سایت هواداران محمد علیزاده / :: نمايش موضوعات - ☑ شنـاسنـامه هواداران مـحـمـد علـیـزاده (تاپیک رسمی آشنایی)

☑ شنـاسنـامه هواداران مـحـمـد علـیـزاده (تاپیک رسمی آشنایی)
رفتن به صفحه 1, 2, 3 ... 179, 180, 181  بعدي

ارسال موضوع جديد  پاسخ به اين موضوع    

سایت هواداران محمد علیزاده / صفحه اول انجمن -> علیزاده شناسی

[نمايش موضوع قبلي] :: [نمايش موضوع بعدي]  
نويسنده پيغام
مجید | مدیر سایت هواداران
وضعیت: آفلاین
نام: Majid
امتياز: 983960
تشکر کرده: 8713
تشکر شده 24319 بار در 4001 پست
محل سكونت: Bride Gillan
من یک: من یک:فروردینی ام
ترانه من: ترانه من:برادر
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 17:21:38    موضوع مطلب: ☑ شنـاسنـامه هواداران مـحـمـد علـیـزاده (تاپیک رسمی آشنایی) پاسخ همراه با اعلان

بـه نـام خـدای آشـنـای دلـهـا ...

دوستان همیشگی سایت که این تاپیک معرف حضورشون هست و هوادارانی که تازه به جمع صمیـمی

بچه های سایت هواداران محمد علیزاده پیوستند ایشالا با کمک و دعوت دوستان در جریان شناسنامه

قرار میگیرن . این تاپیک در واقع ورژن تعمیم یافته و در واقع شکلیل تر و لوکسی از همان شناسنامـه ی

قبلیست که برای ایجاد نظم و هماهنگی بیشتر به یک تاپیک جدید انتقال داده شد . ان شاء ا... که مانند

تاپیک قبلی که یـک درب آشنایی با هم بود و محل دعوت و دست گیری تازه واردان . کماکان همــــــان

شیـوه در این شنـاسنامـه (که از توی کاور هم از شناسنامه جدید استفاده شد D: ) نیر مواج باشـد .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این شناسنامه ها که در واقع معرفی و بیوگرافی شماهاست , در اختیار محمد عزیز قرار خواهد گرفت

مشخصاتی که از خودتون دوست دارید گفته بشه بهمراه نحوه آشناییتون با محمد علیزاده , مطالبـــی

هست که بهتر است در بیوگرافی خودتون مطرح کنید تا هم بچه ها و هم محمد عـزیز از حضورتــان در

جمــع لشــکـری که جریـان هـواداری خـدای احسـاس ایـران را رقـم میزند بیشـتر از پیش مطلع گـردنـد

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آخرين ويرايش توسط Majid_71 در تاريخ يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:37:46; دفعات ويرايش در مجموع : 1 مرتبه

بازگشت به بالا

رويت مشخصات هوادار ارسال پيغام شخصي ارسال ايميل بازديد از سايت ارسال كننده مطلب شناسه Yahoo کانال تلگرام شناسه اینستاگرام شناسه فیس بوک
هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← Secret, 13761376, eshgham, raana661378, elahe62, davidbarcelona, sefid, parastoo, amirshojaee, 62225, fereshte, -maedeh-, Maryam-73, ALONE, Zahra_zm, mohammad72, milad70, jozto, fatemeh-S, Mona120, mehrane, djmro, Remains, mona1392, mahyar, tina, fatimataa, sara-s, shirinjoon, Faezeh4, ROSHANAK, fkh, shirin1, fatemeh14, Rezakhan-R, maryamehsani, Rezvane, hb1381, anahita66
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 17:46:13    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

1 >                            
Majid_71 | مجید مي نويسد:
اول خودم میگم . . .
من مجیدم . 21سالمه , دانشجوی مهندسی عمران هستم و تو گیلان زندگی میکنم .
من اون دورانی که اولین ترانه از محمد رو شنیدم , اصلا نمیدونستم ترانه و آهنگ چیه , چه برسه به اینکه خوانندش رو بشناسم . اون موقع به فکر آهنگ و این چیزا نبودم و فقط به فکر بازی و بازیگوشی دوران کودکیم بودم . اما از بین این همه ترانه هایی که از مقابل ذهنم عبور میکرد و فقط سطحی گوششون میدادم , تنها ترانه ای که با خودم زمزمه میکردم , ترانه " خداحافظ " بود و حتی تو اون زمان هم با یکی از فامیل هامون اینو خونده بودیم و ضبط کرده بودیم . درحالی که اصلا خوانندش رو هم نمی دونستم کیه !!!
دوران گذشت و گذشت تا اینکه کم کم قطعاتی از محمد بطور ناگهانی به دستم رسید و همون جا بود که از بین یک گلچین چنصد آهنگی صدای محمد همچنان به گوشم آشنا بود و باز هم نمیشناختمش . تا اینکه سوپرایز به دستم رسید اونجا بود که شیفته صدای محمد شدم , ولی عاشقش نــه !!
مــاه عسل سال 89 پخش شد , از اینجا بود که دیواااانه صدا و شخصیتش شدم و هر روز که میگذشت عطشم برای صداش بیشتر میشد . یادمه آنچنان اینترنت رو زیر و رو میکردم که چیزی از محمد پیدا کنم . ولی افسوس که فقط یکسری عکس های تکراری و آهنگ هایی که داشتم .
زمان گذشت و سال 90 بود که وارد حیطه اینترنت و سایت سازی شدم , حالا دیگه اینترنت خوراکم شده بود و محمد هم کم کم داشت سورنای اومدنش به گوش میرسید . یه سایت موزیک زدم که الانم پابرجاست تا میتونستم آهنگهای محمد رو پخش کردم , ( خداباهام به هم زده , سراب و ... ) و همچنان یک وبلاگ از محمد سوسو میزد که سالی به سالی آپدیت نمیشد و همچنان همه هوادارا از خوانندگانشون مطلع بودن و هی فریاد هواداری میزدند و من ...
باز گذشت و گذشت تـــآ ....
اولین کنسرت محمد برگزار شد , دیوانه وااار بلیط رو تهیه کردم و صبح کنسرت در برج میلاد بودم , بعد کنسرت افکارم مشغول بود و دیگه نمیتونستم واسش کاری نکنم . عذاب وجدان داشتم که باید یکاری واسه محمد انجام بدم .
تمام هم و غمم این بود تا اولین سایت هواداری محمد رو بسازم , با قدرت هم بسازم تا یک ملت از هواداری محمد تشکیل بدم و فقط تو دلمون عشقشووو فریاد نزنیم ...
حالا بعد از تقریبا یک دهه , فقط در عرض چند ماه که سایت ساخته شد , بیش از 170 هزار بازدید داشته و روز به روز هوادارا دارن خونشون رو پیدا میکنن و این آرزوی من و فکر کنم همه هوادارا بود که یه جایی باشه که هم همیشه از محمد آپدیت باشه و دیگه واسه اینکه چیزی از محمد داشته باشن , کل اینترنت رو نگردن و هم همه هوادارا دور هم جمع بشن .
نــــه , دیگه نمیذاریم هوادارای محمد پراکنده باشن , باید همه با هم باشیم و فریاد هواداریمونو به اوج برسونیم ...
در کنسرت شهریور هم , انشاا... اگر بشه , نیم ساعت قبل کنسرت دور هم در برج میلاد جمع میشیم و همه باشور به سمت کنسرت میریم .
دوست دار همه / مجید ..... یاحق

2 >

naffis | نفیسه مي نويسد:
درود بر همه دوستان عزیزم : من نفیسه هستم .
23 ساله از تهران . دانشچوی سال آخر "مدیریت گردشگری"
افتخار میکنم که یکی طرفداران پیشکسوت محمد علیزاده آقای احساس موسیقی ایران هستم .
شهریور ماه سال 1385 روز نیمه شعبان برای اولین بار محمد علیزاده رو در برنامه "کوله پشتی" دیدم که اعتراف میکنم چهره شون با الان کمی فرق کرده Smile بعد از کوله پشتی هم گهگاهی تیتراژهایی با صدای ایشون به گوشم میخورد اما خیلی پیگیرش نمی شدم . حس خاص و متفاوت صداشون و همچنین ترانه های بی نظیرش من رو جذب خودشون کرد ...
تا ... از اواخر سال 87 به بعد متاسفانه زندگی شخصی و خانوادگی ام دچار بحران خیلی سخت و عجیبی شد و فقط روزها رو میگذروندم اون هم بی هدف ... Sad Sad Sad تا ماه رمضان سال 89 صدایی که دوستش داشتم میخوند : چقد خدا خدا کنم دلش بلرزه ...گریه دل شکسته ها چقد میرزه Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad دیگه این ترانه شد یارغار من ... یار تنهایی من ... یار گریه های من ... همیشه هم دوست دارم از خود محمد علیزاده بپرسم : خودتون این ترانه رو چطوری خوندید ؟؟؟ وقتی ما میشنویم پشتمون میلرزه ... چه برسه خودتون که خوندید . و بعد اون هم یک روز تو راه سفر تو جاده شاه ترانه همه کارهاش ترانه جز تو ... رو ازشون شنیدم ... نوروز 1390 برایم یه حال و هوای دیگه ای داشت ... وقتی که بلخره بعد از 4سال دوباره دیدمشون ... اون هم با جز تو ... میخکوب شده بودم جلوی تلویزیون و دیگر هیچ چیزی نمی فهمیدم ... آغاز سالم حال و هوای دیگه ای گرفت وقتی یا مقلب القلوب ... رو خوند Razz Razz Razz
محمد علیزاده خوب بیادم آورده که خدا کجای زندگیم هست و برای همین هم همیشه مدیونش هستم ...
همیشه از اینکه توی کارهاشون از احساس عشق و دوست داشتن می خونن خیلی لذت میبرم و خیلی خوب هم بهم یاد دادند که یه حس فوق العاده ای تو دنیا وجود داره به نام : عشق و دوست داشتن Razz Razz Razz
تا قبل از انتشار آلبوم دلت بامنه همیشه 3 تا از کارهاشون توی پلیرهام بود : جز تو ... / این اولین باره و خدا باهام بهم زده و الان کل کارهاشون ... Very Happy Very Happy Very Happy
خداحافظ همین حالا هم عزیزترین نوستالوژی زندگیم هست ... به یاد روزهای نوجوانی
و روزی هم که کلیپ "شهر باران رو دیدم تکون اساسی بعدی رو بهم وارد کرده ... الان هم هروقت میبینم اشکم سرازیر میشه ...
خیلی از دوستانم مسخره می کنن از اینکه طرفدارش هستم و متاسفانه بهم میگند که : چیه ؟!! نکنه گول اون محاسن و خدا خدا کردنش رو خوردی ...
اول خودم رو هم به خیلی فکر فرو برد تا اینکه از نزدیک دیدمشون و نحوه برخورد و رفتارش رو دیدم و اونجا به پاکی وجود و حیای چشمانشون ایمان کامل آوردم ...
امیدوارم که طلسم ها شکسته بشه و همونطور که تونستم از نزدیک ببینمشون بتونم تو کنسرت هم بیام . حالا چه شهریور ماه چه زمان دیگه ...
به امید موفقیت هرچه بیشتر و روزافزون آقای احساس
Cool Cool Cool محمد علیزاده : حقیقتا خدا تو رو محکم بغلت کرده ... Cool Cool Cool

3 >                            
AhmadAlizade | احمد مي نويسد:
حالا قصه ی من | خوب ، من تا یه 2 سال پیش اصلا به فضای موسیقی اهمیت نمیدادم،فقط هر چی داداشم Razz تو خونه میذاشت را گوش میدادیم.
داداشم روزی نبود که آهنگ های محمد را پخش نکنه ، خلاصه ما هم کم کم با داداشمون هم نفس شدیم و شدیم عاشق محمد ...
از حدود 1 سال پیش شروع کردیم به جمع آوری کلیه ی آثار محمد و وقتی کلکسیونمون کامل شد حدود یه سه ماه پیش (کمتر) با این سایت بازم توسط برادرم آشنا شدم و بعد از حدود 1 ماه توش عضو شدم و الان تقریبا حدود دو ماه که اینجا عضوم ... Embarassed Embarassed Razz Razz
خلاصه حالا هم در خدمت شماییم Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
من تا حالا کنسرت محمد نرفتم یعنی نشده که برم(چون فردی به سن من،از نظر خودم نمیتونه تنهایی بیاد کنسرت اونم تو تهران)با داداشمم که نمیشه اومد چون اون الان در دوران طلایی سربازی بسر میبره Twisted Evil Twisted Evil
ولی کلیه ی اجرای محمد اعم از زنده یا playback را در اختیار دارم و هر روز باهاشون به قول دوستان(حال میکنیم).
آلبوم مورد علاقه من (سورپرایز)هست Twisted Evil Twisted Evil
و در ضمن این را نیز عنوان کنم که من|
10 قطعه ی مورد علاقه ی من :
1-دلت با منه / 2-غم دنیاس / 3-این اولین باره / 4-خداحافظ / 5-شاهکارهای جدید محمد:با این که تنهایی - بر آستان جانان / 6-تسنیم 1 و 2
7-خدای احساس / 8-صبحی دیگر / 9-حالمو زیبا کن / 10-سراب
حالا یه معما | هر کی گفت من چند سالمه؟؟؟؟ Razz Razz Mad Mad Mad
ولش کن خودم میگم،
من 15 سالمه Embarassed Embarassed Embarassed
دارم میرم دوم دبیرستان و رشته ی ریاضی(البته سال چهارم تبدیلش میکنم به تجربی)
ساکن اصفهان ...
دوستدار محمد و طرفدارانش | احمد

4 >

farnoosh | فرنوش مي نويسد:
سلام من فرنوش هستم و در تهران زندگی میکنم من خییییییییییییییلیی محمد رو دوست دارم و عاشق ترانه ها و شخصیتش هستم من عاشق تمام اهنگ های محمدم اما از همه بیشتر اهنگ دلت با منه و سرزنش و جزتو را دوست دارم . خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی دوست دارم محمد زنده اجرا کنه . هیچ خواننده ای با احساس تر و پاکتر از محمد نیست تا به حال قسمت نشده که کنسرت محمد برم اما امیدوارم این بار مشکلی برام پیش نیااد و بتونم کنسرت شهریور ایشون را برم همیشه طرفدارت باقی میمونم و همیشه هواتو دارم دوست دارممممممممممممممممممممممممممممممممممممم خداحافظ محمد

5 >

Maryam-73 | مریم مي نويسد:
سلام به همگی من مریم هستم دانشجوی مهندسی مواد .
اولین باری که صدای محمد رو شنیدم فکر می کنم نوروز 90 بود که محمد playback جز تو رو خوند با وجود اینکه جز تو تقریبا 2 سال می شد که منتشر شده بود اما تا به حال نشنیده بودم چون اون موقع تو فضای موسیقی محمد علیزاده نبودم . تو اون اجرای محمد احساس کردم که یه حسی تو صداشه که با سیستم من جور در میاد و با وجود اهنگ های زیادی که از خواننده های مختلف گوش داده بودم اما از هر آلبومشون فقط یکی دوتا از کاراشونو م رو می پسندم اما کارای محمد رو تماما دوست دارم و گوش می دم .
.....بعد از یه وقفه زمانی دوباره با خدای احساس که موزیک متن ویدیویی بو به خودم اومدم که رفتم دنبالش .آلبوم سورپرایز و هم خونه محمد رو گوش دادم خیلی به دلم نشست تا اینکه به این سایت رسیدم و چهارمین نفری بودم که اینجا عضو شدم و خوشحالم از اینکه عضو این سایتم و خوشحال تر اینکه طرفدار محمد علیزاده خدای احساس ایرانم . Razz Embarassed
6 >                            
fatemeh-S | فاطمه مي نويسد:
سلام به بهترین بچه های سایت دنیا
من فاطمه ﺍﻡ ﻣﺘﻮﻟﺪ 74 الانم دانشجوی رشته ی مدیریت بازرگانیم توی تهرانم زندگی میکنم
من محمد خانو از عید سال 91 یه جورایی شناختم صداش عالی بود ولی یه ذره موهای اتو کشیدش توی ذوقم زد ولی این باعث نشد که ازش خوشم نیاد من کم کم وقتی اخلاق و رفتار ایشونم دیدم دیگه صدبرابر ازشون خوشم اومد بالاخره روز 30 تیر 92 تصمیم گرفتم عضو سایتی بشم که الان بچه های سایتش برام تمام دنیان و دارم باهاشون زندگی میکنم و تو این بین هم داداش پیدا کردم هم ابجی و این برام یه دنیااس

7 >

coquette | طناز مي نويسد:
خوبه منم هفتمین نفری میشم که داره شناسنامشو مینویسه ...
من طناز هستم از تهران . درسم تموم شده . یه جورایی معلم هستم. سنمم که خب میدونید دیگه قابل گفتن نیست ... Wink
اولین باری که صدای محمدو شنیدم، پسرخالم بهم داده بود آهنگاشو : شهر باران , حالمو زیبا کن و صبحی دیگر . منم که عاشق صداهای بممممم ... خب بعدشم مهر صداش افتاد به دلم. تا قبل از اون حتی کوله پشتیشم نشنیده بودم. تو اینترنت هم تنها سایت بروزی که تونستم پیدا کنم، همین سایت بود و سریع عضو شدم . مجید جان دوست دارم اینجا هم بابت درست کردن این سایت ازت تشکر کنم و امیدوارم یه روزی به همین زودیا این لیست به دست محمد برسه .
در آخر هم میخوام به دوستام بگم که لطفا نذارید بحثایی مثل تیم فوتبال و غیره بینمون تفرقه بندازه.
مرسی مرسی

8 >

milad-72 | میلاد مي نويسد:
دوستان من هم یه معرفی مختصری انجام بدم فکر میکنم بد نباشه
میلاد هستم از تهران , دانشجوی اقتصاد نظری , دارم بیست ساله میشم(آخر همین ماه)
در لینک زیر قبلا در مورد آشنائیم با محمد گفتم . ویژگی جالب این متن اینه که چون ابتدائا فکر میکردم این سایت توسط خود محمد ایجاد شده و نظارت داره،احساس کردم دارم مستقیما برای محمد علیزاده مینویسم!
http://mohammadalizadeh.ir/ftopict-5.html
شب کنسرتِ اولش(28 بهمن)زیباترین شب زندگیم بود ... همین ...

9 >

amirshojaee | امیر مي نويسد:
سلام به همکاران دوستان و همه هواداران محترمو دوستداشتنی محمد علیزاده
من امیرشجاعی 24 ساله متولد 13/5/68 دانشجوی لیسانس کامپیوتر و اهل خراسان رضوی هستم.در کل یه پام مشهده یه پام شهرستان اما اصیلتن بچه شهرستانیم که افتخار میکنم به شهرستانی بودنم .
اکثر وقتمو با طراحی کردن بر روی عکسهای خوانندگان چه بصورت گرافیکی چه بصورت ساده میگذرونم و البته خودمو یه طراح حرفه ای نمیدونم . سعی دارم عکسهایی واستون طراحی کنم که در خور شان محمد و هوادارای گلش باشه و مورد پسند واقع بشه.دوس دارم تا جایی که میتونم حق محمد علیزاده رو ادا کنم و از هیچ کاری دریغ نکنم تا این سایت به هوادارای میلیونی خودش برسه .
با ترک جزتو از آلبوم سوپرایز که در فضای اینترنت لو رفت محمد رو شناختم و هرروز بهش علاقه پیدا کردم و این علاقه باعث شد که تا الان تمام کارها و موزیک ویدیوهاشو دنبال و دانلود کنم چون خیلی تو این چیزا فعالم وخودشو صداشو عاشقانه دوس دارم مخصوصا خوندن تو ماه رمضان که فرم صداش حس نزدیکی به خدا رو میده و اشک رو به چشم جاری میکنه .
بخشی از ترکهای محبوب من قطعه جزتو برگرد با اینکه تنهایی و اوج احساس هستش.
در مورد سایت هواداران هم بگم که خوشحالم که بالاخره یه سایت قوی و پربار دیدم که منو جذب خودش کرد و کشوند اینجا که تو جمع شما خوبان و محمد باشم .
در آخر جا داره از مجید عزیز پسر گل و دوستداشتنی که مدیر سایت هم هستش به خاطر وقت و زحمتی که واسه سایت و مطالب بروزش میکشه و همه هوادارارو دور سایت جمع کرده و اینکه به حرفها و نظرات هوادارارو گوش میده و عملی میکنه یه تشکر و خدا قوت جانانه بهش بگم.
ببخشید طولانی شد عذر میخوام.به امید موفقیت روز افزون همه شما و محمد علیزاده
هوادارا آقای احساس : امیر شجاعی

10 >

zahra76 | زهرا مي نويسد:
و اما من که تقریبا تنها کسی هستم که توی سایت کار خاصی انجام نمیدم و در واقع تاپیک خاصی ندارم واز این بابت شرمنده ی تمامی دوستان هستم من زهرا هستم. 16 سالمه. اصالتا گیلانی هستم . اگه خدا بخواد سال بعد با رشته ی تجربی وارد پایه ی دوم دبیرستان میشم .
احساسی که تو صدای محمد دیدم تو صدای هیچ خواننده ای واقعا هیچ خواننده ای ندیدم و این بود که شیفته ی صداش شدم از وقتی که وارد فاز موسیقی شدم دربه در دنبال آهنگ جز تو میگشتم بدون اینکه بدونم خوانندش کیه.تا اینکه از اطرافیان شنیدم که گفتن خوانندش محمد رضا علیزاده است . منم هر چی با این اسم سرچ میکردم چیزی به دست نمیاوردم. .بعد از یه مدتی آهنگ جز تو به طور اتفاقی توسط یکی از دوستام به دست من رسید و بعدشم بقیه ی آهنگا از این طرف و اون طرف . تا حالا تو هیچکدوم از کنسرت ها که نبودم به کنار متا سفانه همه ی برنامه های تلویزیونی محمد رو هم از دست دادم . احتمال99/9
در صد کنسرت شهریور ماه رو هم متاسفانه نمیتونم بیام
دوستدار همگی شما : زهرا

11 >

ghazalle | غزاله مي نويسد:
سلام. منم غزاله هستم . متولد شهریور73 . دانشجو رشته حسابداری تو یکی از دانشگاه های سراسری تهران(اسمشو نمیگم دلتون آب نشه!!!)من راستش محمد و با آهنگ جز تو شناختم.قبلش طرفدار یه خواننده دیگه بودم.شاید حدود بیست تا کنسرت از خواننده قبلی که طرفدارش بودم رفتم ولی زیاد با صداش موافق نبودم!!!!!تا اینکه محمد و شناختم.واقعا محمد یه چیزه دیگه است .اولین بار من ایشون و تو کنسرت اردی بهشت دیدم.چه کنسرتی بود!!!!واقعا همه ی کنسرت هایی که رفتم یه طرف کنسرت محمد هم یه طرف.فعلا هم بی صبرانه منتظر کنسرت شهریور هستم.و همیشه برای محمد و موفقییتش دعا میکنم.
هوادار همیشگی محمد __ غزاله

12 >

young-lady | کیمیا مي نويسد:
من که عقب افتادم خو ... من کیمیا هستم متولد 76 ... تجربی میخونم .
اولین آهنگی که از محمد شنیدم "جز تو" بودش فامیلم دارم اینجارو بهم معرفی کرد، طناز (coquette) دخترعمه ام هس یکی از خواننده های هستن ک خععععلی دوس میدارمش دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه اینارم الان داره طناز تایپ میکنه من حالش رو نداشتم

13 >

62225 | ارمیا مي نويسد:
من ارمیا هستم. نام کاربریم تاریخ تولدمه. اهل و ساکن تهرانم. تحصیلاتم دیپلم ریاضی.
اون موقع که عضو شدم چون نمیخواستم فعالیتی داشته باشم فقط یه خط نوشتم انقدری که توی شناسنامه حضور داشته باشم. ارمیا نام حضرت علی(ع) به زبان عبری هست و من سیزدهمین نفر توی شناسنامه. عدد روز میلاد مبارک اون بزرگوار. این تصادف برام یه نشونه ست.
آشنایی زیادی با محمد علیزاده نداشتم در حد همون تیتراژایی که خونده بود. اما خیلی اتفاقی آهنگ خدای احساس رو شنیدم و برای اولین بار با یه اثر فارسی درباره ی حادثه ی کربلا اشک ریختم. قبل از انتشار آلبوم دلت با منه که مصاحبه ش با موسیقی ما رو توی یک مجله خوندم مطمئن شدم دلیل اون اشکها احساس پاک و ناب جاری در وجود محمد علیزاده بوده که تونسته اون غم عظیم رو انتقال بده. بیصبرانه منتظر پخش آلبوم بودم. آلبوم که اومد قصد خرید داشتم اما موقعیتش پیش نمیومد پس آلبوم رو که شامل دو سی دی بود دانلود کردم و این بین تک آهنگهایی رو هم پیدا کردم. آهنگها رو روی گوشیم هم ریخته بودم ولی چون خوب پخش نمیشد پاکشون کردم تا دوباره بریزم. فردای اون روز سیستم
ترکید و همه ی فایلها پاک شد. بعد از دو روز بازیابی شروع کردم به مرتب کردن فایلها اما... از حدود 150 آلبومی که روی سیستم بود فقط این دو تا آلبوم ناقص بازیابی شد. سه یه چهار ترک اون هم نصفه نیمه. اینجا بود که حس کردم برای هواداری اول باید برادریم رو ثابت کنم. پس آلبوم رو خریدم .
حالا وقتش بود که آثار دیگه محمد علیزاده رو هم داشته باشم. شروع به جست و جو کردم و اینجا بود که خونه ی هواداران رو که بنای تازه ای بود دیدم . یه مدت با فاصله به اینجا سر میزدم و پیگیر اخبار بودم و در عین حال با محیط و اعضای این خونه آشنا میشدم. وقتی دیدم محیط سالم و پاکه و حرمت
افراد حفظ میشه درخواست عضویت رو تکمیل کردم و شدم یکی از بچه های سایت هوادارن خدای احساس ایران محمد علیزاده . از محمد علیزاده برای احساسات نابی که با شنیدن آثارش تجربه میکنم سپاسگزارم و امیدوارم که با عنایت خدا و تلاش فراوان خودش شاهد پیشرفت روزافزونش باشم .

