه : شنبه، 30 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
واقعا لذت بردم همه عالی بودید حسی ام که محمد انتقال داد به ماها واقعا غیر قابل گفتنه مممممممممممممممممممممرسی محمد عزیز یه دونه ایتشكر (امتیاز : 1)
توسط Raziyeh در مورخه : شنبه، 30 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
واقعا فوق العاده بود زيبا و تحسين برانگيز خسته نباشيدحال من دست خودم نیست (امتیاز : 1)
توسط farnoosh در مورخه : شنبه، 30 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
محمد اقای احساس ایران اقای خاص من قبل از اینکه به کنسرت27 شهریور بیام همش با خودم میگفتم وقتی رفتم پیش محمد چی بگم چی کار کنم با این فکر و خیالا تا صبح سر کردم و خوابم نبرد اومدم توی سالن برج مادر مهربانت رو دیدم خیلی خوشحال شدم که ایشون رو از نزدیک دیدم برام افتخاری بود که نصیبم شد وارد سالن شدم روی صندلی ام نشستم دستم یلرزید حالم بد شده بود یه حال خاصی داشتم یه حسی بین خوشحال و ناراحتی خوشحالی برای اینه کنسرت شما اومدم و ناراحتی برای اینکه ایا بعد از این هم میتنم بیام کنسرتتون یا نه بعد از تموم شدن کنسرت خیلی ناراحت شدم اخه خیلی زمانش کم بود دوست داشتم کنسرت تا صبح ادامه داشته باشه کنسرت تموم شد و در سالن رو داشتن میبستن من هی باخودم کلنجار رفتم که بیام پیش شما و شمارو از نزدیک ببینم یا نه نتونستم بیام چون ترسیدم شمارو از نزدیک ببینم و نتونم باشما صحبت کنم دستم میلرزید هیچی دیگه از ترسم نیومدم پیش شما از همون شب تصمیم گرفتم تا همه کنسرت های شمارو بیام البته با بچه های سایت بیام تا بتونم بیام پیشتون و ازتون یه امضا بگیرم هواتو دارم اقای خاص صدای احساس محمد علیزاده عزیزم دوستدار شما فرنوشتشکر از مدیر سایت (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : شنبه، 30 شهريور ماه ، 1392
آقا مجید دستت درد نکنه زنده باشیاین اولین باره (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : شنبه، 30 شهريور ماه ، 1392
سلام واقعا عالی بود دستتون درد نکنه از اقای علیزاده هم ممنون که باصدای زیباشون مارو سر حال می کننداحساس نقطه وصل ماست! (امتیاز : 1)
توسط fateme-a در مورخه : شنبه، 30 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
من ی هوادار فوتبالم تیمم ببره ببازه مساوی کنه بره ته جدول یا قهرمان جهان شه من عاشقشم...اون که یک تیمه و ادماش عوض میشن رو اینجوری حمایت میکنم... آقای علیزاده شما ک حالا ...من بهتون میگم اسطوره کنسرت!تا ته ته تهش پشتتون هستیم ..تا جون داریم هستیم...خیالتون راحتقلب شکسته ی یک هوادار . . . (امتیاز : 1)
توسط AhmadAlizade در مورخه : يكشنبه، 31 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
یا راحم العبرات . . . بنام خدای خوبی که هر چه دارم و ندارم از لطف اونه . . . نمیدونم کسی که دوسش دارم و با آهنگاش به خدا نزدیک میشم این متن را میخونه یا نه . . . ولی خب دلم میخواد بگم : احساسی که به تو دارم یه حس فوق العادس / من عاشق کسی شدم که خیلی صاف و سادس . . . احساسی که به تو دارم به هیچکسی نداشتم / من اسم این حال دل و , عاشق شدن گذاشتم . . . اینجاست که قدرت شعر نمایان میشه . . . آقای احساس _ صدای احساس ایران زمین _ مرد تواضع . . . هر چی بگم کم گفتم سکوت اختیار میکنم _ سکوتی پر از فریاد | محمد علیزاده ی عزیز | ما همیشه کنارتیم |انصافه؟؟؟ (امتیاز : 1)