14 >

shiva | شیوا مي نويسد:
سلام به همه ی هوادارای خدای احساس(آقای علیزاده). امیدوارم حال همتون خوب باشه.من شیوا هستم در تهران زندگی میکنم دانشجوی رشته ی حقوق هستم میخوام خانوم وکیل بشم!! اگه خدا بخواد و این ترم به خوبی و خوشی تموم بشه میرم ترم 5 !!البته خیلی هم اهل ادبیات و شعر هستم و اکثر وقتم و به مطالعه کتاب های مختلف ادبی و شعر میپردازم و گاهی اوقات هم شعر میگم.
روز تولدمم 27 اردیبهشت هست
حالا از عضو شدنم تو این سایت بخوام بگم جریانش اینجور بود که:
یه روز تو تابستون بود داشتم با دوستم حرف میزدیم در مورد خواننده ها که بحث آقای علیزاده اومد وسط و دوستم خیلی از صداشون تعریف میکرد منم تا قبل اینکه دوستم آقای علیزاده و بهم معرفی کنه آهنگاشونو بعضی وقتا گوش میکردم اما چون تا قبل اینکه اینجا عضو بشم زیاد اهل خواننده و آهنگ نبودم بیشتر سرم مشغول درس بود نمیدونستم که اون آهنگ هایی که گاهی اوقات گوش میدادم آهنگ های آقای علیزاده هست، اگرم آهنگ گوش میکردم اسم خوانندش و نمیدونستم یا تو ذهنم نمیموند!اینم از حافظه ی خوبه منه دیگه!!
اون روز بود که گفتم بیام یه سر تو سایت و ببینم چه جوریه لحظه ای که وارد سایت شدم خیلی تعجب کرده بودم از این همه نظم و مدیریت سایت اولین چیزی که توجه من و جلب کرد همین بود خیلی واسم جالب بود چون کمتر سایت هواداری خواننده ای پیدا میشه که اینجور رو نظم و پایه و اساس باشه این شد که همون لحظه تصمیم گرفتم عضو بشم و واقعا هم خیلی خوشحالم که اینجا عضو شدم از اینکه انقدر محیط گرم و صمیمی هست و همه با هم مثل خواهر و برادرن واقعا لذت میبرم وقتی میام سایت خیلی احساس آرامش بهم دست میده انقدر وابسته شدم که موقع امتحاناتم حداقل در حد 5 دقیقه هم که شده میام یه سر تو سایت میزنم و تو چند تا پست شرکت میکنم! بعد عضو شدنم یه روز تو لپ تاپم دنبال یه آهنگی میگشتم یه دفعه یه فولدر دیدم که روش نوشته بود محمد علیزاده اصلا 1 درصد هم فکرش و نمیکردم آهنگهای آقای علیزاده توش باشه وقتی باز کردم دیدم کلی از آهنگ های آقای علیزاده هست خیلی خیلی اون لحظه حس شیرینی واسم بود خیلی ذوق کرده بودم اصلا فکرش و نمیکردم که اینهمه آهنگ از آقای علیزاده داشته باشم از اون موقع شد که مرتب پیگیر کارای آقای علیزاده و آهنگهاش هستم حتی خواهرم و مامانم هم علاقه مند شدن از بس که تو خونه از سایت و آقای علیزاده تعریف میکنم! خیلی خوشحالم که تو سایت خواننده ی محبوبی عضو شدم که روز به روز به تعداد هواداراش اضافه میشه امیدوارم بیشتر از این آقای علیزاده پیشرفت کنن و تو کارهاشون موفق باشن در آخر هم از مدیریت سایت آقا مجید ارمیا جان و بقیه ی اعضای مدیریت تشکر میکنم که این همه تلاش میکنن و زحمت میکشن ایشالله خدا همیشه پشت و پناهتون باشه و تو مراحل زندگیتون پیروز و سربلند باشین و شاهد ترقی های روز افزون شما باشیم.

15 >

sama | سما مي نويسد:
واااااااااااااای منم هستم ...
من سما هستم البته اسم شناسنامه ای من سیما شمس هست اما همه با این اسم میشناسنم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی مدیریت اجرایی و من متولد1370 زنجان هستم مادرم اردبیلی و پدرم تبریزی کلا ترک هستم اما عاشق آهنگ فارسیه محمد علیزاده شدم با اینکه آهنگ فارسی گوش نمی کردم.
خیلی جالبه که بدونید من به قول امروزی ها یه بچه خر خون هستم که اصلا به آهنگ و ایجور چیزا اهمیت نمیدادم اولین آهنگی هم که از آقای علیزاده شنیدم دو خط مواز بود که خیلی تعجب کردم که چقد جالبه همیشه وقتی آهنگ گوش میکردم میگفتم وای این چه شعر بدی داره ینی قبل آهنگ همیشه به شعرش گوش میکردم مهم نبود کی میخونه و چطور میخونه اما خب وقتی این آهنگو گوش دادم گفتم واااای چه شعری اما واقعا بدترین آهنگم این خواننده میتونه بخونه باورتون نمیشه چه حسی بهم دست داد واقعا انگار تو اون حال بودم

16 >

Faezeh | فائزه مي نويسد:
سلام دوستان عزیز من فائزه هستم متولد23/10/1376دقیقا مثل محمد راستش اولین دفعه که فهمیدم تاریخ تولدم با محمد یکیه فقط با تفاوت اینکه16سال محمد از من بزرگتره داشتم از خوشحالی ذوق مرگ میشدم.امسال قراره برم دوم ریاضی و در قم زندگی میکنم.راستش من با صدای محمد توی برنامه های تلویزیونی که حضور پیدا میکرد اشنا شدم هر موقع صداش رو میشنوم نا خوداگاه از چشمام اشک میاد.
راستش اون شبی هم که محمد توی پارک لاله برنامه داشت من تهران بودم ولی چون میدونم که اگه محمد رو از نزدیک ببینم افسردگی میگیرم هر چقدر بابام گفت بریم من گفتم نه.امیدوارم اونایی که دوست دارن محمد رو از نزدیک ببینن به ارزوشون برسن. خیلی خوشحالم که محمد طرفدارای به این خوبی و گلی داره.
از اشنایی با همتون بسیار خوشبختم.
دوستدار و طرفدار همیشگی محمد جان.فائزه.

17 >

poryaalizade | پوریا مي نويسد:
سلام من پوریا جوکار هستم تا دیپلم حسابداری بیشتر زورم نرسید ول کردم متولد 1370/11/27 خودتون حساب کنید چند سالم میشه
حالا در رابطه ی آشناییه من با علیزاده ، فکر کنم دو ماه از لو رفتن آلبوم علیزاده میگذشت که تو یه جمع صمیمی نشسته بودیم که سیستم و روشن کردم و اولین آهنگ استادو که هنوز نمیشناختمش پلی کردم شروع کرد به خوندن ، جز تو کی میتونه عزیز من باشه ، جزتو کی میتونه تو قلب من جا شه.... یه لحظه خشکم زد گفتم خدایا این کیه چه صدایی داره ، یعنی داشتم دیوونه میشدم سالها گذشت و گذشت و منم عشقم به استاد علیزاده بیشتر میشد و از این ناراحت بودم که چرا استاد کم کاره ، چرا آلبوم نمیده بیرون ، چرا کنسرت نمیزاره این چراها هر روز تو ذهنم بیشتر میشد تا اینکه با فضای مجازی بیشتر آشنا شدم و روزی نبود که من اسم استادو تو گوگل سرچ نکنم اون زمانم فقط یه وبلاگ بود که اونم ماه به ماه آپ میشد و من بیشتر مایوس میشدم تا اینکه زمزمه های آلبوم دلت با منه به گوشم رسید سر از پا نمیشناختم ، آلبوم اومد بیرون و من به آرزوم رسیدم و شروع کردم به تبلیغات گسترده از فیس بوک گرفته تا دوستان و آشنایان دیگه همه فهمیده بودن که من عاشقانه استادو میپرستم ، هر کاری از دستم بر میومد کردم تا رسیدیم به کنسرت جشنواره هیچ وقت یادم نمیره 28 بهمن درست یه روز بعد از تولدم با عشق سابقم رفتیم کنسرت و جاتون خالی عشق بازی کردیم با استاد .........همین.........
ببخشید اگه طولانی شد راستی باید از آقای مجید عزیز تشکر کنم که یه جایی رو درست کرد که هوادارای استاد صاحبخونه بشن ممنون مجید جان....
davidbarcelona | محیا"]بسم الله الرحمن الرحیـم .
محیـا هستم و یه جورایی کوچکترین عضو سایت ! 13 سالمه ، تاریخ تولدمم : 1378/12/1 هست و در بیرجند زندگی می کنم . البته نه بیرجند ها ، یکی از شهرستانای خراسان جنوبی !
فعلا کلاس سوم راهنماییم

اولین بار آهنگای آلبوم دلت با منه رو شنیدم که عاشق صدای سرشار از احساس محمد شدم و یک روز نبود که گوش ندم . و این علاقه در اون حدی نبود که هوادار واقعی باشم ، گذشت و گذشت تا ماه رمضان 92 ، هواتو کردم ! عاشق هواتو کردم شده بودم و اولین بارم که محمد رو از تلویزیون دیدم برنامه بر آستان جانان و حس آرامش ! یک شب نبود که نگاه نکنم .
بعد از اون هم مشتاق شدم که تمام آهنگـای محمـد علیـزاده رو دانلود کنم و تمام آثـار محمد رو دوست دارم ! توی مدرسمون هم نصف بچه هـای کلاسمونم رو عاشق صدای احساسی محمد کردم ! و همچنین بعضی از معلمامو با کلیپ هایی که درست کرده بودم مثل شهر باران ، شهر عشق و ... .
الانم واقعا خوشحالم که یک عضو کوچک از این خانواده بزرگ هواداری محمد هستم ، که تا آخرشم پشتش خواهیم بود .
از این ناراحتم که نمی تونم کنسرتای محمد رو بیام ! خب بالاخره هزینه و دور بودن و سختی ها ...
ولی خیــــــــــلی دوست دارم که یک روز محمد رو از نزدیک ببینم
یا حق

20 >

neyna | نی نا مي نويسد:
سلام حالا که از جو اینجا خوشم اومد منم یه شناسنامه ای بدم . اون اوایل اهنگای اقا محمد گوش میدادم و خیلی لذت میبردم اما نمیدونم چرا دنبال خوانندش نمیگشتم تا اینکه از طریق فرزاد حسنی عزیز که بسیار براش احترام قائلم بیشتر با اقا محمد اشناشدم. در حقیقت فرزاد عزیز وسیله ای شد که من بیشتر با کارای محمد اشنا شم در این هم شکی نیست که خود محمد لیاقت و استعداد خودش توی رسانه نشون داد و خواننده مردمی شد من کلا از ادمی که توان نشون دادن استعدادش داره خوشم میاد. محمد علیزاده هم ازاون دست ادم هاست . در ضمن ویژگی بارز ایشون اینه که کار هاشون برای هر قشر سنی مناسبه و از کلمات و واژگان مناسب استفاده میکنن و خواننده ی خونوادگی هستن . حالا خودم : اسمم که مشخصه البته بگم نینا نیستم. نی نا هستم یک کسره زیر حرف " ن " قرار داره 29 سالمه مترجم و مدرس زبان انگلیسی هستم . به زودی عکس و دل نوشته هم میذارم . محیط سایت هم خیلی دوست دارم و از اشنایی با شما عزیزان بسی خرسندم. اینم اضافه کنم ساکن تهران هستم

21 >

ti_ti | تی تی مي نويسد:
سلام من تی تی هستم از تهران.
متولد 7/7/ ... Very Happy _ دانشجوی جانورشناسی .
اولین دفعه 2 سال پیش آهنگ جزتو از محمد علیزاده رو شنیدم و خیلی خوشم اومد. و کم کم با شنیدن بقیه اهنگ و دیدن کلیپ هایی ازش هوادارش شدم.الان منو داداشم هردو کلی دوسش داریم و از شنیدن آهنگاش لذت میبریم . تا حالا انقد رسمی حرف نزده بودم Smile

22 >

ALONE | هانیه مي نويسد:
من هانیه ام . 16سالمه , و رشته ایی که انتخاب کردم حسابداریه - واینکه تو شمال(گیلان)زندگی میکنیم.از زمانی اهنگ جزتو البومش اومد بیرون شیفته صداش شدم خیلی خوشم اومد
هوادارشم چون یه ادم پاک و بی ریاست ووووووووووووو یه خواننده فوووووووووووووووووق العادهست
بیشترین اهنگهایی که دوست دارم کل البوم دلت بامنه با اونی که درباره حصرت ابوالفضل و هواتو کردم و حس ارامش و بااینکه تنهایی و...درکل همشو دوست دارم
وخیلی هم خوشحااااااااااااااااااااااااااااااالم که میخوام برم کنسرتش
دوستدارشما وهوادار همیشگی -هانیه

23 >

MILAD | میلاد مي نويسد:
سلام من میلادم 19 سالمه دانشجوی رشته مهندسی عمران هستم از مشهد من اولین بار صدای محمد رو از طریق تلویزیون و اونم ویژه برنامه نوروز سال 90 واجرای قطعه زیبای جزتو من هوادار محمدم چون محمد خیلی صاف و ساده و آدم با خدایی هستش آلبوم سورپرایز و دلت بامنه رو فوق العاده دوست دارم . تمام تک آهنگاش رو هم دوس دارم مخصوصا آهنگ حضرت عباس و صبحی دیگر ...

24 >

farzane | فرزانه مي نويسد:
سلام ... فرزانه هستم . معلمم (پایه اول) . لیسانمو گرفتم و دارم برای ارشد میخونم . کم و بیش محمدعلیزاده رو میشناختم ولی زمانی که در جشن ماهان حضور یافت صدایش برایم تثبیت شد . بیشتر از همه غم دنیاس رو دوست دارم . ولی هرچی بخونه میپسندم چون بهش اعتقاد دارم ... .

25 >

mahsakazemi | مهسا مي نويسد:
سلام. من مهسام. از آشنایی با همتون خوشحالم. من وقتی آهنگ محمد علیزاده تو ماشین داداشم پخش شد صداشو شنیدم و از صداش خوشم اومد.از اون به بعد هم دنبال آهنگاشم.من بیشتر از آهنگ جز تو ، این اولین باره ، دلت با منه ، سرزنش و برگرد خوشم میاد. امیدوارم شما هم هر جا هستین شاد و موفق باشین و به خواسته هاتون برسین .

آخرين ويرايش توسط Majid_71 در تاريخ دوشنبه، 16 دي ماه ، 1392 15:20:48; دفعات ويرايش در مجموع 4 مرتبه

بازگشت به بالا

رويت مشخصات هوادار ارسال پيغام شخصي ارسال ايميل بازديد از سايت ارسال كننده مطلب شناسه Yahoo کانال تلگرام شناسه اینستاگرام شناسه فیس بوک
هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← raana661378, Secret, davidbarcelona, sefid, 62225, fereshte, Maryam-73, -maedeh-, jozto, fatemeh-S, djmro, Zahra_zm, nirvana, Faezeh4, hb1381
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:15:10    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

26 >                            
reastargirl | رعنا مي نويسد:
سلام، خوبين؟
قرار بود اسمم تو سايت real star girl باشه ... ولي كيبورد نگرفت ديگه!!! شماها منو به اسم اصليم (رعنا) صدا كنين ... اشكالي نداره. تا اونجايي كه ديدم، من اينجا از همه كوچيكترم ...
6/6/1378 مصادف با 28/8/1999 به دنيا اومدم.
11 روز ديگه 14 ساله ميشم ...
عكسم هم مال 7ماهگيمه كه پاي كامپيوتر بودم ...
اولين باري كه اهنگ محمد رو گوش دادم، عيد 90 بود، حالمو زيبا كن، از اون موقع تا حالا تنها آهنگي كه از play list گوشيم خارج نشده، همون يه آهنگه.
البته بعدا كلكسيونم از محمد كامل و كاملتر شد.
آهنگ جز تو، حالمو زيبا كن، توروميخواستمش رو خعلي دوست دارم ...
امسال عيد دخترعمه‌ام آلبوم جديدش رو بهم معرفي كرد و منم روزي يه بار بايد حداقل يكي از اين آهنگا رو گوش بدم وگرنه عذاب وجدان ميگيرم ...
آروزم اينه كه يه امضاء و عكس از محمد براي خودم داشته باشم، ولي حيف كه كنسرتش نميتونم بيام ...
در ضمن در ادبيات من خعلي از خيلي خعلي بيشتره ...
bigwriters.blogfa.com وبلاگمه، سر بزنيد و نظر بذاريد هم خوشحال ميشم.
Raana Baniamerian اسمم تو فيسبوكه ، يه دونه رعنا بني‌عامريان هم بيشتر تو فيسبوك نيست ها!!!
هم شماها و هم محمد رو دوس دارم، فعلا باي

raana661378 | رعنا مي نويسد:
خانوما و آقايون ... راستي ! يه چيزي ...
من توي اين سايت خيلي وقته عضوم و فقط اسم كاربريمو تغيير دادم ...
من با اسم reastargirl عضو بودم ... و كاربر جديد نيستم ...

27 >

Zahra_zm | زهرا مي نويسد:
سلام . من زهرا هستم .میخوام برم سوم راهنمایی . دو سال پیش عیدنوروز که آقای علیزاده رو اورده بودن شبکه ی 3 وقتی خدای احساس رو خوند حس خاصی بهم دست داد و پیش خودم گفتم چقدر این خواننده قشنگ میخونه بعد چند روز رفتم سراغ آهنگاش توی کامپیوتر دنبالش میگشتم اون موقع اینترنتم نداشتیم فقط و فقط آلبوم سورپرایز بود که لو رفته بود بعد همیشه خواهرم میرفت جایی همیشه یه فلش همراش بود و بهش تاکید میکردم که آهنگای محمد علیزاده رو یادت نره و وقتی مدرسه ها تموم شد .هی در گوش بابام میگفتم بره مخابرات ثبت نام کنه وبه اینترنت وصل شیم و بعد بابام همین کارو کرد وکلا زندگیم شده بود تلویزیون و اینترنت و آهنگای محمد وبعد رفتم سراغ عکسها و ویدیو هاش و الانم که عضو سایت شدم . ببخشید سرتون رو درد اوردم اینم از قصه ی من .

28 >

mehrnoosh1990 | مهرنوش مي نويسد:
من هم 23 ساله هستم متولد کرج دختر شر و شیطون که اروم و قرار نداره دانشجوی انصرافی پرستاری و در حال حاضر هم دانشجوی بازیگری دانشکده ی صدا سیما -واحد رسانه - هستم . اشنایی من همون طور که قبلا هم گفتم برمیگرده به اولین اجرای زنده ای که سال ها قبل از ایشون دیدم من با تک تک ترانه هاشون خاطره دارم زندگی کردم و عاشقانه دوستشون دارم برام بزرگترین ارزو بود که برای محمد عزیز خاطره ساز باشم در بهترین شب زندگی اش در اولین اجرا شون که من این افتخار رو داشتم به همراه عزیز ترین و بهترین دوست و همراهم یعنی مادرم من هم باشم باشم و به این بودن به خودم ببالم                     این رو هم بگم که یه روزی قرار بود که ما هم ساکن خیابان بهار کرج بشیم که قسمت نبود وگرنه الان کلی هم به این بچه محل بودن افتخار میکردم و چی بگم جز این که خدااااااااااااا محمد رو از مانگیره Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool ------ دختر اشوب

29 >

ali13771377ali | علیرضا مي نويسد:
من علیرضا هستم15 ساله یکی از جوان ترین طرفدارای محمد علیزاده از اهواز هستم و از وقتی که اقای علیزاده در تحویل سال فکر کنم سال89 بود با اجرای اقای حسنی دیدم با محمد اشنا شدم و بعد با البوم سوپرایز علاقه بیشتری به ایشون پیدا کردم از همه ی اهنگ های محمد خوشم میاد چون از صدا وسبکش خوشم میاد

30 >

hani-khan | هانی مي نويسد:
سلام
هانی کالجی - مازندران - نور (بچه کمربندی هم نیستم!)
متولد 27/3/1374 - دانشجوی محترم تشریف دارم - علاقه شدید ب محمد علیزاده و آهنگاش دارم .
در خدمتتون هستم.
کوچیک همه داداشا و آبجی های گلم!

راستی،دعا کنین ی کنسرت تو مازندران نزدیکای ما بزاره ما هم بیایم.
پوسیدیم بابا.چقدر انتظار؟ چقدر صحبت کردم. ببخشید

31 >

sayeh | سایه مي نويسد:
من متولد 1373/7/18 هستم.تهران زندگی میکنم ولی اصالتی شمالی هستم(لاهیجان)((آقا مجید همشری در اومدیماااااا))رشته دبیرستانم انسانی بوده قبلا هم گفته بودم کنکور دادم . انتخاب رشته کردم ببینیم چی میشه . من از بچگی عاشق موسیقی بودم .من اولین بار تو برنامه کوله بشتی آهنگ خداحافظ همین حالارو شنیده بودم وعاشقش بودم بدون اینکه بدونم خوانندش کیه تا اینکه امسال فهمیدم کی بود!!!!!!!!! من دوتا دیگه از آهنگاشو شنیده بودم خیلی دوست داشتم ولی سرسری میگذشتم ازشون من از ماه رمضان جزو طرفداراش شدم.من آهنگ خیلی از خواننده هارو گوش میدم هم اونوری هم اینوری. من تو ماه رمضون سه تا آلبوماشو گرفتم البته از وبسایت شماهم کلی کمک گرفتم.من دوست داشتم تو کنسرتش شرکت کنم ولی شرایطی بیش اومد نشد. (من آهنگ غم دنیاس باسرزنش و دوخط موازی)البته اکثر آهنگاشو دوست دارم.....عاشق این حرکاتش موقع خوندم

32 >

samanehn | سمانه مي نويسد:
سلام ,من سمانه هستم,24 ساله ساکن مشهد,دارای مدرک کارشناسی آلودگی محیط زیست .من یک سالی هست که طرفدار محمد هستم ولی تازه توی این سایت عضو شدم,خیلی صدای محمد رو دوست دارم و عاشقشم شدید ,به مدت مدید.

33 >

atefeh67 | عاطفه مي نويسد:
سلام من عاطفه متولد 67/6/15بايد اعتراف كنم اول خواهرم اهنگاي محمد عليزاده رو گوش ميكرد ومن جز خواننده مورد علاقه خودم هيچي گوش نميكردم تا اينكه اتفاقي اهنك جزتو رو گوش كردم وبعد از اون ديوانه محمد شدم والان فقط محمدو گوش ميدم و تا اخر عمرم طرفدارش ميمونم محمد واقعا با بقيه خواندها فرق ميكنه و يه سر گردن بالاتره محمد واقعا مردميه ديدم كه ميگم دوست دارم قران خوندش هم بشنوم حتما بهترين قاري هم هست

34 >

nasimeh | نسیمه مي نويسد:
سلام دوستای خوبم.من خیلی وقته بهتون سر میزنم ولی عضو نشده بودم.خیلی دوست داشتم تو جمعتون باشم.نسیمه هستم/ روانشناسی خوندم 22سالمه
خوب چی بگم عزیزم.فقط یه چیز خنده دار:اولین بار که صدای اقای علیزادرو گوش کردم گفتم چقد بد میخونه.ولی بعدش فهمیدم که اشتباه میکنم.واقعا یه حس عجیبی تو صداشون واهنگاشونه.ایشون علاوه بر اینکه خواننده ی بی نظیرین شخصیت بالایی هم دارن.راستی من خودمم هم اهل موسیقیم.سنتور میزنم.قربونه همتون برم .
چند سالی میشه که میشناسمشون و کاراشونو دنبال میکنم. البوم دلت با منه رو که گوش کردم تا دو هفته حالم بد بود.یه حس عجیبی پیدا کرده بودم.همش میگفتم خدایا این اینهمه احساسو از کجا اورده اخه .از اخلاقشون هم خوشم اومد/ چون بعضی ویژگی هاشون عین خودمه. تصمیم گرفتم بیام انجا.البته شما بچه هام خیلی خوب و بی نظیرین.یکی از علت هاش شماها بودین.از مجید جان هم تشکر میکنم.

35 >

xyz | محمدرضا مي نويسد:
سلام.منم محمدرضام معروف به xyz
18 سالمه از همون اول که محمد تیتراژ میخوند صداشا دوست داشتم و میدونستم یه چیزی میشه.
ترک "سلام ایران" محمد خیلی از رادیو پخش میشد و هر صبح میشنیدمش ولی خوانندشو نمیدوستم کیه.وقتی فهمیدم ممده یه حس غریبی به من دست داد.
فهمیدم الکی نمیگه من خیلی زحمت کشیدم تا به اینجا برسم.به نظرم محمد احساس تو صداشه و آهنگاش واقعا احساسیه.کارای آرومشا خیلی بیشتر دوست دارم چون اثلا
تخصصش تو این کاراست.همین

36 >

sama07 | سما مي نويسد:
سلام از اون جاییکه من کنکوری هستم اعصاب تایپ کردنو نداشتم ولی الان....
سما هستم متولد فروردین 75.سال89بود که با ترک جزتو با محمد آشناشدم ولی در همون حد تا اسفند 91 که ویدیو کنسرتشو دیدم..دیدم که محمد سرشار از آرامشه بعداز اون دربرنامه صبحی دیگر دیدمش..دیدم که چقدر آقا وباشخصیته!ازسبکش خیلی خوشم اومد واینطورشد که خواننده ی محبوبم شد محمد علیزاده
ویژه برنامه نوروز92 اولین برنامه ای بود که بعنوان یه هوادار واقعی انتظار حضورشو میکشیدم
بعد از کنکورم هم میخوام برم کنسرتشون البته اگه لطف کنن بذارن!!!
محمد اینوبدون که همیشه دعاگوت هستم به امید موفقیت روزافزونت

37 >

alameheri | آلامهر مي نويسد:
سلام. من آلامهر هستم لیسانس حسابداری دارم و کرج زندگی میکنم و محمد علیزاده ی عزیزو از ماه عسل 89 شناختم و البته نوروز 90 و جز تو.

38 >

meshkat1991 | فاطمه مي نويسد:
اول سلام به همگی Wink دوم اینکه یه تشکر جانانه از مجید عزیز برای برپا کردن سایت واینکه بالاخره مام خونه دار شدیم Cool وسوم یه دمت گرم حسابی به همه بچه هابه خاطر این همه صمیمیت راستش الان میشه گفت بعد از 7ماه که از افتتاح سایت وهمراهی وهمنفسی من از همون روزای اول با شماها میگزره تقریبا دیگه همه ی بچه هارو یه جورایی میشناسم ولی به خاطر شلوغ پلوغی دور وورم هم دیر بودنهام رسمیت پیداکردو عضو شدم وهم دیر دست به کار شناسنامه نگاری به هرحال با تاخیر Evil or Very Mad آماحالا بریم سراغ معرفی من: Embarassed من فاطمه که میتونین فاطی صدام کنین یه زمستونیه ازجنس فرد اعلای دی ماه آشنایی من با آقا محمد خان(انگاری میخوام راجع به شاه قاجار حرف بزنم همون محمد خودمون)برمیگرده به سال اگه اشتباه نکنم 84 اون موقع دیوانه وار پیگیر اجراهای فرازمینی فرزاد حسنی بودم که طنین خوش این صدابه گوش منم رسید وای باخداحافظ همین حالا عالمی داشتیم جلوتر اومدیم جزرومدو برنامه های رادیو وسال تحویل وبعدشم که آلبوم سورپرایز (که من اول احساسشو شنیدم)تا اینکه رسیدیم به 28بهمن 91 دیگه انگار شبای بی خبری رنگ خورشیدو به خودش دیدوهمه چی اونجوری شد که من میخواستم بعدشم آلبوم دلت بامنه وآشنایی بااینجا وهمه شما نازنینا برای من ازبهترین زمانهای کل عمر 3-22خودم زمستون پارسال وبهار امسال بود وبه جرئت میتونم بگم یکی از دلایلش محمد علیزاده بوده اصلا حالم خوش میشد باصداش وخوشتر بودم با احساسات پاکش Razz مرسی ازهمه که پرچونگی منو تحمل کردین دوستون دارم به قول فرزاد حسنی شعار نیست همه زندگیمه مرسی ازهمهحالام به افتخارخودمون وهواداریمون ومحمدعلیزاده ی جان (که اینا همش به خاطر همه خاطرمونه باصداش)همگی Smile Smile Smile Smile

39 >

shakiba72683 | شکیبا مي نويسد:
سلام من شکیبام و هواداری هستم که خیلی وقته عضو شدم اما نظری نمی دادم فکر کنم مهسا منو به شما معرفی کرده حالا بیشترشو خودم میگم
من متولد سال78/11/25هستم حدود8ساله بامهسا دوستم ازسال پیش البوم محمد علیزاده رو داشتم حالا هم توی این سایت عضو شدم امیدوارم د وستای خوبی برای هم باشیم

40 >

messi | فاطمه مي نويسد:
هوالحبیب
سلام به همه دوستای عزیزم
من فاطمه ام متولد 74
سال دیگه کنکور دارم ورشته ام تجربیه
خیلی خوش حالم که عضو سایت محمدجان هستم واقعا سایت فوق العاده ایه همین جاهم از مجیدجان مدیریت سایت تشکر میکنم که این سایت رو راه اندازی کرده و خیلی عالی اون رو اداره میکنه بعد هم ازهمه دوستای عزیزم که این قدر با عشق وعلاقه وشور احساس دارن تو این سایت فعالیت میکنن ممنونم وقتی میام تو این سایت خیلی حضور اقامحمدرو احساس میکنم به خاطرهمین از دلتنگیم نسبت به ایشون کم میشه واین رو مدیون مجیدجان وشما دوستای گلم هستم. ممنونم ازتون کاری کردین که من از تنهایی درام
خردادماه امسال که مشرف شدم کربلا جای همگی خالی توحرم حضرت عباس(ع) خیلی یاد اهنگ حضرت عباس اقامحمد میفتادم وهچنین حلالم کن وتسنیم و.....خلاصه حسابی با
اهنگ وصدا واحساس وکلا محمد علیزاده خو گرفتم وبه ایشون وابسته شدم ......
من جدید نیستم خیلی وقته میام توسایت البته قبلا با نام کاربری داداشم اما از این به بعد دیگه این نام کاربری یعنی messi فقط من هستم چون داداشم دیگه وقت نمیکنه بیاد توسایت
باارزوی دستیابی محمدعلیزاده به اوج ارزوهایش
دوستدار و هوادار همیشگی محمدجان *فاطمه*

41 >

shahrzad | شهرزاد مي نويسد:
سلام برو بچ من شهرزادم اینم بیوگرافیم:
نام شهرزاد شکیباء شهادتی:تولد:18-03-1372 القاب:گل مراد-سه شین به علت اینکه اول اسمو فامیلیم ش داره محل سکونتمم تهران-غرب-سمت بلوار کاشانی و جنت اباد.از بچگی خیلی شیطونی می کردم از ایوون طبقه دوم خونمون آوبزون میشدم به اینطوری:پاهامو به دو طرف میله های حفاظ ایوون قلاب میکردم و سرم به سمت زمین بود و تاب میخوردم و بعد که نمیتونستم تعادلمو حفظ کنمو نزدیک به سقوطم به سمت حیاط بود جیغ میزدم که مامان بیا مامانمم اینجوری میشد بابامم این شکلی مامان بزرگمم این شکلی و بعد که منو نجات میدادن بابا و مامانم این شکلی بودن ...خب من 4سالم بود دیگه.تازه اوایل جیغ میزدم ولی بعدش یاد گرفتم که وقتی نتونستم تعادلمو حفظ کنم باید دستمو بگیرم به میله و خودمو بکشم بالا...من از بچگی معروف بودم به کرت خاله کرت خاله یک نوع نی بسیار لاغره که معمولا این اصطلاحات اکتشافی رو خالم در مورد من که خیلی ریزه میزه بودم به کار میبرد حالا چرا؟؟چون من اون زمانا خیلی کوچیک بودم و مامانم اکثر اوقات کلید رو تو خونه جا میذاشت در این مواقع من شهرزاد خوب مامان میشدم و مامانم میگفت اگه از پنجره بری توخونه من برات بستنی میخرم و منم از میله های نیم وجبی پنجره میرفتم تو و کلید رو میاوردم دست مامانم میدادمو درم باز میکردم...من همیشه آدم ساکتی بودم خونوادمم فکر میکردن خیلی دختر خوبی ام اما مامانم منو میشناخت و میدونست وقتی ساکتم یعنی دارم یه خرابکاری میکنم ...الانم که حدود21 سالمه دیگه شیطونیامو یه جور دیگه بروز میدم...عاشق نقاشی بودم و هستم...فتواپ تا یه ماه پیش بلد نبودم اما از اونجا که مستعدم در عرض 2هفته حرفه ای شدم...من عاشق هنر بودم و معدلمم 20 بود اما چون پدرم نذاشت برم هنر بخونم در نتیجه 2سال از دبیرستانو درس نخوندم اما خب قسمت این شد که برم همین رشته تجربیو ادامه بدم و الان دانشجوی رشته ی گیاه پزشکی شدم و قصد دارم هنر رو ادامه بدم بعد لیسانسم...دست به نوشتنمم بد نیست الان عضو این سایتمwww.ali-lohrasebi.netو اونجا تاپیک های آزمون ورودی هواداران در سال92 رو نوشتم و هدیه تولد هواداران...و در وبلاگمwww.notrika-eghlima.blogfa.comرمان تورا در کنارم میبینم رو شروع کردم به نوشتن...مدیر وب محمودرضا قدیریان هم هستمwww.m-ghadirian59.titrfa.irدیگه چی بگم آخه؟؟؟ آهان خیلی اتفاقی و توسط یه کامنتی که پریسا برام گذاشت عضو سایت شدم و الانم تو همه سایتهای خواننده ها عضوم. و از آشنایی با همتون چیزم...نمیدونم چی میگن اینجور مواقع ولی خب این شکلی ام دیگه هیچی نمیگم.

42 >

sajjad75 | سجاد مي نويسد:
سلام .من سجادم 17 سالمه .دارم میرم پیش دانشگاهی رشته ریاضی و فیزیک. بچه ی سمنانم.ولی الان تربت حیدریه زندگی میکنم. از سال 90 لحظه ی تحویل سال که اومد شبکه 3 جز تو رو اجرا کرد با محمد اشنا شدم.فوق العاده بود. از اون لحظه از طرفدارای پر وپاقرسشم.خدا میدونه چقدر دوسش دارم . امیدوارم بتونم یه بار برم کنسرت خدای احساس .....     

43 >

shahrzadghessegoo | شهرزاد مي نويسد:
من شهرزاد هستم 17 تیر ماه به دنیا اومدم . هنرستان موسیقی در س خوندم الان هم دانشگاه موسیقی میرم ساز هایی چون تار .سه تار و دف میزنم و با اینکه ساز سنتی تخصص منه ولی از محمد علیزاده که پاپ میخونه خوشم میاد چون واقعا مثل من زحمت کشیده تا به اینجایی که هست رسیده. Razz
امیدوارم همگی دوستان خوبم به اهدافشون برسن و همچنین محمد علیزاده که در عرصه موسیقی بیشتر پیشرفت بکنه. Cool Cool Cool خودم هم پیشرفت کنم .

44 >

sefid | مهسا مي نويسد:

به نام خدا
پا برهنه،
تاکجا دویده‌ای؟
که این همه
گل، شکفته‌است...؟!
سلام به همگیتون امیدوارم حالتون خوب باشه.
من مهسا 18.5 سالمه از شهر زنجان .یه جورایی هم با آقای علیزاده نسبت داریم دیگه.اصالتا هر دو آذری هستیم فقط اسم شهرمون فرق میکنه ایشون میانه ای و من زنجانی.متولد آخرین ماه زمستون یعنی 9/12/1373.
در رابطه با رشته ی تحصیلیم این که رشتم ادبیات و علوم انسانی خوندم کنکورمو دادم و انشاالله قراره پس فردا جواباش بیاد برام دعا کنید اونی که میخوام قبول شم .در آخر هم افتخار میکنم که طرفدار آقای محمد علیزاده خدای احساس ایران نه تنها ایران بلکه جهان هستم و امیدوارم در هر جای این کره ی خاکی هستن در هر ثانیه موفق و سر بلند و سر زنده و همیشه ی همیشه انشاالله به حق حضرت عباس سبز باشن.
و جمله ی پایانیه من برای شما عزیزان دل این که همتون انشاالله و به قول آقای علیزاده :
پایدار بمونین الهی.
روزی روزگاری اهالی یه دهکده تصمیم گرفتند تا برای نزول باران دعا کنند در روز موعود همه مردم برای مراسم دعا در محلی جمع شدند و تنها یک پسر بچه با خودش چتر آورده بود و این یعنی ایمان.

45 >

roz | رز مي نويسد:
سلام اسم من رز است 14 سالمه و اهل تهرانم از ماه رمضون از طریق سریال خروس با محمد علیزاده اشنا شدم و بعد از اونم با اهنگ حس ارامش .

46 >

nasim | نسیم مي نويسد:
اينم شناسنامه من:
من نسيم هستم كه خيلي وقته عضوم متولد فروردين73 در تهران دانشجو رشته ارتباطات..
من از زماني كه هنوز محمد معروف نشده بود عاشق صداش بودم هيچ عكسي ام ازش نديده بودم.
الانم خيلي خوشحالم كه دوستاي گلي مث شماها پيدا كردم.دوستون دارم يه عالمههههههههه

47 >

mohadese | ماعدا مي نويسد:
سلام بچه ها ببخشید که شناسناممو دیر براتون گذاشتم ...
من ماعداهستم,نمیگم چندسالمه چون ریا میشه محصل هستم, رشته تحصلیم تصویرسازی کامپیوترهستش اماچون تو بازیگری کمی استعدادداشتم وهمچنین چون بازیگری روخیلی دوس دارم دارم این رشته روهم ادامه میدم .
بگذریم من دقیقا یادم نیست کی اهنگ محمدجان روشنیدم!! اما یادمه یکی ازدوستام داشت ازصدای محمدجان تعریف میکرد خیلی کنجکاوشدم که اهنگشوگوش بدم به خواهرم جریان محمد جانو گفتم واون هم برام دوروزبعدسی دیی بهم دادکه چند تا از اهنگ های محمدجان توش بود بار اول که اهنگارو گوش کردم عاشق صداشو خواندنش شدم بعدکم کم عاشقش شدم اخه انگار اهنگارو واسه من خونده بودخیلی با اهنگاش راحت بودم و درکشون میکردم البته الانم همینطوریه
من هر روزکارم شده بودگوش کردن چندتا اهنگ تکراری اونم باصدای بلند که یک دفعه بابام بعد از چند تا تذکری که بهم تو طول هفته داده بودومن گوش نمی کردم قاطی میکنه (عصبی میشه) میادسی دی رو میشکنه من اینقدرگریه کردم که حدنداشت ... تازه جالب تراز اینا اینه که من سه روزهم تب و لرزکردم مامنم دلش برام سوخت ورفت همون سی دی روبرام گرفت به شرطی که باصدای کم گوش کنم . خلاصه ازاون جریان به بعدهمه فهمیدن خواننده موردعلاقم کیه تازه خوبیش این بودکه دیگه کسی بهم نمیگفت اهنگوکم کن . اینم ازشناسنامه وجریان دوستان ببخشید اگه زیاد بود اگر سوالی دارید بپرسید دوستان گلم . این داستان کاملا واقعی بود

48 >

zeinab | زینب مي نويسد:
بـــــــــــه نام او... که هر چه داریـــــــــــم از اوست ... سلام بر همه دوستان.
اسم من زینب - دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و 29 ساله ،عاشق موسیقی وآهنگ های آرام هستم ورنگ آبی رو هم دوست دارم تا اینجا یه معرفی مختصر از خودم بود... وحالا نحوه آشنایی با آقای علیزاده این بود که من آهنگ کوله پشتی رو شنیدم وخیلی هم دوسش داشتم ولی خوانندشو به اسم نمیشناختم ودنبالش هم نبودم آهنگ خدای احساس رو خیلی دوس داشتم ولی باز نمیدونستم خوانندش کی بود چون بیشتر درگیر درس ومقاله واز این حرفا بودم وفقط آهنگ های زیبا رو گوش میدادم البته اسم بعضی از خواننده ها رو میدونستم وطرفدارشون بودم ولی آشنایی با محمد علیزاده برمیگرده به برنامه بر آستان جانان شبکه سه در ماه رمضان 92 که به صورت اتفاقی یه قسمتهایی از آهنگ حس آرامش رو شنیدم مثل یه جرقه تو ذهنم بود من از صدای بم خیلی خوشم میاد به همین دلیل تو ذهنم موند برادرم گفت این علیزاده است تا برنامه خروس که وقتی تیتراژ برنامه رو خوند گفتم به به عجب صدایی مث همون صدای برآستان جانانه نگاه کنم ببینم خوانندش همون محمد علیزادست به صدای اون میخوره دیدم بله خودشه واین چنین شد سر آغاز سرچ در وبلاگ وسایت های مختلف برای پیداکردن آهنگها وآلبوم ها وسایر چیزهای دیگر که در همین جستجو با همین سایت آشنا شدم وچند آهنگ گرفتم دیدم خدای احساس رو هم علیزاده خونده جز تو رو خواهرم خیلی دوس داشت واز اول که اومده بود دوسش داشت دیدم نه اینم مال محمد علیزادس چه جالب آهنگ هایی که تو ای سالها دوس داشتیم یکی یکی معلوم شد خوانندشون کسی نبوده جز محمد علیزاده ومنم که تو این چند ماه به این قضیه پی برده بودم کلاسامم هنوز شروع نشده بود بیشتر وقت خودم رو صرف دانلود کردن آهنگ های جناب علیزاده کردم وهر روز به لطف آقا مجید ودوستان آهنگ وکلیپ جدیدی دانلود میکردم وخودم وخانواده گوش میدادیم من هر آهنگ وصدایی رو نمی پسندم ولی بدون شک صدای آقای علیزاده رو بسیار دوست دارم چون به دل میشینه و مخصوصا آهنگ هایی رو که برای خدا میخوندرو گوش میدادم بیشتر وبیشتر به صداش علاقمند میشدم وبیشتر از اون شخصیت واعتقاد ونوع لباس پوشیدن ساده وبی آلایش محمد علیزاده بود که به همراه صدای زیبا ودلنشینش انسان رو بیشتر جذب می کرد... واینکه با آهنگ حضرت عباس چه حالا کردیم و چه اشکا که ریختیم و همین طور با این که تنهایی و سایر آهنگ های مذهبی ... من تا حالا تو هیچ سایت غیر درسی عضو نشدم ولی چون به صدای آقای علیزاده ارادت خاصی داشتم برای اولین بار این کارو کردم و اول حس غریبی داشتم وزیاد اهل کامنت گذاشتن نبودم ولی حالا خوشحالم که با بچه ها از هر شهر وهر سنی تونستم تو این سایت ارتباط برقرار کنم همه بچه های سایت محمد علیزاده خوشبختانه مثل خودش مهربان وبا شخصیت هستند ومنم برای حضور در این جمع بسیار مسرورم امیدوارم یه روز همه بچه های این سایت با هم به کنسرت محمد علیزاده برن که دیگه کسی ناراحت از عدم حضورش در کنسرت نباشه ببخشید که طولانی شد میخواستم شرح کاملی باشه امیدوارم سرتون رو به درد نیاورده باشم
تراک های مورد علاقه من : برگرد - غم دنیاس - دلت با منه - دل بی تو غم زده - با این که تنهایی - خدای احساس - نگو نگو نمیرسم - هواتو کردم و...
باتشکر از حوصله همه شما دوستانم عزیزم Cool

49 >

fereshte | فرشته مي نويسد:
فرشته هستم متولد 74 و دانشجوی مدیریت فردوسی.ساکن مشهد...عید92 محمد علیزاده مثل رحمت خدا وسیله نجات
زندگیم شد و بهشون بینهایت مدیونم.اتفاقات خاص خودمو داشتم تو برهه ای از زمان، اینه که آرزوی همکاری دارم.براشون

آرزوی موفقیت میکنم و ازخدا میخوام توفیق باشه یروز مفصل با ایشون حرف بزنم...

50 >                            
zst مي نويسد:
بازهم سلام من یکی از طرفداران اقای علیزاده هستم 16 سال سن دارم و خیلی خوشحالم که عضو این سایت شدمدر اصل از جشن رمضان پارسال ایشون رو می شناسم .دلیل هوادار شدنم هم فرق داشتن اقای علیزاده با بقیه خوانندگان بود

آخرين ويرايش توسط Majid_71 در تاريخ يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:45:56; دفعات ويرايش در مجموع : 1 مرتبه

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← raana661378, davidbarcelona, sefid, Secret, 62225, fereshte, Maryam-73, jozto, fatemeh-S, ROSHANAK, fatemeh14, Faezeh4, hb1381, anahita66
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:21:05    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

51 >                            
Secret | مریم مي نويسد:

سلام به همه دوستان و هواداران محمد عزیز...منم مریم هستم متولد شهریور69 فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی رشته آی تی ... اما اولین باری که صدای محمد عزیز رو شنیدم آهنگ خداحافظ همین حالا بود که البته نمی دونستم خوانندش کیه!!!!! گذشت و گذشت تا آهنگ زیبای سرابو شنیدم ایندفعه فهمیدم خوانندش کیه اما نمیدونستم همونیه که خداحافظ رو خونده...تا اینکه خواهرم ی سی دی از آهنگای علیزاده آورد و منم خیلی خوشم اومد اما سی دی رو داد به دوستش و من موندم بی آهنگ آقای علیزاده به خاطر همین از اینترنت آهنگا رو دانلود کردم و همونجا هم متوجه شدم خواننده آهنگ خداحافظی که عاشقش بودم کسی نیست جز محمد علیزاده عزیز...
الانم خیلی خوشحالم که تو سایتی عضوم که هوادارای محمد عزیز هستن...تا به حال تو کنسرتاش نبودم انشالله بیاد قزوین حتما میرم... امیدوارم شناسنامه به دست آقای احساس برسه...وبلاگم هم secretrain.blogfa.com خواستید بهش سر بزنید خوشحال میشم...به امید موفقیت همه طرفداراش به خصوص خود آقای علیزاده...

52 >

parastoo | پرستو مي نويسد:
سلام بر همه دوستان ...
من 26 سالمه ولیسانس حسابداری هستم. از سال 87 واز طریق رادیو جوان با آقای علیزاده آشنا شدم.همه آهنگاشونو هم دوست دارم.همین دیگه ...
خوش اومدم. گفتم خودم به خودم خوش اومد بگم اگه کسی نگفت ضایع نشم.

53 >                            
zahraarchitect | زهرا مي نويسد:
من تازه عضو شدم پس خودمو معرفی میکنم:
زهرا هستم 20ساله دانشجوی مهندسی معماری تهران و تهران هم ساکن هستم!
من چندین ساله که صداشو گوش میدم و با صداش زندگی کردم!

54 >

setareh-ghotbi | محدثه مي نويسد:
سلام
من محدثم 14 ساله از تهران
خواهرم آقای علیزادرو به من معرفی کرد چند تا از آهنگ های ایشون رو گوش دادم خوشم اومد و پی گیره اهنگ ها و آلبوم هاشون شدم
تو اینترنت خیلی گشتم تا بتونم یه سایت درست درمون پیدا کنم و از کار ها و کنسرت های ایشون خبر بگیرم
که موفق هم شدم
از شخصیت آقای علیزاده خوشم اومد چون برعکس بعضی از هنرمندان آدم با ایمان و البته خوش صدایی هست
و به همین دلیل پی گیر کار های ایشون شدم

55 >

Sofia | سوفیا مي نويسد:
سلام من سوفیا هستم 26 سالمه،دانشجوی سال آخر کارشناسی ارشد نرم افزار.
خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم،این جا یه سایت پاک پاکه مثل خود آقای علیزاده،من از خداحافظ همین حالا با کارهای ایشون آشنا شدم
و با کاراشون زندگی کردم.
بازم از همه بچه های مهربون و دوست داشتنی سایت ممنونم،به خاطر این فضای عالی

56 >

parinaz | پریناز مي نويسد:
پریناز اسم واقعی خودمه اهل کاشانم دانشجوی پرستاری هستم .
اولین بار با آهنگ این اولین باره آشنا شدم که راننده ای که داشتم باهاش می رفتم دانشگاه گوش می داد اونم نه یکبار فکر کنم تا مقصد هشت باری گوش داد سال 90 هم بود بعد وقتی برگشتم خونه از اینترنت آهنگ رو دانلود کردم و فهمیدم که خوانندش جناب علیزاده هستن بعد که برای خواهرم پخش کردم خواهرم گفت که آلبوم سورپرایز و در گوشیش دارد منم گرفتمو گوش دادم منتظر موندم تا آلبوم دلت با منه منتشر شد البته قبلا آهنگ خداحافظ همین حالا رو شنیده بودم ولی به خواننده اش خیلی توجه نکردم آخه اون موقع فقط درس می خوندم!
خودمو در شناسنامه هواداران معرفی کردم فقط یادم رفت بگم چرا طرفدار جناب علیزاده هستم , چون فکر میکنم آدم احساسی هستن از آدم های احساسی که خیلی کم اند در دنیا خوشم میاد ترانه هارو با نفس و احساس می خونه میشه با هاش همزاد پنداری کرد انگاری عشق رو لمس کردن.
برای ارمیا جان، بیوگرافی خودم خوب بود سئوالی نداری گلم؟ جواب شما رو حتما می دم.