توسط somayeh-mohammad (somayeh.6672@yahoo.com) در مورخه : دوشنبه، 1 مهر ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
اخه انصافه که شهرقزوین نمیان همش تهران کنسرت میذارن.انصافه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دختر اشوب (امتیاز : 1)
توسط mehrnoosh1990 در مورخه : دوشنبه، 1 مهر ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://dokhtareashoob1990.blogfa.com/
ادم احساس غرور میکنه از خوبی ها و قدر شناسی توتشکر که روسفیدمون کردی (امتیاز : 1)
توسط farzane در مورخه : يكشنبه، 31 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
سپاس ازت محمد علیزاده که جلوی اون همه آدم حاضر در کنسرت روسفیدمون کردی. معرفتت رو نشون دادی و به استقبال بچه های سایت اومدی. جمله انتهایی ام رو دوباره تکرار میکنم. هستیم تا آخرش پشتتون.تولدي ديگر (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : يكشنبه، 31 شهريور ماه ، 1392
هوالمحبوب سلام به همه دوستان و محمد عزيز وقتي شنيدم آقاي عليزاده نهنم شهريور كنسرت داره خيلي خوشحال شدم، كلي تبليغ كردم ولي به دلايلي نتونستم بيام. واقعا دلم شكست. ووقتي كه ديدم كنسرت تمديد شده واقعا به اين باور رسيدم كه خدا جوابمو داده چون اينو از ته دل خواسته بودم. واز محمد عزيز ممنونم كه اين خواسته رو برآورده كرد و يك شب خاطره انگيز رويايي رو برامون رقم زد.گله و شکایت (امتیاز : 1)
توسط faeze در مورخه : يكشنبه، 31 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
سلام یه گله داشتم،آخه این انصافه تو یه تهران یک سال نشده 5 تا کنسرت میذارن حالا ما شهرستانی ها همه که نمیتونیم بریم تهران کنسرت شون شرکت کنیم،آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حتی برای تور استانیشون هم اسمی از گرگان نیاووردن......... بخدا خیلی دلم گرفت................این انصاف نیست ما هم هوادارتونیم بیشتر از تهرانی ها نباشه کمترم نیست.مرسی (امتیاز : 1)
توسط -maedeh- در مورخه : يكشنبه، 31 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
محمدعزیز دوست داریم...13761376 (امتیاز : 1)
توسط 13761376 در مورخه : يكشنبه، 31 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
بابا چی بگم مثل همیشه محمد عالیه هواداراشم حرف ندارنشاد شاد (امتیاز : 1)
توسط mahnaz در مورخه : يكشنبه، 31 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
شادم از اينكه طرفدار خواننده اي هستم كه مردمي است و هيچگاه طرفداران خود را به دست فراموشي نمي سپارد . در ضمن آقا مجيد از شما هم بابت اين سايت ممنونم . مرسي مرسيمحمد علیزاده (امتیاز : 1)
توسط M_A در مورخه : يكشنبه، 31 شهريور ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
فقط میگم محمد عزیز صدای تو از جنس ارامشه... حال دلم با شنیدنه صدای دلنشینت خوبه خو میشه... یه دنیا ممنون اقا مجید.....یک خبر جدید (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : سه شنبه، 2 مهر ماه ، 1392
بهارستان مرکز تخصصی کنکور تالار نژاد فلاح کرج مجری فرزاد حسنی با حضور نخبگان کنکور ایران و اجرای فریدون اسرایی و (( مــــــحـــــمــــد عـــــلــــــیــــــــزاده)).....5مهرازساعت16 تا19 اطلاعات بیشتر در سایت www.baharestanac.com هر کی رفت و تونست با محمد علیزاده حرف بزنه سلام مخصوص منو بهش برسونه و از طرف من به خاطر کنسرتای قشنگش تشکر کنه و بهش بگه که دوست دارم .