57 >

fatimataa | فاطمه مي نويسد:
من اولین بار اهنگ خداحافظو شنیدم اعتراف میکنم اون موقع خیلی از نوع خوندنش و صداش نه تنها من بلکه پکیج خوونواده خوشمون اومد دیگه کارمون شده بود هر روز گوش دادن اهنگاش .. کمو بیش اهنگایی که میخوندو گوش میدادم تا اینکه البوم سوپرایزو شنیدم شدم طرفدار صداش واقعا صداش تک بود یه غمی تو صداش هست که تو صدای کسی دیگه ای نیست اون حس شعررو قشنگ به ادم انتقال میده صداش تکه نه تنها من بلکه خوونواده ما کلا طرفدار علیزاده هس و اگه اهنگی ازش پخش بشه هممون میخ کوب میشیم و گوش میدیم Smile) صدای احساس ایرانه دیگه تکهههههههههههههههه تک تک

58 >

melikashakoori | ملیکا مي نويسد:
سلام دوستان من ملیکا 15ساله محصل توسط مادرم با صدای آسمانی محمدعلیزاده عزیز آشنا شدم .
میبینید دوستان خداچقدر بنده هاشو دوست داره؟
تمام نعمت هاشو خدا ازآسمون میفرسته هروقت دلمون ازخدا چیزی رو بخوادسرمونو بلند میکنیم وبه اون بالا نگاه میکنیم حتما یه وقت،یه جا،یه روزی کسی دستشو....
نه کسانی دستاشونو بالا برده بود که خدا یکی دیگرازمحبت هاشو به شکل یک صدای آسمونی به ما ارزونی کرد.
من فقط نه،تمام خانوادمون با صداش زندگی میکنیم

59 >

sister | الهام مي نويسد:
سلام دوستان.من الهام هستم متولد 20 ابان ماه 1362.لیسانس تربیت بدنی دارم.ساکن اهواز هستم . ابتدا باید تشکر بکنم از مجید عزیز بابت راه اندازی این سایت و گردهمایی هواداران خوب محمد علیزاده.متشکرم از مدیریت خوب مجید و خوشحالم بابت اشنایی با دوستان این سایت .
متاسفانه زمان زیادی نیست که عضو سایت شدم و هنوز هم بابت دسترسی به برخی جاها مثلا تاپیک ها و ارتباط گرفتن با بچه ها و کامنت گذاشتن در بخش های مختلف مشکل دارم اما دوست عزیزی که مشوق من برای عضویت در این سایت بود همواره بهم کمک میکنه تا بتونم به قسمتهایی که دوست دارم دسترسی پیدا کنم.
قبل از اینکه بخوام از هواداریم نسبت به محمد علیزاده بگم باید از علاقه ام نسبت به موسیقی بگم.من از کودکی بدون اغراق از قبل از ورود به مقطع دبستان عاشق موسیقی و اهنگ و شعر و ترانه بودم.با موسیقی بزرگ شدم و در خانوادمون موسیقی یک خوراک روح بود.پدر و مادرم و همه اعضای خانوادم از شنوندگان حرفه ای موسیقی هستن.
اشناییم با صدای محمد علیزاده به تیتراژ برنامه کوله پشتی ( خداحافظ همین حالا )به تهیه کنندگی علی زاهدی و اجرای فرزاد حسنی برمیگرده.صدای اقای علیزاده رو اون موقع شنیدم تا جایی که این ترانه به سرعت بین مردم رواج پیدا کرد و گاهی جزء زنگهای گوشی های موبایل قرار میگرفت و به گوش میرسید.همه گیر شدن این ترانه باعث شد که محمد علیزاده مهمان برنامه کوله پشتی بشه و همون موقع چهره ایشون رو در این برنامه دیدم و متوجه دوستی عمیقی که بین فرزاد حسنی و اقای علیزاده بود شدم.
از اونجایی که دنیای موسیقی ایرانی دو بخش داره و یک بخش در داخل ایران و بخشی دیگر در خارج از ایران فعالیت میکنند یک دنیای وسیعی بوده که فقط و فقط در تمام این سالها نتونستم صرفا شنونده اهنگها و ترانه های یک خواننده باشم بلکه از همه خواننده ها ترانه میشنیدم و لذت میبردم.از خوانندگان اون طرف اب که بگذریم اما از خوانندگان داخل ایران همیشه محمد علیزاده جز چند خواننده اولی بود که اسمش بر سر زبانم میومد.در واقع بین خواننده های هم نسل خودم ایشون رو بیش از سایرین قبول داشتم.
متاسفانه علیرغم اینکه محمد علیزاده چند وقت پیش به گفته دوستان در اهواز کنسرت داشتن اما من به دلیل مسافرت به مشهد مقدس نتونستم سعادت حضور در کنسرت ایشون رو پیدا کنم و این کنسرت رو از دست دادم.خلاصه اینکه تا حالا افتخار دیدار رو در رو با ایشون نداشتم.
خودم گاه گداری ترانه مینویسم و قبل از معرفی ام در بخش دست نوشته های هواداران دو ترانه ام رو نوشتم.
همه ترانه های محمد علیزاده رو دوست دارم اما اگه بخوام چند تا رو نام ببرم که بیش از بقیه گوش میدم : خداحافظ همین حالا " سراب " حالم و زیبا کن " هواتو کردم" جز تو میباشد . از خصوصیات اخلاقی محمد علیزاده خیلی چیزهای مثبت شنیدم و ایشون رو جدا از خواننده محبوب و معروف بلکه انسان وارسته و با اخلاقی میدونم.با اینکه با خودشون برخوردی نداشتم اما صحت این برداشت از فاصله دور چندان غیر قابل باور نیست . گرچه هیچکدومتون از خصوصیات اخلاقی خودتون چیزی ذکر نکردید اما منم مثل شما در این زمینه سکوت اختیار میکنم که مبادا از اشنایی با من پشیمون بشید.همینقدر که خیلی از خصلتهای فردیم سربسته بمونه کافیه.
امیدوارم منو در جمعتون پذیرا باشید و بابت کم بودن حضورم عذرخواهی میکنم چون هنوز برای ورود به همه قسمتها اگاهی کافی رو ندارم.ایشالا کم کم اگاهی پیدا میکنم و بیشتر با هم اشنا میشیم.

60 >

somayeh-mohammad | سمیه مي نويسد:
من سمیه : عاشق محمد
ارزو : دیدن مجدد محمد
علایق : صدای محمد

61 >

-maedeh- | مائده مي نويسد:
من مائده ام 15 ساله از تهران...عاشق صدای محمدم!!تو کنسرت 9شهریورشم حضور داشتم واز ته دل آهنگاشو با هاش خواندم!!!!آرزوم دیدنشه....همین

62 >

Hanieh-77 | هانیه مي نويسد:
سلام به همه ی دوستای گلم
من هانیه هستم متولد تیر77کلاس دوم دبیرستان رشته انسانی ساکن تهران . اولین بار محمد جان رو درصبحی دیگر دیدم وازاونموقع پیگیرکارهاشون شدم خیلی خوشحالم ازاینکه به جمع شماعزیزان اومدم وامیدوارم بتونم
دوست خوبی برای شما وهوادار خوبی برای محمد جان باشم
و در آخرهم ازمجید جان بابت ساخت این سایت وزحمت هاشون تشکر میکنم .
مرسی مرسی

63 >

reyhanehhs | ریحانه مي نويسد:
سلام
ریحانه هستم متولد 9 اسفند 69
در حال حاضر دانشجوی سال آخر مهندسی کشاورزی هستم و مشغول آماده شدن برای ارشد .
نحوه ی آشنایی هم این طور بود که من عادت دارم تیتراژ هایی که خوشم می یاد دانلود کنم سال 89 تیتراژ ماه عسل رو از شعرش خوشم اومد دانلود کردم چند ماه بعد تو تاکسی چند تا آهنگ دیگه شنیدم که از اونجا کم کم جذب شدم .
اولین کنسرتی هم که رفتم 27 شهریور بوده.

64 >

elahe_000 | الهه مي نويسد:
سلام همگی
من الهه هستم متولد 19 مهر 72
امروز 4 مهرماه 92 هست و دومین روز از عضویت من در این سایت
راستش من خیلی وقته از آهنگای محمد علیزاده خوشم میاد و طرفدارشم!از اوین بار که آهنگ (جزتو)رو گوش دادم!اونم تو تاکسی ولی اسم خواننده رو نفهمیدم!
تا اینکه یه روز داداشم آلبوم سوپرایزو گرفته بود من من تازه فهمیدم خواننده کیه؟محمد!!!!!!همین دیگه!
الانم خیلی خوشحالم ازینکه تو به دنیا اومدی.......اوا ببخشد خیلی خوشحالم ازینکه توی این سایت عضو شدم و امید وارم لحظات خوبی با هم اینجا داشته باشیم!
در ضمن من دانشجوی رشته ی مرمت هستم و اهل کرمانم!و از طریق یکی از هوادارا تو یه سایت دیگه با ینجا آشنا شدم!

65 >

jozto | فاطمه مي نويسد:
سلام به همه برو بچه های سایت .
من فاطمه متولد 27 فروردین 76
چیز خاصی واسه گفتن ندارم فقط میتونم بگم که صدای محمد بهم زندگی میده
محمد یه معجزه از طرف خداست خیلی دوسش دارم
محمد بینظیره ...
اسمم تو فیسبوک fateme noorali خوشحال میشم با کسایی که مثه من عاشق محمدن اشنا بشم
دوستون دارم.

66 >

atefeh76 | عاطفه مي نويسد:
سلام...!
من عاطفه ام 16سالمه واصالتا گیلانی ام اما تو قزوین بدنیا اومدم و زندگی میکنم!رشته ی تحصیلیم هم گرافیکه...و به واسطه ی دوستم زهرا که ایشون هم تا مدتی پیش تو سایت عضو بودن منم عضو شدم.....البته بهتره نگم که چه بلاهای اسمانی سرم اومد تا اینترنتم وصل شد....
از عید سال 92 با اقای علیزاده اشنا شدم...یه حس خاصی تو اهنگاشونه که هیچ جای دیگه نیست!!!
با ارزوی موفقیت برای همه ی بچه های سایت... Razz Razz

atefeh6076 | عاطفه مي نويسد:

من همون عاطفه 76ام که همین الان عضویتم لغو شد....با این اسم جدید عضو شدم....یادم باشه یه روز داستان عضو شدن خودمو بنویسم!!!!!

67 >

zarzar | زهرا مي نويسد:
سلام ... من زهرا هستم , اهل تهرانم و ازطريق دوستام با محمدعليزاده اشنا شدم

68 >

ama | کوثر مي نويسد:
سلام به همه هواداران سایت محمد علیزاده و یه تشکر ویژه از مدیر سایت بخاطر تلاش ها و زحمات بی دریغ اش. Cool
من کوثر هستم متولد1372 هستم و در حال حاضر دانشجوی ترم یک مهندسی نرم افزار و 15 آبان ماه سال 1392 میرم تو 20 سال و تنها علاقه ام در موسیقی، موسیقی پاپ خصوصا کارهای محمد عزیز و بخصوص ترانه غم دنیای او که بارها در تایپیک ها هم به اون اشاره کردم و گفتم که با شنیدن این ترانه انگار دوباره متولد میشم. خب بذارین از نحوه آشنایی ام با محمد علیزاده و کارهاش براتون بگم...
ماه رمضان 92 درست تاریخ اش رو یادم نیست ولی یه شب بعد از خوردن افطاری بود که اتفاقی که داشتم شبکه ها رو زیر و رو می کردم، به شبکه سه رسیدم که داشت برنامه بر آستان جانان رو نشون می داد راستش رو بخواید گفتم چه برنامه تکراری ایه ولی دست همون موقع مجری برنامه گفت بریم فرهنگسرای خاوران و ببینیم که چه برنامه های فرهنگی در شب های ماه رضان تدارک دیدن. برام جالب شد چون یه برنامه متفاوت بود و نشستم نگاه کردم که از شانس خوب من قسمتی رو که محمد جان داشت تیتراژ برآستان جانان رو اجرا میکرد تو فرهنگسرای خاوران رو نشون داد... تا قبل از اون موقع آشنایی کمی با محمد علیزاده و کار هاش نداشتم ولی بعد از اون شب خاطره انگیز، محمد از قبل بیشتر برام مهم شد کارهاش با احساس من وسبک هاش با سبک مورد علاقه من جور در می اومد شب های بعد به امید اینکه برناه بر آستان جانان دوباره کار های محمدجان رو پخش کنه پاش میشستم و هر بار که برنامه پخش میشد تیتراژش رو با تمام وجود با محمد می خوندم. اونوقت بود که فهمیدم موسیقی یعنی چی... بعد از ماه رمضان اتفاقی با برنامه ساعت 25 آشنا شدم که اتفاقا در اولین برنامه ای که دیدم کارهای محمد علیزاده رو پخش میکرد از اون به بعد شدم یکی از طرفدارای اون برنامه به این امید که کارهای محمد عزیز رو اونجا بیشتر بشنوم.... چند وقت بعد خبر دار شدم که قراره محمد 9 شهریور92 کنسرت بذاره اونم تو تهران برای من که تو استان ایلام زندگی میکنم اون زمان یه کار غیرممکن بود حالا به هر دلیلی. گذشت روز کنسرت و من همچنان بیننده برنامه ساعت 25 بودم تا اینکه یه شب مجری برنامه اعلام کرد که دوربین برنامه ساعت25 به کنسرت محمدجان رفته و اون شب قسمت هایی از کنسرت رو نشون داد با یه usb که همراه ام داشتم وصل کردم به ست تاپ باکس و اون پشت صحنه رو کامل ضبط کردم نمی دونستم از خوشحالی چیکار باید بکنم. از اون موقع به بعد کارم شد اطلاعاتی از محمد کسب کردن و دانلود ترانه هاش تو فضای مجازی اما متاسفانه فقط چند تا عکس بود اونم با کیفیت بد یه روز که همینجوری سایت ها رو زیر و رو میکردم این جمله رو تایپ کردم: سایت محمد علیزاده تو نتیجه جستجو ها دیدم نوشته محمد علیزاده-سایت رسمی. و اونجا بود که با این سایتی که الان توش هستم آشنا شدم. Shocked بلافاصله عضو هواداران شدم با نام کار بریama تاریخ عضو شدن رو یادم نیست اما از اون موقع به بعد تقریبا هر روز و هرشب میام سایت .جالب بود که تو سایت عکسهای محمد بود و گزارش کاملی از کنسرت روز چند دفعه گزارش رو می خوندم و عکس هارو نگاه می کردم.یه روز خبردار شدم کنسرت محمد تمدید شده و تاریخ برگزاری اون27 شهریوره دوباره انگار یه روح تازه ای در من دمیده شد. چند بار اومدم رو سایت تا بلیط تهیه کنم و لی شهرستان که باشی خیلی سخته و مخصوصا اینکه دختر هم باشی خلاصه من موندم و حسرت نرفتن به کنسرت های محمدجان Crying or Very sad . حالا جالب اینکه در ست 1 روز بعد از برگزاری کنسرت رفتیم تهران خیلی سخت بود. 1 هفته بعد که از تهران برگشتیم می دونستم که رو سایت گزارش و عکسهای کنسرت محمد جان هست اومدم رو سایت و دوباره عکس ها رو دیدم گزارش رو خوندم و به حال اونایی که رفته بودن کنسرت غبطه می خوردم دلم می خواست داد بزنم اون موقع بود که فهمیدم محمد چقدر برام مهمه هم خودش هم کارهاش.... دیروز هم پیام تصویری محمد رو دانلود کردم و تا حالا بیشتر از 50 بار نگاش کردم قربون دستت مریم جون و خوش بحالت که تونستی محمد رو از اون فاصله نزدیک ببینی و باهاش صحبت کنی. فقط میتونم بگم دیدن محمد و رفتن به کنسرت هاش برام یه آرزو شده....
محمد جان اینو بدون منم با خیالت.........نفس...... نفس می کشم.... Razz ازت دورم اما دلم روشنه که یه روز می بینمت.... به امید دیدار Crying or Very sad Crying or Very sad

69 >

dj-parsi | محمد مي نويسد:
سلام محمد هستم .دانشجوی فوق لیسانس مکانیک و ساکن تهران . به جرات میتونم بگم جز قدیمیترین طرفدارای محمد عزیز هستم دقیقا از همون موقعی که برنامه کوله پشتی پخش میشد . خدارو شاکرم که تونستم تو سال 92 در سه کنسرت اخیر آقای احساس حضور داشته باشم . برای محمد عزیز و همه طرفدارای عزیزش آرزوی سلامتی و موفقیت دارم .

70 >

hassantaheri | حسن مي نويسد:
با سلام خدمت همگی هواداران و ابجی داداشای گلم خوبین خوشین؟
من حسن هستم 16 ساله از تبریز . من عاشق خوانندگی هستم و گیتار.
کلا ارزومه یکی از شاگرد های استاد بشم منظورم محمد علیزاده هستش
حالا درسته دیر اومدم زود شروع کردم ولی دوس دارم حتما کسی راهنماییم کنه
بعدشششششش ....
اهاااااااااا من رشتم ریاضیه واخ واخ نگووووووو خیلی سخته ولی میخونم چون علاقه دارم
سرتونو درد نیارم مراقب خودتون باشید

71 >

saha8 | سها مي نويسد:
سلام دوستان اسم سهاست .14سالمه اهل تهرانم .
من با اهنگ های علیزاده توسط یکی از دوستام اشنا شدم امیدوارم دوست خوبی براتون باشم.

72 >

meysam | میثم مي نويسد:
سلام من میثم هستم از اینکه به هواداران این وب سایت در اومدم خیلی خوشحالم. از آقای محمد علیزاده بابت آهنگ های معرکش هم خیلی ممنونم. برای همه شما و آقای علیزاده آرزوی موفقیت میکنم.

74 >

alghasr19111373 | علی مي نويسد:
سلام به همه دوستان
من علی هستم دانشجوی مهندسی کامپیوتر.من صدای محمد علیزاده رو از 4,3 سال میشنیدم دوست داشتم اما یکی دو ماه قبل ماه رمضان 92 بود که توجهم به او جلب شد و البته دیر که تو گوگل سرچ کردم سایت رسمی محمد علیزاده که بعد وارد سایت هواداران کسی شدم که بهش میگفتن "خدای احساس ایران" که اصلا همین درسته و خوشحالم که میبینم همه احساسمون تو"محمد علیزاده "خلاصه میشه پس همه باهم"این اولین بار و چندمین باره دلم داره میگه جز محمد کی میتونه عزیز ما باشه".

75 >

Zohresadat | زهره سادات مي نويسد:
من زهره السادات از شهرستان شهرضا(استان اصفهان) هستم.
10 بهمن 18 سالم تموم میشه.
سوم دبیرستان رشته کارودانش (مدیریت خانواده) هستم.
خیلی به آهنگ های آقای علیزاده علاقه دارم.صداشون و خودشون رو دوست دارم.امیدوارم همیشه موفق باشند و خوشبخت.و یک روز بتونم از نزدیک ملاقاتشون کنم.
کاشکی واسه یه بارم که شده به شهرضا تشریف یبارند.یعنی میشه...........................؟؟؟؟ انشاا... که می آیند.....
آقای علیزاده بیاید....... ............!

آخرين ويرايش توسط Majid_71 در تاريخ يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 19:06:40; دفعات ويرايش در مجموع 2 مرتبه

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← raana661378, davidbarcelona, parastoo, Secret, 62225, fereshte, Maryam-73, jozto, fatemeh-S, fatemeh14, Faezeh4, niloofar77, hb1381, anahita66
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:23:24    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

76 >                            
alireza | علیرضا مي نويسد:
سلام به همگی
من تازه عضو اینجا شدم
راستش خیلی وقت نیست که با محمد علیزاده آشنا شدم
ولی الان یکی از طرفدارای سرسختشم و به شدت بهش علاقه مند شدم
از گوش دادن آهنگ حس آرامش به هیچ عنوان خسته نمیشم
به احتمال خیلی خیلی زیاد 8 آبان میرم برج میلاد
خیلی از اینکه عضو این سایت شدم خوشحالم
من به تازگی 21 سالم تموم شده
خیییییلی خوشحالم از اینکه اومدم تو جمع شما
من اهل فوتبال هم هستم و تو سایت های ورزشی عضوم
ولی حسی که الان دارم که بین شما هستم رو هرگز موقع عضویت تو سایتای دیگه نداشتم
اهل تهران هم هستم و به احتمال خیلی زیاد 8 آبان میرم برج میلاد
ایشالا اینجا دوستای خوبی پیدا کنم
من خیلی وقت نیست که طرفدار محمد علیزاده شدم
ولی الان خیلی طرفدارشم
رو دستش خواننده نیست خدایی

77 >

Ati75 | عاطفه مي نويسد:
سلام من عاطفه هستم.. اولین آهنگی که از محمد شنیدم"جز تو" بود.اون موقع ها من اینترنت نداشتم.نمیشد محمدو بشناسم.. هرچند اطلاعات زیادی هم تو نت نبود ازش.. همون ی آهنگو داشتم ازش و همش همونو گوش میدادم... کلی هم خاطره دارم باهاش.. فک میکردم آلبوم نداره اصن ولی بعد ها بیشتر باهاش آشنا شدم و این سایتو پیدا کردمو... خیلی وقته تو این سایتم.پست بلد نبودم بذارم راستش! یکم کار کردن تو این سایت دوشواره آقا مجیدSmile) باید کمکم کنینSmile احساسمو تو وبلاگمو تو سایتای دیگه میگفتم.. دیگه کل فامیلا و دوستامو آشناهامونم میدونن من محمدو دوس دارم.. فقط آرزومه بیاد مشهد... بلیط کنسرتش قیمت جونمم باشه میدم.... میخوامت محمد..برات بهترین هارو آرزومندم...

78 >

sajjad27 | سجاد مي نويسد:
هواداران عاشق سلام
من سجادم 18 و نیم سالمه و اهل دیار کریمان کرمان
راستش از خیلی وقت پیش صدای محمد جان رو از تلویزیون میشنیدم حتی میدونستم که خوانندش کیه اما فقط از نظر اسمی نه شخصیتی
تا اینکه به خواست خدا تو کنکور 92 رشته دندانپزشکی کرمان قبول شدم و اونجا با دوست عزیزم ایلیا سیدی آشنا شدم
ایلیا عاشق محمده و من از طریق این عزیز شخصیت محمد جان رو دیدم و شناختم
و الان مثل همه شما ها شیفته این صدا و شخصیتم
من دیشب برای اولین بار وارد سایت شدمو امروز به جمع هواداران پیوستم و باعث افتخار ماست
عزیزم      عزیزم
بای

79 >

z_seifi | زیبا مي نويسد:

سلام زیبا هستم .مهندس کامپیوتر و معلم کامپیوتر ساکن تهران . جز قدیمیترین طرفدارای محمد عزیز هستم .عاشق شعر و ادبیاتم.یه عاشق واقعی .ارشد و میخوام ادبیات بخونم . تو کنسرت 9 شهریور حضور داشتم .دوست دارم ترانه هایی که میگم یه روز توسط محمد عزیز خونده بشه یعنی آرزومه .
محمد عزیز حتما موفق میشه چون ارزومونه.

80 >

Ati75 | عاطفه مي نويسد:
سلام من عاطفه هستم.. اولین آهنگی که از محمد شنیدم"جز تو" بود.اون موقع ها من اینترنت نداشتم.نمیشد محمدو بشناسم.. هرچند اطلاعات زیادی هم تو نت نبود ازش.. همون ی آهنگو داشتم ازش و همش همونو گوش میدادم... کلی هم خاطره دارم باهاش.. فک میکردم آلبوم نداره اصن ولی بعد ها بیشتر باهاش آشنا شدم و این سایتو پیدا کردمو... خیلی وقته تو این سایتم.پست بلد نبودم بذارم راستش! یکم کار کردن تو این سایت دوشواره آقا مجیدSmile) باید کمکم کنینSmile احساسمو تو وبلاگمو تو سایتای دیگه میگفتم.. دیگه کل فامیلا و دوستامو آشناهامونم میدونن من محمدو دوس دارم.. فقط آرزومه بیاد مشهد... بلیط کنسرتش قیمت جونمم باشه میدم.... میخوامت محمد..برات بهترین هارو آرزومندم...

81 >

masie | زهرا مي نويسد:
من مسی هستم و 15 ساله امه و یکی از بزرگ ترین ارزومه که ایشون رو از نزدیک ببینم و بهش بگم که توی همه لحظه ها تو زندگیم رو با اهنگهای ایشون گذروندم موقعی که پرم از گریه صدای محمده که ارومم کرده موقعی که خوشحالم بازم صدای محمده که ارومم کرده.اولین باری که جز تو رو شنیدم کوچیک بودم اما بعد از اون دیگه کاری از ایشون نشنیدم اخه من فکر می کردم خوانندگانی که اون ور ابی هستن خیلی بهتر اند نسبتا به این ور ابی ها بگذریم اما من الان اگه یه روز صدای ایشون رو نشنوم میمییرم همین.

82 >

daryaee | دریا مي نويسد:
سلام اسم من درياس خيلى وقته ميام اينجا ولى الان ديگه عضو شدممم من متولد 63م 20 دى ماه. ليسانس شيمى ام از دانشگاه بوشهر و كيش زندگى ميكنم كنسرت محمد اقا هم رفتم خيلى خوب بود .

tanhaee | دریا مي نويسد:
من دریا هستم با نام کاربری دریایی ولی نتونستم با اون نام واردشم عوضش کردم

83 >

kimiya79 | کیمیا مي نويسد:
سلام . من کیمیا هستم متولد 1377/10/06 و در رشته انسانی سال دوم دبیرستانم.
من واقعا خیلی اتفاقی با محمد و اهنگاش اشنا شدم.
راستش اولین باری که اهنگ محمد و شنیدم فروردین امسال یعنی 92 بود که دختر داییم اهنگ ازم دوری رو پلی کرد و من توجه زیادی نکردم.
چند وقت بعد تقریبا اخرای خرداد بود که دوستم البوم دلت با منه محمد و دانلود کرده بود و توی یاهو ویس کال داده بودیم و اهنگاش و برام پلی کرد.
وقتی اهنگ خیلی برام عزیزه خاطرت و گوش دادم اهنگش جذبم کرد و از دوستم خواستم این اهنگو برام بفرسته.
اهنگ رو برام فرستاد اما نیومد.
مجبور شدم برم کل البوم و خودم دانلود کنم.
ساعت تقریبا 3 صبح بود و اگه مامانم سر میرسید و منو بیدار میدید اون موقع کلی دعوام میکرد واسه همین سریع بعد اینکه البوم و دانلود کردم ریختم تو موبایلم و لپ تاپو خاموش کردم.
وقتی یه بار کامل اهنگارو گوش دادم اهنگ شماره 7 که همون ازم دوری بود واسم اشنا بود.
یکم که فکر کردم فهمیدم این همون اهنگیه که دختر داییم برام گذاشته بود.
بعد از یه بار گوش دادن به البومش همه اهنگاش به دلم نشست .
هر روز و هر شبم دیگه شده بود اهنگای مـــــحــمــــد علـــــزاده.
تا اینکه فهمیدم نه شهریور کنسرت داره.
کلی خوشحال شدم.
همیشه وقتی اهنگاش رو گوش میگردم میگفتم وای یعنی میشه من برم کنسرتش ویدیو کنسرتاشم تو سایت اپارات دیده بودم.
کلی رو مخ مامان و بابام راه رفتم تا راضیشون کردم کنسرت و بریم.
با کلی ذوق رفتم بلیتارو رزور کردم و تو مدتی یه هفته ای وقت داشتم بیشتر راجب محمد تحقیق کردم بیوگرافیشو خوندم اهنگای بیشتری ازش دانلود کردم و ...
وقتی فهمیدم اونم مثل من دی ماهیه خیلی خوشحال شدم...
بلاخره روز کنسرتش فرا رسید و وقتی که روی صندلی نشسته بودم دل تو دلم نبود یه حس و حال عجیبی داشتم.
اون شب بهترین شب زندگی من بود بهترین.
وقتی اون همه احساس و عشق به طرفداراشو دیدم بیشتر دیوونش شدم.
بعدش شد کنسرت 27 شهریور نمیتونستم ازش بگذرم واسه همین بازم رو مخ مامانم و بابام کار کردم و کنسرت 27 رو هم رفتیم.
و دوباره کنسرت 8 ابانم با راه رفتن رو مخ بابامو کلی گریه کردن راضی شد که رزور کردیم.
شاید خیلی خودخواهی باشه که من خودمو یه طرفدار واقعی حساب کنم چون وقتی شناستامه هارو خوندم دیدم همتون خیلی وقته محمد و میشناسین و از اولش تقریبا باهاش بودین اما من واقعا از ته قلبم خودشو ، صداشو ، اهنگاشو ، شخصیتشو همه چیزش رو دوست دارم و تا اخر عمرم این مرد پر ازاحساس با صدای محشرش تنها خواننده مورد علاقم میمونه.

84 >

messi72 | بهزاد مي نويسد:
سلام به همگی هواداران عزیز و مدیر عزیز و خسته نباشید به همگی
من بهزاد هستم . 21 سالمه از تهران .
چیزی برای گفتن ندارم چون همه احساس هارو نسبت به محمد علیزاده عزیز همگی بیان کردید
فقط یه چیز میگم کوتاه ولی مفید و مختصر
محمد علیزاده      یه دونه باشـــــــی

85 >

amir230 | امیر مي نويسد:
سلام. امیر هستم 28 ساله از تهران.خیلی خوشحال هستم از عضویت تو این سایت.صدای علیزاده فوق العاده است. امیدوارم با صدای زیبا و اخلاق خوبی که داره همیشه تو اوج باشه. روز 4 شنبه 8 آبان روز به یادماندنی هم برای ما طرفداران و هم برای خود علیزاده عزیز هست. امیدوارم یک جمع دوستانه خوبی با شما طرفداران عزیز داشته باشیم. وعده دیدار ما روز 4 شنبه برج میلاد.

86 >

nargess | نرگس مي نويسد:
سلام به عزیزان دلم وهوادارای بی نظیریه خواننده بی نظیر .من یه بارتواین بخش یادداشتی روبه یادگارگذاشتم امامیخوام این بارکمی مفصل تربنویسم امیدوارم حوصله تان سرنرود /نرگس هستم (این بارمیخوام تاریخ تولدم روکامل بگم )متولدیکم فروردین ماه سال هنرمندپرور1360 (دیپلمه ادبیات ودردانشگاه حسابداری خوندم که اصلا دوسش نداشتم).القصه:همیشه برادرم آهنگهای جدیدروتهیه میکنه حدودادوسال پیش یاکمتربودکه به یه سری ازآهنگهایی که جدیدآورده بودگوش میدادم که به سه تاآهنگ رسیدم که حسابی حالموخوب کرددرحالیکه هیچ شناختی ازخوانندش نداشتم واون آهنگها بی تومیمیرم.توکه اینجوری نبودی وازهمه دلنشینترترانه ماندگارشهرباران بودکه شهردلم روتاهمیشه بارونی میکنه .خواننده اثررونمیشناختم تااینکه دریکی ازقسمتهای برنامه شهرباران وهمچنین جشن رمضان سال گذشته ایشون رودیدم که یک اجرای بسیارمتفاوت واکتیوداشتن که حسابی به دل منوخونوادم نشست پیگیری کردم تاآثاربیشتری ازایشون روبشنوم تااینکه آلبوم دلت بامنه منتشرشدودوباره باترانه های زیبای دلت بامنه وسرزنش و... روح ودل مارو جلا بخشید .آقای محمدعلیزاده عزیزبه شمامیگم که این روزابه دست آوردن دل آدمهاکارسختیه(مخصوصابه دست آوردن دل فروردین ماهی های محترم )وشماتونستیدتواین دوره زمونه ای که همه بادیدمادی به هم نگاه میکنن این کاروانجام بدیدوباترانه هاتون واردخلوت دل ماهوادارهابشید بهتون تبریک میگم وانشاالله همیشه همین طورمهربون وبااخلاق باقی بمونید .(توروخداهمیشه ترانه های زیبا وعاشقانه آرام وبی نظیرروبخونیدصدای شما تواین نوع ترانه هاخیلی خیلی خیلی دلنشینه )

87 >                            
MOBINA2014 | مبینا مي نويسد:
من مبینام 13سالمه البوم دلت با نه و سوپرایز رو خیلی دوس دارم Cool

88 >

elahe62 | الهه مي نويسد:
با سلام همونطور که معاومه اسمم الهه و 30سال سن دارم اما هرکی میپرسه میگم 35 !!!!!
لیسانس برق دارم اولین بار که به موسیقی علاقه مند شدم زمانی بود که ناصرعبدالهی عزیز که روحش شاد میخوند و صدا و موسیقی ایشون روح و نشاط زندگی من بود و در همه زندگیم صدا و حال و هوای ایشون جریان داشت تا وقتی ایشون فوت کردند تا مدت ها که اصلا حرف نمیزدم و حالم خیلی بد یود و دیگه به هیچ صدا و موسیقی گوش نکردم که هیچ ، روح و نشاط زندگیم از بین رفت و من که یه آدم شیطون و شادی بودم تبدیل شدم به یه آدم آروم که حتی جرات نداشتم آهنگ های ناصر رو گوش کنم تا اینکه امسال یه شب ماه رمضان خیلی دلم گرفته بود از سر کار اومده بودم خونه و تنها بودم که یهو آهنگ هواتو کردم رو از tv برای اولین بار شنیدم و بعد از 7 سال بعد از هجرت ناصر عبدالهی آهنگی شنیدم که منو تحت تاثیر قرار داد و من اشک ریختم و بعد از اون روز همه کارهای آقای علیزاده رو هر صبح و شب گوش میدم که هیچ آهنگ های ناصر عزیز هم میشنوم کلا انقلابی تو زندگی من شد و خدا رو شکر که مجید عزیز این فضا رو ایجاد کرد که ما ها که همدل هستیم از هم با خبر بشیم.
راستی تکه کلام من عزیز دلم و عاششششششقتمه پس عزیزای دلم عاشششششششششششششششقتونم
Razz Razz Razz Razz Idea Idea Idea Idea Razz Razz Razz Razz

89 >

shahrzadb71 | شهرزاد مي نويسد:
سلام من امروز عضو سایت شدم هرچند از اولین روزای سایت سر می زدم به این جا . همونجور که از نام کاربریم هم مشخصه اسمم شهرزاد هست شهرزاد رحیم نژاد متولد 19 شهریور 71 مصادف با تولد پیامبر به روایت اهل سنت. دانشجوی ریاضیات و کاربردها هستم و در آستانه ی ورود به صدا و سیما(قراره مجری بشم). محمد علیزاده رو با تیتراژ برنامه ی جزر و مد سال 84 شناختم (ثانیه می سوزه هر شب لحظه گل می ده نیازش بوسه بارون کن نسیموتا بزنگاه نوازش...) و بعد از اون رادیو بود که ترانه ی لب خاموش رو خیلی پخش می کرد(یادت میاد نوشتی رو بخار شیشه دلت اگه با من باشه گم نمیشی تو همیشه...) و خب توی رادیو که میومدن زنده می خوندن برای مثال شب یلدای سال 85 که تو رادیو جوان فال حافظی رو که دکتر شهرام گیل آبادی مدیر وقت رادیو جوان تفال زد رو در دستگاه بیات اصفهان زنده و بداهه خوندن(هاتفی از گوشه ی میخانه دوش گفت ببخشند گنه می بنوش...) یا هم خوانی هایی که با رضا صادقی داشتن و کارهایی رو زنده اجرا کردند که هیچ وقت جایی منتشر نشد ولی فوق العاده زیبا بود یه شیش هفت باری از نزدیک دیدمشون نمایشگاه مطبوعات بوده رستوران قصر موج بوده تالار وزارت کشور برای جشنواره های تسنیم 1 و 2 که توی همین جشنواره برنده ی سفر حج شدن (سال اول ترانه ای از فرزاد حسنی رو خوندن به نام فرصت اضطراب و سال دوم ترانه ای از نیلوفر لاری پور که اسمش یادم نیست یه بخشیش این بود: من نمازم تو رو هر روز دیدنه و تکبیر و تهلیل بسیار به جا و زیبایی که من وقتی این کار رو شنیدم بی اختیار گریه م گرفت خیلی عالی بود باید می بودید و زنده می شنیدید) و...
خاصیتی که صدای محمد علیزاده برای من داره اینه که سه چهار تا آهنگشون رو پشت سر هم گوش بدم خوابم می بره هر بار هم که بی خواب شدم این کارو کردم جواب داده خودمم علتش رو نفهمیدم چیه ...
زیباترین اثری هم که از محمد علیزاده شنیدم تلاوت قرآنی بود که برای برنامه ی سندس رادیو جوان داشتن و این آیه بود (و اذکر اسم ربک بکره و اصیلا) از سوره ی دهر یا همون انسان . آهان راستی من هم اصالتا آذری هستم و یکی از آهنگ های محبوبم یادلار هست که امیدوارم بازخوانی بکننش یا یه آهنگ ترکی جدید بخونن(آرزوم اینه آیریلیق یا ساری گلین رو با صدای محمد علیزاده بشنوم) مامانبزرگم هم از طرفداران پرو پا قرص محمد علیزاده هست بعضا دیده شده از خود من دو آتیشه تر!!! ان شاالله لحظات خوبی رو کنار هم داشته باشیم . پیروز باشید .

90 >

saaraa | سارا مي نويسد:
سلام به همگی
من سارام 18 سالمه . از چهارشنبه با اینجا اشنا شدم . دیگه چیو باید بگم؟؟؟
از اهنگ جز تو شناختمش . چون این ادم منبع انرژی مثبته و صداش وشخصیتش بی نظیره Razz

SARAH | سارا مي نويسد:
از همگی عذر میخوام من هرکاری کردم نتونستم با او نام کاربری وارد شم یکی دیگه ساختم

91 >

roksana | سِودا مي نويسد:
من رکساناااااااااااا متولد 15 بهمن 75 سال سوم دبیرستان رشته تجربی ایشاال... دکتر اینده اولین اهنگی که از محمد علیزاده شنیدم جز تو بود خیلی خوشم اومد تا اینکه بعد از مدت ها به جمع دوستانه ی شما پیوستم Cool یکی از ارزوهامم اینکه اقای علیزاده رو از نزدیک ببینم .

92 >

seven | نرگس مي نويسد:
سلام نرگسم.خيلي خوشحالم كه به جمع هواداران اقاي عليزاده پيوستم.ووووووووووااااااااااااااي از همه مهمتر منم مثل اقاي عليزاده متولد ماه دي هستم.متولدين دي ماه روحيه اروم و پر احساسي دارن.قربونه صداي پر احساست اقا محمد. راستي من متولد65 ساكن اهواز.ليسانس شيمي.

93 >

13761376 | فاطمه مي نويسد:
سلام من فاطمه هستم و 16 سالمه. من وقتی ترانه ی احساس شنیدم و بعد جزتو و بعد شهر بارانو دیدم محمد علیزاده صدای زیبایی داره به نظر من با بقیه متفاوته حرکات جالبش و اخلاق خوبشو..... میخوام بگم که تا اخر هوادار ایشون میمونم

94 >

sevin | محبوبه مي نويسد:
سلام دوستان Embarassed Embarassed Embarassed محبوبه هستم 28ساله امروز به جمع شما پیوستم منم با ترانه محشر جز تو محمد و شناختم و با ترانه دلت با منه به یاد عشقم کلی اشک ریختم Crying or Very sad Crying or Very sad

95 >

asmaj68 | اسماء مي نويسد:
سلام منم اسماء متولد 68 مهندس پتروشیمی هستم خیلی خیلی آهنگ های علیزاده رو دوست دارم
راستی من از طرف همه بچه های انجمن بیماری های خاص اومدم که بگم باصدات دنیا و رنجاشو فراموش کردیم
تنهامون نذارید
کاش یکی باشه جوابمو بدهههههههههههههههههههههه ...
.
.
.

96 >

SARA-70 | سارا مي نويسد:
سلام...
من سارا هستم...22 سالمه و دانشجوی رشته معماری هستم!!!
ممنون از لطفتون دوستای عزیزم...
اگه میدونستم همچین استقبال گرمی ازم می کنید ، زودتر میومدم ...
راستش من چندبار به اینجا سر زده بودم اما عضوش نشدم تا اینکه دوستم بهم گفت بیام عضو بشم ...
من از موقعی که آهنگ خداحافظ رو خوندند با ایشون آشنا شدم و عااااااااااشق این آهنگم...
راستش خییلی طرفدار دو آتیشه اش نبودم ... ولی خب کلا از سبک و صداش خوشم میاد و با آهنگ "خداحافظ همین حالا..." باهاشون آشنا شدم!!!
به نظرم اگه در انتخاب ترانه هاشون بیشتر دقت کنند ، خییلی خییلی موفق تر از اینی که هستند میشن!!!

97 >

gomgashteh | علی مي نويسد:
سلام دوستان من علي هستم بچه بندرعباس و دانشجوي برق صنعتي

98 >

Mara | لیلا مي نويسد:
من ليلا ام متولد 14/9/1378.سال 90 اولين بار صداي محمد و تو برنامه شب عيد شبكه 3 ديدم اول بهش توجه نكردم اما بعدش توي برنامه باما اينجا در شبكه 5 حالم و زيبا كن رو شنيدم خيلي مشتاق شدم بدونم خواننده اش كيه تا مجري برنامه بالاخره گفت(جان به جان افرين تسليم كردم)بعد توي يكي از cdهام حالم و زيبا كن رو پيدا كردم اون موقع داشتم بال در مياوردم
شب و روز اون و گوش ميدادم يهو چشم وا كردم ديدم چقدر صداش و دوس دارم الانم كله ترانه هاش و دارم.

99 >

nazi98 | نازنین مي نويسد:
سلام بچه ها!
نازنینم متولد 6 بهمن 75 تهران زندگی می کنم و در حال حاضر سوم هنرستانم و رشتم گرافیکه...
اون موقعی که کوله پشتی پخش می شد من یه بچه دبستانی بودم و یادمه که با آهنگش زار زار گریه میکردم! خداحافظ همین حالا ، همین حالا که من تنهام... اما خب نمیدونستم خواننده اش کیه!
و پارسال بعد از انتشار آلبومشون شناختمشون و وقتی فهمیدم این آدم همون کسیه که من با آهنگش گریه میکردم انگار دنیا رو بهم داده بودن...انگار یه چیزی گم کرده بودم و حالا پیداش کردم...
عاشق ترک دلت بامنه ام عااااااااالیه...
از فک کنم اول های فروردین به سایت سر میزدم اما مرداد عضو شدم و الان دیگه به صورت تقریبا رسمی دارم اعلام وجود میکنم...
اکثرتونم دیگه میشناسم انقد که تو سایت میچرخم...
پاییز است، انار نیستم که به دست های تو برسم...
برگم، پر از اضطراب افتادن...

100 >

atieh | عطیه مي نويسد:
سلام بچه ها...من عطیه ام 17 سالمه و محمدو تقریبا 4 ماهه شناختمش. شرایط جسمی من یه کم باشما فرق میکنه. من روی ویلچر میشینم. ولی همیشه حضور خدا توی زندگیم پررنگ بوده. بخاطر همین لطف خدا بعد این مدت که هوادار محمد علیزاده بودم این سایتو پیدا کردم و
حالا افتخار میکنم که عضو این سایتم

آخرين ويرايش توسط Majid_71 در تاريخ يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 19:20:19; دفعات ويرايش در مجموع 3 مرتبه

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← raana661378, davidbarcelona, Secret, 62225, fereshte, Maryam-73, -maedeh-, jozto, fatemeh-S, fatemeh14, Faezeh4, safahashemi, hb1381
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:24:21    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

101 >                            
narges73 | نرگس مي نويسد:
سلام. من نرگسم.... متولد سال 73 و دانشجوی رشته مهندسی سخت افزار....!!!!!!!! ازسال 89 دربرنامه ماه عسل با محمد علیزاده و کارهای قشنگش آشنا شدم و در طول این 3 سال تمام آهنگ هایی رو ک کار کرده شنیدم و لذت بردم چون آهنگ هاشون واقعا آرامش دهنده ست......!!!!!!! یکی از بزرگترین آرزوهام اینه ک دریکی از کنسرت هاشون شرکت کنم ولی چون میونه خانوادم با کنسرت زیاد خوب نیست فک نکنم ک این آرزو هیچگاه محقق بشه!!!!!!!!! Crying or Very sad ممنونم از همه کسانی ک این سایت رو راه اندازی کردن تا آدمایی مثله من از این راه ارادت خودشون رو ب محمد علیزاده نشون بدن...........

102 >

mohebbi | میثم مي نويسد:
سلام به همه من میثم هستم 31 ساله بچه محل محمد دانشجوی حقوق از وقتی جز تو رو شنیدم دیگه جز صداش صدایی بهم آرامش نمیده منی محمد عزیز

103 >

FAHIMEH | فهیمه مي نويسد:
من فهيمه هستم .متولد 1366از تهران
تنها چيزي كه مي تونم بگم اينه كه : محمد عليزاده واقعا بي نظير ،همين.
و بايد گفت: به افتخار محمد عليزاده

104 >

maryamalizadeh |مریم مي نويسد:
سلام من مريم عليزاده هستم متولد ٢٧دي هستم سالش بماندبالاخره از همهي شماها كوچيك ترم سن من بين ١٢تا١٥ ًسال هست مي دونم ازهمه ي بچه هاي سايت كوچيك ترم ولي منم به اندازه ي شما يه چبزايي سرم ميشه شايد باور نكنيد كه فاميلم عليزاده هست ولي حقيقت داره من ازاينكه در شهرستان زندگي مي كنم خيلي ناراحتم .من ماه رمضان از طريق تلوزيون بامحمدعليزاده اشناشدم وقتي اهنگ تودريايي و من همش فكراب واقاي عليزاده خوند شيفته ي اين خواننده شدم من خيلي خوشحالم كه عضو اين سايتم واز مجيدجان تشكرمى كنم كه اين سايت و ساخت اقاي عليزاده اين حرف من به شماست اميدوارم كه بخونيد:اقاي عليزاده لطفا به شهرستان ماهم بياييد خوشحال ميشم اقاي عليزاده نه تنها كه صداتون خوبه بلكه يك شخصيت بسيار عالي داريد اميدوارم كه هميشه سربلند وپيروز باشيد

105 >

mahmood21 | محمود مي نويسد:
سلام به تمام دوستان گلم امیدوارم همه ی شما عزیزان خوب و سلامت باشید اینجانب بنده ی حقیر محمود با دعای شما عزیزان توانستم در مسابقات آسیایی کاراته امارات به مدال برنز آسیا دست پیدا کنم قربونتون برم و این مدالم تقدیم به استاد محمد علیزاده عزیز که از همین جا روی ماهشو میبوسم و به امید روز دیدارمون در کنسرت18دی استاد علیزاده که صدرصد میام عزیزدلم هستید محمود

106 >

tina | طیبه مي نويسد:
سلام به همه طرفدارای آقای احساس ایران محمد علیزاده
اصولا تو اینترنت اسمم تیناست چون دوست ندارم که تو فضای مجازی کسی اسم واقعیمو بدونه ولی خوب اینجا فرق میکنه یه جورایی احساس میکنم همه خودی هستن. اسم واقعیم طیبه علیپور حیدری هست. ازآشنایی با همتون خوشبختم . لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و 24 سالمه. فکر میکنم 4 ماهی میشه که عضو این سایت شدم اما تا حالا فرصت نشده بود که باهاتون آشنا بشم اما حالا خوشحالم که اینجام
اولین بار تو برنامه کوله پشتی با محمد علیزاده آشنا شدم. صداشو از همون اول دوست داشتم اما چون آلبوم رسمیش دیر بیرون اومد و منم اهل دانلود نیستم ( به خاطر مسائل شرعی) توی این سالها فقط اون ترانه هایی که توی تلویزیون ازش پخش میشد رو میشنیدم. وقتی ترانه مهر علی و زهرا رو شنیدم عاشق اون ترانه شدم.
گذشت و گذشت تا اسفند ماه 91 یه جمعه که مثل همیشه داشتم برنامه خوشا شیراز رو میدیدم مهمونش محمد علیزاده بود و هم زنده خوند و هم مژده انتشار آلبوم جدیدشو داد از اون روز فهمیدم که هیچ صدایی مثل صدای محمد علیزاده پیدا نمیشهقبل از محمد علیزاده ترانه های خیلی از خواننده ها رو گوش میدادم اما هیچ کدوم برام اونقدر خاص نبودن که بگم هوادارشونم یا در مقایسه با بقیه بهترن اما الان میگم محمد علیزاده یه دونس ...
فقط کاش هممون یاد بگیریم که فقط هوادار باشیم نه بیشتر .
برای این حرفم دلیل دارم راستش من هیچوقت فکرشم نمیکردم که خونوادم مخصوصا پدرم راضی بشه که بریم کنسرت (به خاطر عقاید مذهبی) اما وقتی که به پدرم گفتم که 9 شهریور محمد علیزاده کنسرت داره و منم خیلی دوست دارم برم خیلی ساده تر از چیزی که فکرشو بکنم قبول کرد و بلیت خریدیم( و این است معجزه محمد علیزاده) روز فوق العاده ای بود جوری که من تا آخر عمرم 9شهریور سالن برج میلاد ردیف 8 صندلی شماره 26 رو فراموش نمیکنم. اما وقتی بعضی از دخترا رو میدیدم که چه کارایی میکنن که محمد علیزاده ببینتشون واقعا ناراحت میشدم واقعا شان یه دختر خلیلی بالاتر از این حرفاست. شما بچه های سایت هوادارا خوش ذوقی هایی به خرج داده بودید همه رو به وجد آورد کاش همه مثل شما فقط هوادار خوب باشن نه بیشتر

107 >

RainyGirl | لیلا مي نويسد:

يه دخترم,با يه روحيه ى حساس مثه بقيه ى دخترا, شايدم خيلىحساس تر اونم بعد از فوت بابام,18سالمه
3ساله که قلبمو سپردم دسته يکى ديگه, ىکى که حاضرم جونمو فداش کنم
اسمم دختر بارونى ه,چون زندگيم پر از اشک و عذابه برام
اولين آهنگى ک از ايشون شنيدم جز تو بود, رفت رو پيشوازم,اونموقه هنوز عاشقش نبودم,زنگ زد گوش کرد پيشوازمو,بعدنا دلش ک ميگرفت ميگفت جز تو کى ميتونه عزيز من باشه؟
آهنگ بعدى غم دنياس, واقعا با تموم وجودم درکش کردم
اينجا رو دوست خوب و مهربونم ک در واقع آجيمه (samanehn) بم معرفى کرد
خاطره هاى قشنگى دارم با آهنگاش
مخصوصا اون غمه تو صداش,مثه من که هميشه دلم غمگينه.......
خدايا شکرت // واسم نگهش دار, ميشه؟ لطفا
108 >                            
ROSHANAK | روشنک مي نويسد:
اسمم روشنکه 7بهمن روز تولدمه
تاخرداد همین امسال نفرت عجیب و شدیدی نسبت به موسیقی داشتم اما 8خرداد ترانه ای رو از یه خواننده گوش کردم که به طرز خیلی عجیبی مجذوب اون صداشدم!
بعدش متوجه شدم اسم اون خواننده_کسی که تونست منو به موسیقی ،به خودش علاقه مند بکنه_محمدعلیزاده است.
طوری که حتی خودم باورنمی کنم دوسش دارم انقدر که حاضر شدم یکی ازامتحانات بسیار مهمم _درکلاس زبان_رو رهاکنم وبه کنسرتش برم.تابسون 92 اولین باری بود که من محمد رو از نزدیک میدیدم!
وقتی واردسالن کنسرت شد یه لرزه ی عجیبی تمام بدنم رو فراگرفت!استرسی رو تجربه کردم که حتی توی مدرسه برای درسام نداشتم.
انقدر دوسش دارم که هیچ کلمه ای رو برای وصف این عشق پیدا نمیکنم!
شاید باور نکنین گاهی وقتا انقدر دلتنگشم(دلتنگ کسی که حتی منو نمی شناسه)که یه بغض ناشناخته ای در درونم رشد میکنه و تا به اشک تبدیل نشه منو رها نمیکنه!
همین الان هم اشکم داره سرازیر میشه!!! محمد فقط میگم عاشقانه تو رو پرستش میکنم!