  • [بدون موضوع] توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : چهارشنبه، 3 مهر ماه ، 1392

bache ha jaton khali (امتیاز : 1)
توسط dr_mojtaba (dr_msh_1221@yahoo.com) در مورخه : چهارشنبه، 3 مهر ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
che shabo bod on shab.bache ha vaghean mohammad ba marefate.vaghean in pesar dost dashtaniye.man ke dosesh dastam.ama ba raftaresh az nazdik bishtar az ghabl asheghesh shodam.doset darim mohammade azizmeeer30 (امتیاز : 1)
توسط dr_mojtaba (dr_msh_1221@yahoo.com) در مورخه : چهارشنبه، 3 مهر ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
vaghti mohammad az bache ha tashakor kard ba tamame vojodam az tarafe tamame bacheha behesh bollland goftam meeeeeer30.labkhandi ke zad,be ma nabod,be tamame shoma dostane golam bod.mohammad hamishe havadaretim.hamisheeeاز جنس بلور (امتیاز : 1)
توسط Secret در مورخه : چهارشنبه، 3 مهر ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
واقعا خیلی خوشحالم که محمد عزیز هوای طرفداراشو داره اصلا فکر نمیکردم محمد عزیز به این سایت سر بزنه. میگم ی چی دیگه ای دردونه ای، مثل بعضی از این خواننده ها نیستید خودتون رو بگیرید واقعا شاهکارید...اما محمد عزیز چرا بیشتر کنسرتات تو تهرانه ما دل نداریم تو قزوینم کنسرت بذارید!سوال (امتیاز : 1)
توسط erfanpz در مورخه : جمعه، 5 مهر ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
چرا ویدیو های کنسرت 27 شهریور هنوز تو سایت نیومده؟این منم...فرشته (امتیاز : 1)
توسط fereshte (asemani.1374@gmail.com) در مورخه : شنبه، 6 مهر ماه ، 1392
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
یا راحم العبرات.... همیشه توی قصه ها پری نصیب شاه میشه........ سلام اقای علیزاده.من فرشته اسمانی هستم از نویسندگان سایت...که قبلا بانام کاربری ندا بودم که شاید بشناسید....گفتم ازاول کار دروغ نباشه اسم واقعی خودمو نوشتم...دیدین خودتون هم میدونید....پری نصیب شاه میشه...اما شما گفتین تو قصه ها...نه محمد جان....تو واقعیت هم همینه........خوب جای گفتن نیست اما 8ساله منتظر دیدن شما هستم وبه دلایلی...بگذریم...تلخی همیشه واسه زشتا هست...شما گفتین...دیوه نصیب مامیشه....احساسم آسمونیه..متعلق به زمین نیست...معراج وار از این سر کبریا تا اونسر عرش پرواز میکنم...از شادی بچه ها..هوادارهایی که عاشقونه شاخ و برگ اون نهالی شدن که من وقتی اومدم 5یا 6 تاجوونه بیشتر نداشت وحالا780جونه ومیلیون نفر برگ داره که هرلحظه داره به جمعیتش اضافه..که به احساس بنده ی خوش صدا و خوش قلبش اعتماد کردم و بعد...بعد عاشق سایت وبچه ها...دیگه همه منو مامان سایت صدامیزنن...چه حسی از این بهتر که موفق به دیدن پادشاه افکارم نشم اما اونهایی که دوسش دارن من رواینطور صدا میزنن...میگن مامان ولی من کوچیک و خاک پای همه شون هستم....پادشاه افکار من ..محمد علیزاده...سلام برشما...شما میدونین خط چیه؟...مسیر زندگی چیه؟...تقدیر چیه؟.....هرچی که هست مهم نیست...تا اخر همه ی خط ها به پای شما میمونیم.....تا اخر هرچی که عشقه....نتونستم ببینمتون اما همین که درقلب ما هستین وبه مانزدیکین...خوب شاید کافی باشه...همیشه گفتم...همون خدایی که برسر شماست و در قلب شماست....صاحبخونه ی قلب ما وهمه ی وجود ما هم هست..سلام مارو میرسونه به شما...خوش به حال خدا....همه جا هست واسه همین دیگه دلش واسه جای دیگه تنگ نمیشه...اما من همیشه... دلتنگ....میبینمتون یه روز شاید خیلی زود....همیشه گفتم.نمیدونم اونقدری که خدا محمد علیزاده عزیز و مجید عزیز مدیر محترم سایت رو دوست داره منوهم دوست داره یانه...اما خوب میدونم معجزه یه چیز دیگه است ...معجزه یعنی احساس با شما بودن...واین کافیه .....احساسی که به شما داریم یه حس فوق العاده است.....مواظب خودتون باشین....ماهم تااخر دنیا به پای شما میمونیم...فانوس (امتیاز : 0)
توسط هوادار (ميهمان) در مورخه : دوشنبه، 8 مهر ماه ، 1392
خواهش میکنم آلبوم جدیدتونوزودترآماده کنیدبه خداماطاقت این همه انتظارونداریمtashakor (امتیاز : 1)
توسط parmis در مورخه : جمعه، 22 فروردين ماه ، 1393
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی)
vay in concert alliii bod merc ke on shab khoshhalemon kardiمهر تاییدمان ، محمدمان، عشقمان، سایتمان (امتیاز : 1)
توسط fkh در مورخه : شنبه، 14 شهريور ماه ، 1394
(مشخصات کاربر | ارسال پیغام شخصی) http://behtarin-lahzeh.blogfa.com
مهر تاییدمان ، محمدمان، عشقمان، سایتمان محمد جان سایه ات بر سر ما و صدایت بی انتهاااااااااا باااااد ..... لحظه ای که به آقای غلامی عزیز گفتم از سایت هواداریتونم و کاملا تغییر رفتار و مهربانی رو نسبت به هوادارای سایت دیدم ، وقتی که توی کنسرت از سایت گفتی فقط گفتم خدایا شکرت..... اقا مجید بخاطر جمع کردن ما و ساختن این خونواده با وجود مردی از جنس ارامش و احساس ممنوووووووووووووووون.....


امتیاز دهی به مطلب

امتیاز متوسط : 4.09 | تعداد آراء: 32لـطـفـا بـه ایـن مطـلـب امتـیـاز دهیـد :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد

اشتراک گذاري مطلب
انتخاب ها