109 >

Paras2 | پرستو مي نويسد:
سلام من پرستو هستم
18 سالمه
متولد:13دی
من ترانه این اولین باره را خیلی دوست دارم چون با این اهنگ با صدای اقای علیزاده اشنا شدم
و هروقت این اهنگ گوش می دهم احساس خوبی دارم

110 >

maryam21 | مریم مي نويسد:
سلام به دوستای خوبم
مریم هستم21سالمه ودانشجوی رشته علوم اجتماعی هستم(ترم آخر)ساکن تهران
فقط وفقط آهنگ های محمد علیــــــزاده رو گوش میدم وباترانه هاش حس خوبی بهم دست میده وهمیشه ی همیشه هوادارش میمونم

111 >

anna-Ahadi | آنا مي نويسد:
سلام به دوستاي گلم اسمم انا احدي . متولد سال 1374/11/21 هستم متولد شده تهرانم ولي در حال حاضر مهرشهر كرج زندگي ميكنم يه جورايي همشهري اقا محمد هستم اصالتا اذري هستم وافتخار هم ميكنم .اشنايي من با صداي اقا محمد زمان كله پشتي بود با اهنگ زيبا و پر احساسه خدا حافظ همين حالا. گذشت تا رسيد به اهنگ جزوتو فكر نكنم كسي تو اون سال ها پيدا ميشد كه از اين اهنگ بدش بياد من كه عاشق اون اهنگ هستم .ديگه رفته رفته پيگر كاراي اقاي عليزاده شدم تا پارسال فقط اهنگ هايي رو كه ميخوندن رو گوش ميكردم ولي از البوم دلت بامنه به معناي واقعه اي عاشق صداي مخملي محمد عزيز شدم .عاشق اجراي زنده اقا محمد هستم مخصوصا اهنگ جزوتو .تا به امروز كه 11 دي ماه 92 هست فقط يكبار تونستم برنامه اقا محمد رو برم اميدوارم از اين به بعد بيشتر بتونم توي كنسرت هاشون شركت كنم.و در اخر خوشحالم كه اينجا پيش هواداراي صداي احساس ايران هستم

112 >

FATY | فاطمه مي نويسد:
من فاطمه متولد تهرانم, 1 دی امسال 15 سالم شد ,اصالتن لر بختیاریم,عاشق ترانه های محمد علیزادم به خصوص آهنگ غم دنیاس,من آهنگ های آقای علیزاده رو گوش می ذادم ولی بعد از آهنگ شهر باران یکی از طرفدارش شدم,شیطونم البته هر کاری می کنم نمی تونم یه فرد ساکت باشم

113 >

SARAB-M | مصطفی مي نويسد:
با سلام
من مصطفی هستم . و خوشحالم که عضو این سایت شدم . کلاس پنجمم تاریخ تولدمم 81/12/19 هسـت .
از طریق برادرم با این سایت آشنا شدم ، فک کنم بشناسینش خب .... محیـا .

تمام آهنگای محمد علیزاده رو دوست دارم مخصوصا آهنگ حس آرامش و هواتو کردم و با اینکه تنهایی .
بیشترتونو از طریق برادرم میشناسم ! ممکنه زیاد سر نزده باشم به سایت چون مگه برادرم میزاره؟

ولی خب خوشحالم که عضو این خونواده بزرگ محمد علیزاده شدم

114 >

helia | هلیا مي نويسد:
سلام به همگی من هلیام 16 سالمه دوم انسانی از شهر سبزوار
من قبلا اهنگای جز تو وقتی خیلی گل کرده بود رو میشنیدم واسم خواننده هم میدونستم اما خیلی پیگیر نبودم که بخوام برم بقیه اهنگای محمد علیزاده رو گوش بدم البته سنم هم پایین تر بود اونموقع تا اینکه البوم دلت بامنه اومد بازار یه بار راننده ی سرویسمون اهنگ دلت بامنه رو گذاشته بود خیلی خوشم اومد از صدا وشعر وتنظیم وخلاصه همه چیه اهنگ از راننده سرویسمون اسم اهنگ وخواننده رو پرسیدم گفت محمد علیزاده البوم دلت بامنه ظهر که از مدرسه اومدم فوری رفتم از کلوپ بغل خونمون البومو خریدم و هر روز گوش میکردم این بود جریان هواداری من از محمد علیزاده

115 >

goleroz | محبوبه مي نويسد:
من محبوبه 32ساله فارغ التحصیل وکارمنداز اهنگ جز تو با ایشون اشنا شدم وبعدازاون پیگیر کاراشون هستم حتی در محرم هم به هییتشون میرفتم.

116 >

neginbla | نگین مي نويسد:

سلام من نگینم 17 سالمه رشتم تجربی. تهرانیم . خیلی خیلی خوشحالم از اینکه بالاخره به جمعتون پیوستم راستش همه ی زندگی من « تو این3 سال» با اهنگای اقای علیزاده میگذره.کنسرت محمد عزیز یکی از بهترین شبای زندگیم بود و البته بهترین کادوی تولد زندگیم....حرفی ندارم فقط باید بگم عاشقانه دوستتون دارم تا جایی که تونستم سعی کردم تو ماه رمضان هر جایی که شما برنامه داشتید شرکت کنم و تقریبا موفق شدم .حتی اگه تو گریه هم غرق باشم صداتون ارامم میکنه بهترین های دنیا رو براتون ارزومندم

117 >

mohadese75 |محدثه مي نويسد:
سلام دوستان من محدثه هستم 18 ساله از تهران من تازه عضو سایت شدم پشیمونم از این که چرا زودتر عضو سایت محمد عیزاده نشدم.من وقتی اهنگ جزتو محمد علیزاده رو گوش دادم واقعا بهش علاقمند شدم...........
امیدوارم که یه هوادار و دوست خوبی برای محمد علیزاده باشم

118 >

majedhe | ماجده مي نويسد:
سلام من ماجده هستم20سالمه بندرعباس زندگی میکنم امابچه ی خرمشهربه قول آقای علیزاده (خاک شیران) هستم همیشه به سایت سرمیزنم امامیخواستم تاریخ عضویتم باتولدمحمدمون که خیلی برامون عزیزه یکی باشه خیلی دوستتون دارم بچه ها

119 >

mehdijamalbafghi | مهدی مي نويسد:
سلام من مهدی هستم 18 سالمه اهل اصفهانم ودانشجوی رشته ی معماریم. من تمامه کارای اقای علیزاده رو دوست دارم و گوش میکنم ولی بیشتر از همه عاشق اهنگ هواتو کردم هستم. خوشحالم که به جمع هواداران پیوستم.

120 >

MatinehRahmati | متینه مي نويسد:
سلام به همگی از اشنایی باهاتون خیلی خیلی خوشبختم من متینه هستم معنای اسمم باوقار است من اولین بار اهنگ اقای احساس رو در یکی از سایت ها که دانلود جدیدترین اهنگ ها بود دیدم و البوم دلت با منه که جدیدترین کار بود دانلود کردم و اولین اهنگ که برگرد بود رو گوش کردم خوشم اومد و از خدا ممنونم که به من کمک کرد تا محمد عزیز رو پیدا کنم

121 >

kafshdouzak | عاطفه مي نويسد:
سلام به همه ی هوادارای خدای احساس
من عاطفه هستم و 16 سالمه و سوم تجربی
محمد علیزاده یکی از خواننده هایی هست که صداش بهم آرامش میده من خیلی وقته هوادار ایشونم ولی تازه اومدم اینجا امیدوارم روز های خوبی در اینجا داشته باشیم

122 >

sepideh69 | سپیده مي نويسد:
سلام . من سپیده هستم متولد 69 و دانشجو از شیراز . تا حالا 3 بار محمد علیزاده عزیز رو از نزدیک دیدم و هر بار بیشتر عاشق شخصیتشون شدم .ایشون بسیار بزرگوار .مهربون و متواضع هستن و احترام خیلی زیادی برای مردم و هواداراشون قائلن . امیدوارم محمد علیزاده عزیز همیشه بهترین بمونه

123 >

ashegh | سام مي نويسد:
سلام به همه
من سام هستم 19 ساله و دانشجوی زمین شناسی
فقط میتونم بگم که آقای علیزاده بینظیره

124 >

belmizar23 | ندا مي نويسد:
سلام.
من ندام.25 سالمه،فارق التحصیل رشته حسابداری در مقطع کارشناسی ام از دانشگاه آزاد و در حال حاضر در یک شرکت بازرگانی مشغول کارم و دارم واسه کنکور ارشد می خونم و ساکن شاهرودم.
خیلی خوشحالم که تو این سایت ثبت نام کردم و یکی از هواداران آقای احساس(محمد علیزاده)هستم.

اگه بخوام از نحوه ی آشناییم با آقای علیزاده بگم،این میشه که:
من ایشونو اولین بار در برنامه ی صبحی دیگر با مادر عزیزشون دیدم من این برنامه رو خیلی دوست دارم،یادمه آخرین برنامه ی سال 91 بود که من تکرارشو تو سال 92 داشتم نگاه می کردم.مهمان برنامهشون یه مادر عزیزی بود که خیلی از پسرش تعریف میکرد خیلی کنجکاو شدم پسرشونو ببینم.وقتی آقای علیزاده اومدن و شروع کردن به خوندن من اصلا ایشونو نمیشناختم.خیلی از شخصیتشون خوشم اومد.
از اون روز به بعد رفتم دنبال آهنگاشون و الانم یکی از طرفداران پر و پا قرص محمد عزیزم.
امیدوارم همیشه موفق باشن و سایه ی پدر و مادر عزیزشون همیشه بالای سرشون باشه...                    مرسی مرسی

125 >

Niloofar | نیلوفر مي نويسد:
سلام برهمه
من نیلوفر 22 سالمه دانشجوی مهندسی صنایع شیمیایی هستم واهل تهرانم.
راستش من آقای علیزاده رو ازآلبوم همخونه به خصوص آهنگ ازتو چه پنهون کنم ...بی سروسامون منم... می شناختم وپی گیر کاراش بودم وهستم وخواهم بود ...
خوشحالم اومدم تواین جمع

آخرين ويرايش توسط Majid_71 در تاريخ چهارشنبه، 11 دي ماه ، 1392 19:25:01; دفعات ويرايش در مجموع 2 مرتبه

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← davidbarcelona, raana661378, Secret, 62225, fereshte, Maryam-73, jozto, fatemeh-S, fatemeh14, Faezeh4, hb1381
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:25:03    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

126 >                            
ghanari | کیمیا مي نويسد:
سلام من ghanariهستم ولی خوب اسم اصلیم کیمیاهستش متولد76و اهوازی ام .راستش من همین ماه رمضون 92بامحمدعلیزاده اشناشدم البته قبلش اهنگ خداحافظ وجزتو روشنیده بودم اماازاون جایی که ادم کنجکاوی نیستم دیگه پیگیرنشدم ببینم کی این اهنگ هارو خونده.وقتی که دیدم محمدعلیزاده توی شبکه ی تهران داره اهنگ حس ارامش رومیخونه احساس کردم این همون صدایی هست که دنبالش میگردم ودیگه توی گوگل جستجوکردم واومدم توی این سایت وبیشتربا محمدعلیزاده اشناشدم وچون که خوب میدونم اگرچیزی روپسندیدم ازش پشیمون نمیشم اومدم وتوی سایت عضوشدم البته قبلش همه ی قسمت های سایت رو زیر و رو کردم ودیگه اومدم عضوسایت شدم الان هم یکی ازطرفدارای محمدعلیزاده هستم

127 >

GhamDonyas | خورشید مي نويسد:
سلام.من خورشیدم.نحوه آشنایی من:وقتی10سالم بود پدرم بعنوان هدیه شاگرد اولی ام برام کامپیوتر خریدبا تجهیزات مربوط به زمان خودش(خوب مسلما چندسال پیش انقدرا تکنولوزی نبود)دوتاآلبوم از مرحوم ناصر عبداللهی هم توکامپیوترم بود که تنها آهنگ هایی بود که گوش میدادم تا اینکه با فروش کامپیوترم کلا از موسیقی جدا شدم دیگه به هیچ وجه آهنگ گوش ندادم تا اینکه سال90 آقای احساس(استاد علیزاده) به برنامه شب عید اومدن وآهنگ جزتورو اجرا کردن.بعدازاون من دوباره کامپیوترخریدم تا بتونم کارای استادو دنبال کنم

اقرار نکنم ازنیمه های سال 90به این ور حتی از یه خبر دست اول از استاد جا نموندم ودر نهایت هم سال 91با آلبوم دلت بامنه استاد شهرت همگانی پیدا کرد وهمه مارو خوشحال کرد هدیه روز تولدشون هم که کولاک کرد.توسایتم خیلی اومدم ورفتم اما امروز به طور رسمی شدم هوادار استاد که ازاین بابت خیلی خوشحالم .امیدوارم تا همیشه هوادار بمونم.مرسی از آقای جعفری که این امکان رو برای ما فراهم کردن تا دور هم به افتخاراستادمون جمع شیم.ومرسی از آ قای احساس ایران زمین بابت حس نابشون که به همه ما انتقال دادن.یاعلی.

128 >

aylin | آیلین مي نويسد:
سلام,به همه, من آیلین,23/4/65,لیسانس مترجمی انگلیسی, از خوی آذربایجان غربی, همین الان به جمع هواداران محمد علیزاده عزییییز چی میگن؟ پیوستم خیلییییی خوشحالم که اینجام, من اگه محمد علیزاده رو دوست دارم, کلا دوستش دارم, چون صداش به دلم نشست,خیلیییی وقته پیش, از زمان" اگه می گم خداحافظ نه اینکه رفتنت ساده ست" ... بعد با خدا باهام به هم زده, خدای احساس, برگرد, حالمو زیبا کن ووووووووو دلت با منه این احساس علاقه بیشترو بیشتر شد, از اون علاقه های ناااب که هرچی میگذره بیشتر میشه همونا که دوستت دارم بیشتر از دیروز کمتر از فردا امیدوارم قسمت بشه یه روز کنسرت شون هم بیام

129 >

atefeh | عاطفه مي نويسد:
سلام من عاطفه هستم.متولد 29 تیر 63 از اراک هستم لیسانس مدیریت بازرگانی دارم اولین بار تیتراژ سریال سراب بود که صدای محمد علیزاده شنیدم از همون موقع عاشق صداشون شدم و از اون به بعد پی گیر کاراشون شدم

130 >

fahime | فهیمه مي نويسد:
من فهیمه متولد 29فروردین 1375 ....17 سالم میشه.......چهارم انسانیم.....مشهدیم هستم هروقتم برم حرم حتما شماها و محمد رو واستون دعا میکنم مطمئن باشین
من اولین بار آهنگ جز تو محمد رو شنیدم و صداش خیلی ب دلم نشستبعدش چند وقت بعد آهنگ شهر باران رو دان کردم و دیگه نتونستم جلوی خودمو بگیرم و شدم از هوادارای دو آتیشه محمد عزیز
بچه شوخیم همش درحال خندیدنمامیدوارم اینجا خوووش بگذره بهم حسابی.......

دیگه ...............آهان عاشق سیروان و داداش زانیار هم هستم واقعن خاص میخونههمینطور عاشق بارسلونام چون اونم خاص بازی میکنه......و عاشق ورزشو ورزشکارام درکل...و از همه مهمتر عاشق محمدم دیگه این که گفتن نداره...........

131 >

fereshteh65 | الهه مي نويسد:
من اسمم چون طولانیه بهتره الهه حجازیان صدام کنید یا بهم بگید هستی چون از اسم هستی خوشم میاد. 28 سالمه.اصالتاً یزدیم و بزرگ شده کرمان و الان ساکن تهرانم.دانشجوی لیسانس گرافیکم اما رشته دیگه ای هم به صورت مقدماتی خوندم و منتظرم گرافیکم به تابستون بخوره اون را ادامه بدهم و دیگه اگر سوالی دارید بپرسید تا جواب بدهم

132 >

adonis | آرمان مي نويسد:
سلام به همه دوستان و هواداران محمد عزیز و به خصوص دست اندر کاران سایت خوب و بروز محمد علیزاده
من آرمان هستم 21 ساله اهل شهرستان طبس از توابع استان یزد دانشجوی سال سوم شیمی دانشگاه یزدم.و یکی از افتخارام اینه که با محمد عزیز تو یه ماه به دنیا اومدم یعنی 28 دیماه
من از زمانی که آلبوم اول محمد خان یعنی<هم خونه> در اومد از صدای ایشون خوشم اومد وه نه اینکه بخوام شیفته صداشون شده باشم فقط گهگاهی اون آلبوم و گوش میدادم...ولی از زمانی که آلبوم سوپرایز ایشون در اومد به نوعی شیفته این صدای محشر شدم به خصوص که اون صدا در برابر صدای آلبوم اول یه صدای پخته تر و ورزیده تر شده بود..الحق که نباید از آهنگ سازی های خوب میلاد ترابی عزیز هم تو اون آلبوم ها بگذریم کسی که به نظر من نیمی از موفقیت های محمد جان به خاطر آهنگای زیبای ایشون هستش.و خدا رو شکر که این خواننده عزیز در حال پیشرفت هستن.هر چند بعد آلبوم سوپرایز ایشون یه وقفه ای تو کاراشون افتاد که من به شخصه خیلی دلم واسه کاراشون تنگ شده بود...امیدوارم که هر چه سریع تر این خواننده محبوب هوادارا پله های ترقی رو طی کنه و به امید روزی که محمد عزیز رو یه روز تو کنسرت از نزدیک ببینم.

به امید موفقیت روز افزونت محمد جان

133 >

MojtabaSD | مجتبی مي نويسد:
من مجتبی هستم
اهل اصفهان
دانشجوی عمران
علایقم :موسیقی , دنیای اتوموبیل (تخصص اصلی 206 و اعضای قدیمی IR206)
از مدیرای سایت هواداران علی عبدالمالکی
عاشق حس و حال محمد علیزاده و خیلی از آهنگاش درس میگیرم

134 >

prinstongirl | مهسا مي نويسد:
سلام
من مهسا متولد 70/12/27 دانشجوی مهندسی مدیریت پروژه هستم. متاسفم که خیلی دیر با این سایت آشنا شدم اما سعی میکنم با حضورم دوران نبودنمو جبران کنم.
اولین آهنگی که چندسال پیش از آقای علیزاده شنیدم آهنگ این اولین باره بود .
آهنگ فوق العاده ای بود . اما اولین بار ایشون و از نزدیک در برنامه سال تحویل دیدم که زنده چند خط خوندند. اشتباه نکنم آقای حسنی هم بودند.

از اونجا به بعد من شدم یکی از طرفدارای پر و پا قرص ایشووون و شدیدا کارای جدید ایشون و دنبال میکنم. و تا حالا افتخار این و داشتم که تو 3تا کنسرت ایشون حضور داشته باشم. می تونم بگم کنسرتهای ایشون فوق العادس . امیدوارم بتونم برای یکبار هم که شده حضورا و از نزدیک با ایشون صحبت کنم و ازشون صمیمانه تشکر کنم . خیلی خوشحالم ازینکه دو هفته دیگه ایشون و تو کنسرت 29 بهمن از نزدیک برای چهارمین بار میبینم. ♡♡♡♡

135 >

zahra-homa | زهرا مي نويسد:
سلام..من زهرا هستم.متولد 1378/11/7 هستم..کلاس سوم راهنمایی ..من توی اوایل سال تحصیلی یه مدت عضو بودم،ولی دیگه حوصله نداشتم...ولی دیگه خیییلی دلم تنگ شده بود دوباره با یه اسم جدید عضو شدم...
از تو ی آهنگ های آقای علیزاده بیشتر از همه آهنگ،شهر باران،حس آرامش،فکرشم نکن، دلت با منه رو خیلی بیشتر دوست دارم...
امیدوارم لحظات خوشی رو کنار دوستای خوبم داشته باشم..

136 >

16_fatemeh | فاطمه مي نويسد:
با عرض سلام خدمت همه ی هواداران گل محمد علیزاده...
من فاطمه متولد 16/1/1378 محصل در مقطع راهنمایی هستم...
عاشق ترانه سرایی هستم و به قول یه نفر دستی هم به قلم میگیرم(ینی شعر میگم)...
من از ده_یازده سالگیم اهنگ های اقای علیزاده رو گوش میدادم اما هیچی از ایشون نمیدونستم...
درست اواسط عید امسال بود که برادرم اهنگ تورو میخواستم رو برای من گذاشت و یه پیش زمینه ای برای هواداری من شد...
یه شب توی ماه مبارک رمضان تیتراژ برنامه بر استان جانان رو دیدم و هواداری من رسما اغاز شد...
من توی وبلاگ رسمی اقای علیزاده میرفتم تا اینکه دیگه وبلاگ رو اپدیت نکردن منم عضو سایت شدم...
تنها ارزوم اینکه ترانه سرای یکی از شاهکارهای خدای احساس باشم!
ببینم حالا هوادار جدید نمیخواین؟؟؟؟؟

137 >

avinar | مهتاب مي نويسد:
سلام من مهتاب هستم16سالمه وازطریق یکی از دوستام باسایت شما آشناشدم والان خیلی خیلی خوشحالم که بین شماها هستم

138 >

Eli_20 | الهام مي نويسد:
من الهام هستم کمتر از یک ماهه که عضو سایت شدم ولی قبلا بعنوان میهمان گاهی میومدم و نظری هم میدادم ۰ ارادت خاصی به آقای علیزاده دارم با صدا و ترانه هاشون خاطره ها دارماینکه کی با صدای ایشون آشنا شدم راستش یادم نیست ولی بصورت جدی با شنیدن ترانه شهر باران پیگیر کارشون شدم۰ در ضمن خودم هم گاهی ترانه میگم.

139 >

jfaramarzi | جهانگیر مي نويسد:
با سلام

من سالها باتفاق خانواده ام روزهای تعطیل و جشنها و شبهای جمعه به عشق صدای استاد و سرور جناب آقای مهندس محمد علیزاده در پارک عقیق واقع در کرج حضور پیدا میکردیم و تا پاسی از شب لذت میبردیم و لحظه شماری میکردم برای پارت بعدی خدمت برسیم واقعا یادش بخیر انشاالله هر جا هستن سلامت و شاد و عاشق باشن در کنار خانواده محترم و هوادارای دوست داشتنی

هر کس باندازه دلش پیر است                                         بامید حق آبی باشید و تندرست

140 >

dream | مونا مي نويسد:
سلووووووووووووووووووم.من تازه اومدم.خیلی خوشحالم به خونواده ی بزرگ محمد علیزاده ی عزیز ملحق شدم...

141 >

Aliiiiiiiiiiiii | علی مي نويسد:
من علی هستم از تبریز
محمد علیزاده عشق منه و معتاد آهنگ هاش شدم و هر روز باید کل آهنگ هاشو گوش بدم
از شما ممنونم خیلی عزیزی
امیدوارم منم مثل شماها عضو ففعال گروه باشم
یه گونی لایک مرسیییییییییییییییییییییییییی

142 >

amir10 | امیر مي نويسد:
سلام.امیرهستم ترم 6رشته ی حسابداری ساکن اهواز.نمیدونم چی بگم ولی خداروشکرمیکنم که توی بدترین روزهای زندگیم صدای خدای احساس ایران روشنیدم وتونستم با اون ارامشی که صدای محمدجان میداداون روزها روبه بهترین روزها تبدیل کنم شاید باورنکنیداگه بگم بعدازخداصدای محمدعلیزاده بودکه مسیر زندگیمو تغیرداد..خداروشکرمیکنم بخاطراینکه محمدوصدا واحساسشوبه ماداده ..محمدجان عاشقتم بدجور .دیوانه وار..امیدوارهمیشه بااحساس وسلامت باشی..مرررررسی

143 >

Banoo-F | فاطمه مي نويسد:
ســـــلاااام بر دوستداران ِ محمــــد علیــزاده ... !

من فاطمه 18 سالمه از گرگان ...

امروز 26 بهمن 92 عضو این سایت شدم و امیدوارم عضو مفیـــــــــدی شم ! Very Happy

موفق باشــم !

144 >

saadat | حمید مي نويسد:
سلام
من کلا انگار تو سایت از همه چی چند روزی عقبم
الان تازه این تاپیکو دیدم
حمید هستم،23 ساله دانشجوی ترم آخر مهندسی برق،ساکن تهران،ت تاریخ عضویت:92.11.18
یادمه کوله پشتی پخش میشد،خیلی دوس داشتم برنامشو،تیراژشم خوب بود اما اون موقع من زیاد نه تو فازه آهنگ بودم نه محمد رو میشناختم
بعدشم تک و توک آهنگای محمد عزیزز رو میشنیدم و خیلی دوس داشتم اما فقط دوس داشتم
.
.
.
گذشت...
برای یه برنامه برای ماه رمضان باید یه کاری آماده میکردم
3تا گزینه جلووم بود
محمد علیزاده،رضا صادقی،مهدی یراحی
ما رضا رو گوش کردیم آهنگ خوبی بود،رفتیم آهنگ مهدی یراحی،اونم خوب بود
شهر باران رو play کردم
نمیدونم چرا از همون ثانیه اول یه حس خاص برام داشت
3روز متوالی این آهنگ رو گوش دادم اما اصلا برام تکراری نمیشد و خستم نمیکرد،طوری بود که دیگه همکارام بهم میگفتم کشتی خودتو با این آهنگ
آقا اونجا بود دیگه ما شدیم عاشق صدای محمد
پیگیر آهنگاش بودم،پیگیر کنسرتاش بودم،سعی میکردم با آهنگاش کلیپ بسازم و پخش کنم و ....
خلاصه شب و روزمون شد محمد علیزاده عزیز نه فقط دیگه صداش بیشتر خودش(با خون گرمی و خاکی بودنی که توی کنسرتا و 1-2 تا برخود کوچیکی که ازش دیدم)
حالا هم که از 18 بهمن عضو سایت شدم و خیلی خوشحالم که اینجام و دوس دارم هر کاری که از دستم بر میاد برا سایت و ارتقای اون و همچنین هوادارای خوب و عزیز محمد عزیز اینجا انجام بدم
طولانی شد
ببخشید
کوچیک همه عزیزان....یا حق

145 >

sani | ساناز مي نويسد:
باسلام به همه طرفداران و دوستداران محمد علیزاده امیدوارم همیشه حالتون خوب باشه
من ساناز متولد 1365/4/5 ساکن تهران هستم و تاریخ عضویت من 92/11/30 می باشد
ابتدای کلام باید از آقا مجید تشکر کنم و بعد اینکه اگر دیشب یعنی 92/11/29 ساعت 21:30 خودتون هم کنسرت بودین که میدونید میخوام چی بگم ولی اگر نبودید جای همتون خالی خیلی خیلی کنسرت خوبی بود و به ما خیلی خوش گذشت و باید این موضوع را یادآور بشم که من اولین بار بود که کنسرت محمد علیزاده می رفتم ولی خیلی خیلی خیلی خوشم اومد و تمام ذهن من امروز درگیر این موضوع بود که خوشا به سعادت و حال محمد علیزاده که این قدر عاشقانه با خدا حرف میزنه و ازش تشکر می کنه و من به این حال اون حسرت میخوردم که ای کاش همه ما خدا رو به همین وسعت دوست داشته باشیم.

146 >

mati | مهدیه مي نويسد:
سلام من مهدیه 21 ساله هستم قهرمان کاراته ساکن تهران رشته ی تحصیلیم معماری.خیلی خوشحالم که به عضویت این سایت در اومدم حالم عالیییییییییییییییییییییییه چون دیشب کنسرت اقای احساس بودم خیلی خوش گذشت.ممنونم از اقا مجید بخاطر این فکر خوب که همه ی هوادارارو دور هم جمع کردن.

147 >

Melodika_ph | ملیکا مي نويسد:
سلام به همه ی دوستان، من هم ملیکا هستم دانشجوی ترم آخر رشته ی فیلمسازی گرایش عکاسی و فیلمبرداری،صدای آقای علیزاده را دوست دارم(همه ی آهنگهاشون بهم آرامش میده) و خیلی خوشحالم که عضو سایت شدم، حال منم خیلی خوبه چون کنسرت 3 شب پیش خیلی خوش گذشت،جای دوستانی که نبودن خالی،و آرزوی موفقیت برای همه

148 >

donya | زینب مي نويسد:
سلام به همگی.من زینب 19 ساله دانشجوی مهندسی کامپیوتر از سبزوار.خیلی خوشحالم که با این جمع صمیمی و دوست داشتنی اشنا شدم.من ورزشی ام و طرفدار پروپاقرص تیم ثامن الحجج سبزوار...سابقه ی اشنایی من با صدای آقا محمد برمیگرده به سالی که برنامه ی کوله پشتی پخش میشد.راستش اون زمان ما جووون ترین فرد خانوادمونو بر اثر تصادف از دست داده بودیم با شنیدن خداحافظ محمد عزیز یه احساسی درونم میگفت این همون صدایی که بهم ارامش میده...گذشت و گذشت تابا البوم سورپرایز اشنا شدم...فکر کنم جز تو یکی از بینظیر ترین اهنگ هایی باشه که من تا به حال گوش کردم....از اون زمان بود که دیگه خواننده ی محبوبمو شناختم و الانم حاضر نیستم با هیچ خواننده ای عوضش کنم...نه فقط من بلکه تمام اعضای خانوادمون از شنیدن صدای آقامحمد لذت میبرن.محمد فکرشم نکن که بخواییم تنهات بذاریم...ببخشید سرتونو درد اوردم....در ضمن از مدیران محترم سایت هم نهایت سپاس گذاری رو دارم.....پایدار باشید.

149 >

bahari | فاطمه مي نويسد:
سلام من اولین بار ناخودآگه فقط شنیدم جزتو کی میتونه عزیز من باشه؟؟؟تو اون حال بدم خیلی بموقع بود چند روز بعد دوباره تو فایلای جدیدم شنیدم این اولین باره دلم داره میگه آره دوست داره....چندسال پیش بود فقط یادمه ی بعدازظهر زمستونی با هوای برفی بود بعد که اسم خوانندرو دیدم محمد علیزاده بود آخخخخخخ که دیگ شد فقط محمد دوسال بعدشم محمد واس اولین بار تو کیش دیدم فقط اشک ریختم هل شده بود همه اطرافیانم میدونن عشقم محمده ایشالله همیشه سرفراز وبرقرار باشی محمدجونم دوست دارم بش بگو من دیوونشم همین البته کلی دیگه حرف دارم که دیگ الان بگم حوصلتون سرمیره فقط یکلام جز محمد هیچکس نمیتونه عزیز من باشه...

150 >

Niusha | سعیده مي نويسد:
سلام
من سعیده هستم، 27 سالمه و دانشجوی کامپیوتر، البته دیگه آخرای تحصیلمه!! ساکن قزوین هستم ولی اصالتاً بچه گیلانم !!

اولین آهنگی که از محمد علیزاده عزیز شنیدم و لذت بردم آهنگ "جز تو " بود. البته باز هم اونموقع هیچ آشنایی نداشتم نسبت به ایشون و آهنگاشون.
اما نمیدونم چجوری و چرا یه موقع متوجه شدم که آهنگهای محمد عزیز واقعا داره به دلم میشینه طوری که حتی هر روز دنبال این بودم که یه آهنگ جدید ازشون بشنوم و باهاش آروم بشم. احساس میکنم آهنگاشون واقغا با احساس من رابطه مستقیم داره
خیلی دنبال یه سایت یا یه جایی گشتم که بتونم این حس رو یه کم نزدیک تر کنم اما پیدا نکردم
تا اینکه رو یه پوستر تو یکی از صفحات بود که آدرس این سایت رو دیدم و اومدم اینجا. وقتی دیدم همچین سایتی هست واقعا خوشحال شدم
من واقعا خوشحالم که اینجا هستم، پیش دوستایی که مثل من آهنگای محمد علیزاده عزیز رو دوست دارن و میپسندن
از همینجا به محمد عزیز میگم که واقعا دوسشون دارم

امیدوارم دوست خوبی واسه همه تون باشم

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← davidbarcelona, Secret, raana661378, 62225, fereshte, Maryam-73, jozto, ROSHANAK, Niusha, fatemeh-S, fatemeh14, Faezeh4, hb1381
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:25:30    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

151 >                            
Samaneh17 | سمانه مي نويسد:
به نام نوازنده ی گیتار عشق
سلام به بچه های مهربون سایت.من سمانه 17 سالم است ومتولد ماه ابان هستم و در شهرستان جدید پردیس زندگی می کنم.من بیش از حد صدای اقای علیزاده رو دوست دارم وصدای ایشون به آدم آرامش خوبی می دهد.امیدوارم اقای علیزاده همیشه در هر جایی که هستید موفق باشیدبه خصوص در البوم جدیدتان.پایدار بمانید.

samaneh1376 | سمانه مي نويسد:
سلام من سمانه متولد22/8/1376 هستم.سوم دبیرستانی هستم ورشته ای که می خونم انسانیه.خوش حالم از اینکه عضوسایت شدم .منم مثل همه صدای آقای علیزاده رو می پسندم وبالاخره عضوسایت شدم

152 >

Pante-a | پانته آ مي نويسد:
سلام.اسم مستعار من پانته آ است.من وقتی یه دختر کوچولو بودم،یکی از ترانه های آلبوم سورپرایز رو شنیدم.البته اون موقع هنوز مجوز نگرفته بود.ولی به هر حال،با اینکه چیزی از موسیقی نمی دونستم ، ولی عاشق اون ترانه و البته صدای محمد شدم.با اینکه فقط یه بار اون صدا و اون ترانه رو شنیدم،ولی هیچوقت فراموشش نکردم.تا همین پارسال هم نمی دونستم که اون صدا،صدای محمد بود.تا اینکه پارسال،از رادیو جوان،یه بخش هایی از کنسرت 28 بهمن محمد رو شنیدم و اون جا بود که اون صدا، به نظرم آشنا اومد.الان عاشق موسیقی ام.گاهی وقتا هم ترانه میگم.قراره چند وقته دیگه هم،پیانو رو شروع کنم.
فقط یه چیز می مونه و اونم اینه که لطفا به محمد بگین اون منو از یه بیماری خیلی سخت نجات داد.من با ترانه هاش آروم شدم و امیدم به زندگی بیشتر شد.الان همه چیز خوبه و من با افتخار میگم:

جونمو مدیون محمدم

153 >

Zahra-78 | زهرا مي نويسد:

سلام: من زهرا هستم خیلی خوشحالم که بهجمع شما دوستان عزیز پیوستم.
آقای علیزاده به خا طر همه آهنگهای دلنشین و زیبات ازت تتتتتتتتتتتتتتتتتشکر می کنم دوست دارم

از بیرجند متولد78/11/19هستم.(15 سالمه)
من ازطریق یکی از دوستام باآقای علیزاده اشنا شدم که یک روز عکس ایشونو بهم نشون دادو ازایشون وآهنگاشون بهم گفت و منم که قبلا اهنگ جزتو رو گوش داده بودم و فهمیدم که خوانندش آقا محمد است خیلی خوشحال شدم...
من در 13 سالگی ام که بابام بخاطر شاگرد اولیم برام کامپیوتر گرفت و شب تولدم اینترنتشو وصل کرد،با اینترنتو... اشناشدم...

به همین دلیل باساخت تاپیک و.. آشنایی زیادی ندارم....اگه راهنماییم کنین یاحمایتم کنین که استعداد هامو پیدا کنم و اولین جایی که شکوفا شون کنم این جا باشه خیلی ممنون میشم...واینکه من از تنهایی خیلی بدم میاد....من فقط دوست دارم مفید واقع بشم...من خیلی دوست دارم که یک روز آقا محمد رو از نزدیک ببینم....امیدوارم این آرزوم برآورد بشه وامیدوارم بدونن که ما همیه پشتشونیم وتنهاشون نمیگذاریم...

154 >

parvaz | متینه مي نويسد:
سلام به همگی.
من اسمم متینه است. متولد آبان 1373. یعنی الان حدودا 20 سال ام. توی شهر مشهد به دنیا اومدم و زندگی میکنم. امسال هم دارم دوباره واسه کنکور میخونم که اگه خدا بخواد بتونم پزشکی قبول بشم.
چندین سال پیش با یه عالمه اشتیاق میشستم پای تلویزیون که بعد از تموم شدن کوله پشتی آهنگ خداحافظ و بشنوم، چیز زیادی از متن آهنگ نمیفهمیدم فقط مهم صدای خواننده بود که بهم آرامش میداد...
چند وقتی که گذشت با سرعت کم اینترنت خونمون تونستم از توی اینترنت یه کم بیشتر با آقا محمد آشنا بشم...
و کم کم تمام آهنگ هاشونو گوش کردم و با تک تک واژه ها و نفس هاش زندگی کردم...
واسه ی من اتفاقاتی افتاد توی زندگیم و متاسفانه منم فرد قوی ای واسه رویارویی با مشکلاتم نبودم و دروغ نیست اگه بگم خیلی از اوقات آرامشمو با صدای آرامش محمد جان بدست آوردم...
و علاقه من زمانی اوج پیدا کرد که توی دمو آلبوم دلت با منه تکه ای از آهنگ سرزنش و دیدم و شنیدم... اینقدر تکرار کردم همون یه قطعه کوچیکو که همه فهمیدن که چقدر صدای محمد جان و دوست دارم و جالبه که روزی که آلبوم بیرون اومد به جز نسخه ای که خودم همون روز خریدم سه نفر دیگه هم آلبومو واسم گرفتن...
یکی دیگه از پر خاطره ترین قطعه های دیگه از آهنگ های محشر خدای احساس واسه من اینه" چقدر خدا خدا کنم دلش بلرزه، گریه دل شکسته ها چقدر میارزه"
امسال هم که با کارای جدید محمد جان زندگی من عوض شد...
و هر چه قدر بگم کم گفتم از تاثیر آهنگ حس آرامش روی زندگیم...
و من چقدر به معنای واقعی " صدای تو از جنس آرامشه... نذار حس آرامشم گم بشه" رو زندگی کردم...
و فعلا هم که هنوز توی زیبایی ترانه فکرشم نکن گم شدم و هر روز بارها و بارها فکر میکنم " ای خدا دلم..."
متاسفانه به دلیل برخی مسایل امکان برگذاری کنسرت توی مشهد نیست و من روزی که شما دوستای گلم توی کنسرت بودین رو به روی ساعت نشسته بودم و توی ذهنم تک تک ترانه ها رو مرور میکردم و دلم همش پیش شما ها بود و از همه مهمتر نزدیک خدای احساس زندگیم...
ببخشید که زیاد شد اما اینا خلاصه ای بود از تاثیر موسیقی، لحن، کلام، و خود خدای احساس توی زندگی من...
منم مثله همه ی شما تا آخر هوادار میمونم و هستم تا آخرش...
محمد جان منم مثه همه ی هوادارات دوست دارم و ممنونم واسه حضور گرم مهربونیت توی زندگیم...

155 >

yasamin | یاسمین مي نويسد:
سلام عزیزان
من یه عضو جدیدم
تادو روز پیش هوادار اقای فرزین بودم اما توسط یکی از دوستام(روشنک)با اقای علیزاده و احساسشون و کاراشون اشنا شدم
من در گیلان زندگی میکنم
بیشتر به اهنگ هایی که ضربشون بیشتر هست علاقه دارم اهنگ های فکرشم نکن و بی تو میمیرم ترانه های مورد علاقه ی من هستند

امیدوارم منو تو جمع خودتون بپذیرین

156 >

sareh | ساره مي نويسد:
سلام دوستان عزیز
من ساره هستم در گیلان زندگی می کنم یکی از اعضای جدید سایت هوادارانم
تا چند روز پیش یکی از هواداران محسن یگانه بودم
از طریق دوستم (روشنک) با صدا و کار های اقای علیزاده اشنا شدم
ترانه های مورد علاقه ی من شهر باران ودلت بامنه هست
خیلی خوشحالم اینجا عضو شدم
امیدوارم من رو در جمع پر از احساستون بپذیرید.

157 >

mehrane | مهرانه مي نويسد:
سلام به همگی
مهرانه ام متولد 21.6.72
چند ماهی هست که تو این سایت هواداری عضو شدم ولی راستشو بخوایین خیلی نمیومدم, هم وقتشو نداشتم ,هم اینکه فک میکردم یه سایت معمولیه مث بقیه سایتا !!!! ولی از شب 29 هم که دیدمتون ,دیدم چقد ماه و دوست داشتنی هستید و الان که تو سایت هستم میبینم نه !!خیلی ویژه است اینجا ,خیلییییییییییییییییییییی !!!که اینم بخاطر آقا مجید و دوستای خوبی مث شماست که اینجارو واسم خاص کرده. خیلی وقته که محمد و میشناسم و مث خیلی از شماها با خداحافظ بود که فهمیدم با بقیه جنس صداش فرق میکنه ,اصن صداش میره ته ته ته قلب آدم خود به خود جاباز میکنه و روز بروز تشنه تر میشی واسه شنیدن صداش ....
آلبوم دلت بامنه رو که اصن نگید دیگه از وزی که آلبومش اومد تا همین الان روزی هزار بار گوشش میدم و هنوز واسم جدید و قشنگه ....
اینم میدونم که شخصیت و اعتقادات و اخلاق محمد خیلی قشنگ و محکم و دوس داشتنیه .
ممنونم ازتون پایدار بمونید الهییییییییییییییییییییییییییی

158 >

amiramf | امیرمهدی مي نويسد:
سلام دوستای گلم من امیرمهدی هستم 20 ساله دانشجوی مهندسی صنایع اهل اراک هستم و ساکن تهران من عاشق صدای محمد علیزاده ام و میشه گفت حنجره ای طلایی داره .در ترم اول دانشگاه که با دوستانم در خوابگاه بودم ،یا آهنگ های محمد علیزاده رو گوش میدادم یا خودم این آهنگهارو می خوندم ، آنقدر این آهنگ ها رو گذاشتم هم خودم حفظ شدم هم دوستای هم اتاقی(جا داره اینجا خاطره ای هم بگم از بس که این آهنگهارو هی تکرار می کردم یکی از دوستام شاکی شده بود و می گفت آهنگ دیگه ای رو گوشیت نداری،من رو گوشی اهنگ نمی ریزم کلا ولی انقدر شیفته این صدا شده بودم که فقط همین آهنگ هارو رو کوشی ریخته بودم ،خلاصه اون رفیقم که شاکی شده بود ازم خواست تا گوشی رو بدم تا این آهنگ هارو گوش کنه خب منم بهش دادم ولی بعد از چند دقیقه که گوشی رو گرفتم متوجه شدم که آهنگ هارو از روی گوشی پاک کرده منم بلافاصلا بدونه اینکه بفهمه مجددا اون آهنگ هارو دانلود کردم و گذاشتم نمی دونید چقدر شوکه شد تا 3-4 روز همش می پرسید از کجا این آهنگ هارو آوردی تا اینکه بهش گفتم ) و جریان عضویتم در این سایت هم این بود که طبق روال عادی هر سال در مراسمی شرکت می کنم که به منزله جشن هستش و خواننده ای را هم دعوت می کنند همیشه،سال گذشته اینجوری نشد و متاسفانه در این مراسم خواننده ای نبود ،به همین دلیل امسال هم انتظار امدن خاننده ای رو نداشتم ،و قصد شرکت در این مراسم را نداشتم تا اینکه در همان روز مراسم به همراه برادر کوچکم تصمیم گرفتیم که به این مراسم بریم و اگر خسته شدیم و خوشمان نیومد در اواسط برنامه بیرون بیایم ،وقتی داخل سالن شدیم مراسم که از ساعت 6 شروع شده بود تا ساعت 9 برنامه های متنوعی رو دیدم ولی خیلی از این برنامه ها راضی نبودم تا اینکه ساعت 9 مجری برنامه که آقای حسینی بود از خواننده دعوت کرد تا با گروهش روی صحنه بیان ، وقتی آقای علیزاده رو دیدم بسیار خوشحال شدم ،من که انتظار دیدن هیچ خواننده ای رو نداشتم و خواننده ی مورد علاقه ام رو تو این مراسم دیدم انقدر خوشحال شدم،خلاصه آقای علیزاده و نوازنده های عزیزشون که خیلی زحمت کشیدند و از همجا به همه اونها خسته نباشید می گم روی صحنه چند آهنگ رو اجرا کردند و من یا بهتره بگم همهی افراد حاضر با ایشون می خوندیم ، بعد از مراسم من و داداشم با ایشون عکس گرفتیم که الان عکس رو عکس پروفایلم گذاشتم . خلاصه جای همتون خالی بود و این روز یکی از بهترین روزهای من بود .بعد از مراسم وقتی به خونه رسیدم به صفحه فیس بوکم رفتم و به صفحه آقای علیزاده رفتم که از قبل داشتم و تو این صفحه با سایت هواداران آشنا شدم و اینجوری بود که با این سایت آشنا شدم .آرزوی موفقیت دارم برای همه شما عزیزان و به قول بهترین صدا و بهترین خواننده که همتون میشناسیدش پایدار بمونید.

159 >

tohiddad | توحید مي نويسد:
سلام دوستان
من توحید هستم 28 ساله و فوق لیسانس ادبیات و خرده پا شاعرکی هم هستم. آهنگاری محمد علیزاده رو زیاد گوش میکنم چون شدیداحساس آدم رو بارور می کن. خیلی دوست دارم یه سری از شعرامو در اختیار محمد بذارم که بخونه چون فکر میکنم بعضی از شعرهان خیلی برای خوندنه محمد مناسبه. مثلا این شعرم:
به حاله دلم خنده ای کن برو
تو طعنه به این زندگی میزنی
سر از کاره دنیا در آوردی و
خودت رو به دیوونگی میزنی
...

که فکر میکنم اگه با صدای محمد خونده بشه خیلی خوب میشه. امیدوارم بتونم با محمد تماس برقرار کنم چون مطمعنم از شعرام خوشش میاد.

160 >

mohsen1377 | محسن مي نويسد:
سلام
من یکی از هوادارایه محمد علیزادم خیلی دوسش دارم بهترین لحظات زندگیم با اهنگ های محمد جون میگذرونم امید وارم در هرجای این سرزمین است سلامت باشه.
(دل بی تو غم زده / چشام و نم زده / ارامش من دوریت به هم زده)

161 >

minadr | مینا مي نويسد:
سلام به همگی دوستان من مینا هستم 28 سالمه
طرفدار 2 اتیشه محمد علیزاده

اولین باری که صدای ایشونو شنیدم و باهاشون اشنا شدم از طریق اهنگ دوباره دل من تنها مونده که دوستم گذاشته بود اهنگ پیشوازش
خیلی از اهنگش و صداشون خوشم اومد بعدم البومشونو تهیه کردم و .....
و این طوری شد که من طرفدار ایشون شدم

خیلی خوشحالم که با شما هستم

162 >

mohsen1377 | محسن مي نويسد:
محسن:
من یک پدر جانباز دارم.طبق نظر دکتر باید برای پدرم فضای ارامش بخشی فراهم کنیم.
من به همراه خانواده ام و اقواممون پدرم را به سفر شمال بردیم من در طول راه برای پدرم اهنگ های محمد علیزاده را میگذاشتم پدرم بعد از مدتی که حالش روبه راه شد برگشتیم .
و هنوزم که از جریان مریضی پدرم میگذرد پدرم خودرا مدیون اهنگ های محمد علیزاده میدونه.
و این جاست که میگم محمد جون خیلیییییییییییییییییی عاشششششششششششققتم.....
{من از عشق محمد به دریا زدم / به بارون و به اسمون دعوتی}

163 >

13531381 | فاطمه مي نويسد:
سلام به محمد عزيز كه خوب احساس مي كنه خوب ميبنه خوب ميخونه وخوب عاشق ميشه و ياد ميده كه چگونه عاشق باشيد
و سلام به همه دوستداران و هواداران محمد
دانشجوي ارشد هستم و نيز كارمند عاشق صداي محمد عريز و چاوشي مهربون
ترانه غم دنياس بارها بامن زندگي كرده پاينده باشيد

164 >

mohadeseh_70 | محدثه مي نويسد:
سلام
بنده هم دانشجوی سال آخر مهندسی شیمی هستم...خیلی وقته طرفدار پر وپا قرس جناب علیزاده ...تمام آهنگاشونم دوست دارم. نمیدونم چرا تا به حال عضو سایت نشدم؟ اما همیشه پیگیر کاراشون هستم...اگه از خودم بخوام بگم ... متولد مرداد سال هفتاد هستم به موسیقی علاقه دارم و نقاشی میکشم.
امیدوارم روز به روز موفق تر و بهروز تر باشند.
باآرزوی سلامتی برای جناب علیزاده و همه ی طرفداراشون.

165 >

rezahatami74 | رضا مي نويسد:
سلام آقي عليزاده عزيز. من علاقه شديد و وابستگي بيش از حد به شما و صداي زيباتون دارم. من هم ترانه هاي (هواتو کردم) و (با اينکه تنهايي) رو دوباره ريميکس کردم. صدايي 100% شبيه به صداي زيباي شما دارم. به قرآن مجيد قسم خيلي دوستت دارم. عاشقتم. دار و ندارم و پدر و مادرم فداي يه تار موي تو.

166 >

ali22 | علی مي نويسد:
سلام به همگی من علی روحی هستم از شهر تهران . اول دبیرستانم .اولین آهنگی که از محمد گوش دادم اهنگ جز تو بود که از تلویزیون پخش شد و همون جا من عاشق اهنگ هاش شدم . بعد اون هم کل اهنگ های محمد رو گوش دادم و با اون ها آرامش میگیرم . از نظر من محمد علیزاده سلطان احساس ایران هست ..... موفق باشید ........

167 >

fateme-m | فاطمه مي نويسد:
سلام
من فاطمه هستم 16 سالمه اهوازیم خیلی وقته سایتو دنبال میکنم اما شهریو ماه عضو شدم و اولین اهنگ محمد علیزاده اهنگ جز تو بود که گوش دادم و بعد وقتی در برنامه سیمای خانواده محمد علیزاده عزیز مهمون بود دیدمش و اونجا بود که هوادرا پرو پاقرصش شدم و کلا همه ی اهنگاشو گوش دادم و عاشق همشونم بخصوص فکرشم نکن و دل بیتو غم زده

168 >

samaneh19 | سمانه مي نويسد:
سلام به هواداران محمد علیزاده عزیز
من سمانه هستم متولد1373/8/24 دانشجوی رشته فناوری اطلاعات
من محمد علیزاده با اهنگ "جزتو "سال 89اگه اشتباه نکنم شناختم از صداشون خیلی خیلی خوشم اومد
امسال توی تابستون بود که باسایت هواداران اشناشدم اما اوایل عضو سایت نبودم گهگاهی میومدم سایت سرمیزدم اما بعدش از سایت خوشم اومد و عضو شدم )ببخشید از اینکه توی این چند ماه عضو بودم و خودمو معرفی نکردم(

169 >

monati | مونا مي نويسد:
با سلام خدمت همه ی عزیزانی که لطف می کنند و اینو می خونن
من مونا هستم

از تهران

تولدم امروز یعنی 18/1

هوادار سر سخت محمد علیزاده

حدود دو ساله که محمد علیزادرو می شناسم

اولین بار از تلوزیون دیدم ایشونو

آخرین بارایشونو 30/11/92 دیدم

از اینکه هوادار محمد علیزادم افتخار می کنم

و به همه دوستان هوادار تبریک می گم

از اینکه تو سایت فعالیت ندارم شرمنده همتونم ولی همیشه پیگیر سایت هستم

وبا تشکر از دوستانی که زحمت می کشند و مطالب می زارن

با آرزوی موفقیت برای آقای علیزاده و همه هواداران گرامی

سال خوبی داشته باشید

170 >

fkh | فروغ مي نويسد:
سلام من فروغ . خ متولد ۱/۱/۱۳۷۷یعنی هفده ساله از همدانم که امروز عضو شدم اولین بار تصویر و آهنگ خدای احساس محمد عیزاده ی عزیز رو از برنامه ی هفت ترانه از شبکه شما دیدم و به اینکه از طرفدار ها و عاشقان محمد علیزاده ام می بالم
کارای محمد علیزاده همه ی همشون 20 میگیرن
رشته من ریاضیه
شنیدم که میگن اونایی که رشتشون ریاضیه موسیقی احساسیو خیلی دوست دارن الان میبینم کاملا راسته....
آقای احساس، من بهت خدا قوت می گم
از آقا مجید مدیر محترم سایت هم کمال امتنان رو دارم
                                                                                                                                                                                     محمدعلیزاده

171 >

shiva888 | شیوا مي نويسد:
سلام من شیواهستم اولین بار اهنگ شهر باران محمد علیزاده رو گوش دادم و خیلی خوشم اومدوبعد از اون یکی از هوادارای سر سختش شدم

172 >

saeideh | سعیده مي نويسد:
سلام من سعیده هستم بچه تهرونم اما یه 15سالی دست برقضا اومدیم کرج زندگی میکنیم.آشنایی من باجناب محمد علیزاده عزیز برمیگرده به برنامه کوله پشتی چون من به شدت طرفدار فرزاد حسنی بودم وهستم یه روز تو انتهای برنامه فرزاد1شعری رودکلمه کرد که خیلی به دلم نشست بعداز دکلمش صدایی شروع به خوندن اون شعر کرد که براو شنیدن اون صدا تازگی داشت وخیلی دلنشین بود اما اونموقع متوجه اسم خواننده نشدم اما همچنان صدای دلنشینش تو گوشم بود مدتی گذشت تا ماه رمضان شد وبرنامه جزرومد که 2باره صدا ی خواننده تیتراژبه گوشم آشنا اومد وبا معرفی فرزاد حسنی که گفت دوست عزیزم محمد علیزاده باب آشنایی من با صدای محمد شروع شد واز اون به بعد این دلبستگی به صدای ایشون بیشترو بیشتر داره میشه وباعث افتخارم هست که انسانی باشخصیت چون محمد علیزاده رو انتخاب کردم وپشیمون نیستم .ببخشید طولانی شد سرتون روبه درد اوردم .

173 >

hessam | حسام مي نويسد:
سلام من حسام دانشجو حسابداری هستم متولد 73 یکی از طرفدارای شدید محمد علیزاده هستم اولین اهنگی که باهاش خاطره دارم جز تو بود ولی اون موقع نمیدونستم
خوانندش کیه تا این که از دور وریا فهمیدم و همه اهنگای محمد جان از اینترنت گرفتم به جرات میگم اهنگای اقای علیزاده تکه واقعا زیباست

امیدوارم یه روز بتونم با هواداران محمد علیزاده از نزدیک با ایشون ملاقات کنیم از این که تو جمع بچه های این سایت بزرگ هوادارن علیزاده هستم واقعا خوش حالم
اشک ذوقه خوب زیاد حرف زدم با اجازه

174 >

Niima | نیما مي نويسد:
نیما هستم.فدایی همتون.21 سالم.از تهران و دانشجو هستم.آشنایی من با محمد علیزاده تو این آهنگ خلاصه میشه. (جز تو کی میتونه عزیز من باشه)

175 >

shirin1 | شیرین مي نويسد:
سلاااام به همه دوستان و آقای علیزاده عزیز ....
راستش من اصلا یادم نمیاد که قبلا بیوگرافیم رو نوشتم یا نه ....
من شیرین سلیمانی هستم ، از کرج ، لیسانس مترجمی زبان ....
اولین باری که آقای علیزاده رو دیدم ، سال 87 ، کاخ سعد آباد ، جشن مجله " اتفاق نو " بود .... که مجری برنامه ( آقای فرزاد حسنی ) ایشون رو واسه اولین بار معرفی کردن ، میلاد ترابی و علی بحرینی هم بودند .... و اولین آهنگی که از محمد عزیز شنیدم ، " جز تو " بود .... یادش بخیر.... فکر میکنم کت شلوار سورمه ای پوشیده بودن ....
دقیقا یادمه که بهمن 92 ، برنامه شوک رو نشون میداد ، من با یه بغض عجیبی برنامه رو نگاه میکردم و پیش خودم گفتم ، " ای خدا پس من کی باید آقای علیزاده رو از نزدیک ببینم ؟؟ "
فرداش که رفتم کنسرت امین رستمی ، یهو در کمال تعجب دیدم اااااای وااااای محمـــــــد از جلوی من رد شد ... خشکم زد ... اشکم در اومد .... بعد از کنسرت خیلی منتظر موندم تا دوباره ببینمشون و صحبت کنم ... ولی از کنارم رد شدن و نشنیدن من صداشون کردم .... ازین بدتر نمیشد ... یه لحظه دیددم وایستادن و دوباره صداشون کردم ... یهو برگشتن و بالاخره تونستم باهاشون صحبت کنم و یه عکس یادگاری ....
جالب اینجاست که من یه استاد موسیقی دارم تو کرج ، که جدیدا فهمیدم با ایشون دوست صمیمی هستن .....
راستش خیلی هم منتظر موندم شاید کرج کنسرت بزارن ، اما نشد .... و دیگه تصمیم گرفتم خودم بیام کنسرت 29 خرداد ............ و الان خیلی خوشحالم .... خیلی هم دوسشون دارم ... خیلـــــــی ...
ببخشید خیلی طولانی شد ... به امید دیدار تک تک دوستان عزیز در کنسرت 29 خرداد

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← Secret, raana661378, 62225, fereshte, parvaz, fatemeh-S, fkh, fatemeh14, Faezeh4, hb1381
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:25:49    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

176 >                            
kimia1379 | ساجده مي نويسد:
خو ببخشيد دير شد من مهرسا هستم 14سالمه وبا محمد جون ماه رمضونه سال اشنا شدم وخييلي خيلي دوسش دارم و اينجا امودم تا دوساي جديد پيدا كنمو با اقامحمد بيشتر اشنا شم البته بگما اسم واقعيم ساجدس مهرسا اسم دختر خالمه كه عاسقشم. من ديگ نميدونم ي بگم فقط ميتونم بگم جزشما كيه ميتونه عزيزم من باشه .قربونتون باشم.

فدايي دارين

177 >

hadizivari | هادی مي نويسد:
سلام به همه هواداران محترم .

هادی زیوری هستم متولد 1365/6/20 ساکن استان خراسان رضوی شهرستان تربت حیدریه .

آشناییت من با سایت هواداران از طریق دوست خوبم امیر شجاعی باعث شد تا آهنگارو گوش بدمو حالا با گذشت چند روز قظعه برگرد قطعه محبوب من بشه .

امیدوارم دوستان خویی برای هم باشیم , دوستتون دارم خیلی زیاد .

178 >

maede | مائده مي نويسد:
به نام خدا مائده هستم متولد 6 \9 \75 منم مثل همه با جز تو با اقای علیزاده اشنا شدم اولین بار که دیدم ایشون رو جشن رمضان سال 92 بود که جز من هیچکسی نتونست با ایشون عکس بگیره به جز عوامل تلوزیون و بعد از اون اهنگ های اقای علیزاده شد جون و عمر من و مامانم شب و روز فقط شد ترانه های محمد دیدار بعدی ما بااقای علیزاده 9 شهریور ماه 92 بوووووووووووووود خیلی خیلی خیلی خاطره ی خوبی بود و بعد شد 29 بهمن و ......

179 >

sajedealizadeh | ساجده مي نويسد:
سلام به اعضای محترم سایت هواداران محمد علیزاده

من ساجده علیزاده متولد 1381/4/17 از تربت حیدریه هستم و تیر امسال میرم تو 13 سالگی , من از طریق دایی عزیز و دوست داشتنی ام امیر شجاعی با اقای علیزاده آشنا شدم و بر حسب اتفاق فامیلی منو ایشون عین همه و جالبتر اینکه یه عمو هم دارم که اسمشم محمد هستش و از این بابت حس خوبی بهم دست میده

بیشترین آهنگی هم که دوست دارم فکرشم نکن هستش

فعلا همینا بود ممنون از همتون

180 >

parisa-s3 | پریسا مي نويسد:

سلام من پریسا ام از23دی 92 به جمع شما پیوستم با آهنگ جز تو با محمد آشنا شدم-
ببخشید خودمو دیر معرفی کردم

181 >

mahta678 | مهتاب مي نويسد:

دوباره سلام من مهتابم وشد 18 سالم وعاشق موسیقی هستم واولین باری که آقای علیزاده رو از نزدیک دیدمتو جشن رمضان بود واز اون لحظه پیگیر کار هاش شدم وخیلی خوشحالم که تواین سایت پر طرفدار ایران عضوم وبرای همتون آرزوی بهترین ها را دارم
یه توضیح هم بدم که قبلا من اینجا نوشته بودم اما این کامل تر است ممنونم

182 >

sahar2 | سحر مي نويسد:
سلام من سحر هستم 22 ساله دانشجوی سال اخر رشته علوم سیاسی
من شخصا برنامه های فرزاد حسنی رو دنبال می کردم جوری که خیلی خودمونی فرزاد صداش می کنم خب مسلما مهمان هایی که تو برنامه فرزاد دعوت می شدن شناخته می شدن و اقای علیزاده هم جای خود را دارند حتی دوست بسیار صمیمی فرزاد هستند، دیگه حرفی نمیمونه.
بر میگردیم یه کم قبل تر البوم سوپرایز که اومده بود خوشم اومد مخصوصا از ریتم اهنگاش بعد از اون تک اهنگ هایی که خونده بودن یا از تلویزیون شنیده میشد کامل شناخته بودمش می رسیم نوروز 91 شبکه 3 اجرای فرزاد اقای علیزاده دعوت شده بودن به برنامه یادمه بلوز مشکی پوشیده بودن که وقتی دیدم گفتم چرا مشکی !
و اما ماه رمضان 92 برنامه جشن رمضان اقای علیزاده اومده بودن خیلی خوشتیپ و همه چیز تمام، خیلی خوشحال شدم وقتی دیدمشون می تونم بگم حتی یه چیغ هم زدم .
البته تیتراژ پایانه سریال خروس هم خونده بودن تو موقعیت من ، خیلی به دلم نشست. و این باعث شد من دنبال یه سایت خوب باشم که بیشتر اقای علیزاده رو بشناسم ولی اعتراف می کنم نمی دونستم اقای علیزاده این قدر خوش قلب و مهربون باشن امیدوارم این سایت همیشه پایدار بمونه و اقای علیزاده هواداراشو هیچ وقت فراموش نکنه.
خیلی ممنون که این سایت هست تا ما هوادارا دور هم باشیم
سپاس از محمد عزیز که خیلی خیلی بی نهایت برای من عزیزی
سپاس از مدیران سایت اسم نمی برم یکی از یکی گل تر
دوستون دارم همیشه سر بلند باشید

183 >

sarahgoli | سارا مي نويسد:
سلام من سارا هستم متولد 12 بهمن . باآهنگ شهر باران آقای علیزاده با ایشون آشنا شدم اول فکر می کردم ایشون هم مثل بقیه ی خواننده ها می خوانند ولی بعدکه بیشتر با آهنگ های ایشون آشنا شدم متوجه شدم فرق ایشون با خواننده های دیگه اینکه همه ی آهنگ هاشون رو از ته دل می خوانند و از قدیم گفتند که هر چه از دل برآید بر دل بنشیند.... و آلان هم من یکی از هواداران پرو پا قرص آهنگ های ایشون هستم !!! از همه ی اعضای سایت تشکر می کنم با اینکه هیچ کدوم رو نمی شناسم و تازه وارد هستم

184 >

zeinabsani | زینب مي نويسد:
سلا من زینب ثانی هستم متولد 1فروردین 1379 یک دختر شدید فوتبالی طرفدار 6 اتیشه پرسپولیس ولی استقلالی ها رادوس داریم براشون احترام قائلیم نقاشی میکنم سه تا از عکس های اقای علیزاده را هم کشیدم بچه درسخونم یا به عبارتی خر خون با عرض معذرت الگوم خانوادم هست من اقای علیزاده را از سال 1389 میشناسم و واقعا صداشون عالیه خیلی دوس داشتم ایشون را از نزدیک ببینم یا توی کنسرتاشون شرکت کنم ولی نمیشه ولی اخبار کنسرتشون را دنبال میکنم بسه دیگه خدانگهدار

185 >

sara75 | سارا مي نويسد:
سلام من سارا هستم 18سالمه دوست پریسا هستم

186 >

kamyar72 | کامیار مي نويسد:
سلام من کامیارم و عضو جدید.....
خیلی هم خوش اومدم! بـــــــــــــــله! اینجوریاس

20 سالمه.....

خب اون آهنگ هواتو کردم باعث شد که از محمد خوشم بیاد.....

187 >

mona93 | مونا مي نويسد:
سلام.من مونا هستم و 16 سالمه.رشتم تجربیه (من از رشتم متنفرم ) و عشق موسیقیم و خیلی دوست دارم در آینده یک آهنگساز بشم.حدود 3سال پیش یکی از دوستام برام 2تا آهنگ آقای علیزاده رو ریخت (این اولین باره و جزتو)که من فقط این آهنگارو گوش میکردم و زیاد دنبال اینکه بدونم خوانندش کی هست نبودم و البته من با این 2 آهنگ اندازه کل دنیا خاطره دارم .خلاصه تا این چند ماه پیش بخاطره برخی مسایل کنجکاو شدم که بدونم محمد علیزاده کی هست و چه آهنگای دیگه ای خوندن که اینجوری شد منم مثل شماهم شیفته ی خدای احساس شدم...البته من در صفحه ی اجتماعی فیسبوک در یکی از پیج های پر طرفدار ادمین آقای علیزاده ی عزیز هستم و خیلی دوست دارم ایشون به این پیج سر بزنن

188 >

mahBooS | محبوبه مي نويسد:
سلام بچه ها.....منم بیااام؟؟؟ من محبوسم..دهه هفتادی.... از وقتی طرفدار و هوا خواه دادا فرزاد (حسنی) بودم ، شنونده و طرفدار و حامی صدای احساسی و زیبای محمد خان علیزاده هم بودم اما تازه امرو عضو سایت شدم ....

189 >

Rtin | آرتین مي نويسد:
درود بر محمد عليزاده و هوادران محمد عليزاده
من آرتين هست ٢٠سالمه از جزيره زيباي كيش و يكي از طرفدأران محمد عليزاده من محمد عليزاده و از آلبوم سوپرايز شناختم و عاشق صداش شدم و براش آرزوي موفقيت ميكنم

190 >

razieh1360 | راضیه مي نويسد:

سلام به دوستای گلم من راضیه میررایی هستم الآن یه ده بیست روزی هست که عضو سایت شدم ولی با اجازه شما الآن اومدم واسه اینکه خودم و بیشتر به دوستای گلم معرفی کنم من همدان زندگی میکنم ولی اصالتا همدانی نیستم متولد 22 آدر سال 1377هستم اولین بار یک نیم سال پیش بود که صدای آقای علیزاده رو از یکی از این شبکه های تلوزیونی شنیدم من اصلا نمیدونستم این صدا مال کیه با اینکه عاشق نوای موسیقی هستم ولی تا اونموقع زیاد موزیک ها و آهنگ های مختلف رو گوش نمیدادم به خاطر همین صدای خواننده هارو خوب تشخیص نمیدادم چون من فقط عاشق پیانو بودم و فقط به نوای پیانوی خودم گوش میدادم(یه کوچولو زیادی اعتماد به نفس داشتم ) اون آهنگی که واسه اولین بار از آقای علیزاده شنیدم آهنگی بود که باعث شد من عاشق صدای محمد علیزاده شم صدای آقای علیزاده نه تنها به من آرامش میده بلکه روی حال من هم تاثیر زیادی داره این کار خیلی سخته که یه شخص بخواد با صداس حال و احوال یه نفر و تغیر بده ولی آقای علیزاده میتونه این کار رو بکنه و این وا قعا ستودنیست من تو این دنیا عاشق 3 چیزم اولیش صدا و شخصیته آقای علیزاده بعد عاشق پیانو هستم و تو رشته و سبک این ساز هم موفق بودم و دوست دارم این موفقییتم و بیشتر کنم و اخرین عشق من والیباله امیدوارم یه نوارنده پیانو درجه یک و یه والیبالیست فوق العاده شم ........ وای چقدر نوشتم .......دیگه چی ...... هیچی دیگه ودر آخر میگم که دوستون دارم و عزیزمین اونم یه دوست داشتن به سبک خدای احساس و به خاطر راه اندازی این سایت از مدیران سایت تشکر میکنم مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسیییییییی مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسییییییییییی

191 >

mahshad | مهشاد مي نويسد:
سلام دوستان
من مهشادم و 14 سالمه
شاید تعجب کنید که این سن کمم چه جوری عاشق محمد شدم!!!!!!!!
راستش خودمم نمیدونم............
می خواستم بگم من تا الان تا تونستم کنسرتهاشونو رفتم......
وباز هم دوست دارم که برم........
امیدوارم که بتونم ایشون رو از نزدیک ببینم و باهاشون از حال دلم حرف بزنم.......
امیدوارم که به خاطر این ماه قشنگ هم که شده ایشون رو از نزدیک ببینم.....
التماس دعا

192 >

sama79 | سمانه مي نويسد:
من سمانه هستم توسط دوستم sarahgoli با آقای علیزاده آشنا شدم متولد 25 اردیبهشت سال 79 هستم ....من آهنگ عشق فوق العاده ی ایشون رو خیلی دوست دارم ...!!!

193 >

Eli1377 | الناز مي نويسد:
سلام من الناز هستم 21 سالمه و تقریبا دوسال صدای آقای علیزاده رو شنیدم وآلبوم دلت بامنه را خیلی دوست دارم دوست مهتاب هستم راستی اولین سایت است که عضو شدم و در رشته مدیریت مشغول هستم

194 >

shirinjoon | شیرین مي نويسد:
سلام دوستان عزیزم...
من کارشناس پرستاری هستم...
سالهاست عاشق صدا و احساس زیبای محمد عزیز و دوست داشتنی هستم.اقرار می کنم...
درتمام کنسرتهای تهران محمد مهربان شرکت داشته ام...
با شکر خدا و عنایات الهی دوبار از نزدیک با محمد عزیزم توانسته ام رودر رو درد ودل کنم...
تمام لب تاب وفلش ها وهارد و.... پر است از عکسها و ویدیو ها ومصاحبه های محمد جان...
علایقم خلاصه می شود در اجرا های زنده ی محمد دلتنگ احساسی ودیدار با سیمای روحانی او و شنیدن آوای ملکوتیش...
ازبک استیج کنسرت نهم شهریور با بچه های سایت هواداران آشنا شدم. ..
عاشق مرام ورفاقت و صداقت ونجابتشان شدم...
بسیار خوشحالم و خداوند را سپاسگزارم که در کنار شما هستم...
آرزویم سلامتی و موفقیت محمد عزیزم وتمامی کسانی است که در قلب او هستند واو در قلبشان جای دارد...
مرسی مرسی که هستید...
پایدار باشید.

195 >

tutu | طوبی مي نويسد:
سلام من طوبی ام!
17 سالمه...از شمال!
از پارسال طرفدار محمد شدم...
تنها خواننده ای که تماااام تممممممممام اهنگاش به دلم میشینه!
مخصوصا البوم دلت با منه!
از بس قلب پاک و مهربونی داره!
و خیلیییی خوشحالم از اینکه عضو این سایت شدم

196 >

74424 | بارانا مي نويسد:
سلام من بارانا علیزاده هستم تقریبا. یه سال آقاي علیزاده را میشناسم واقعا صدا شون به من آرامش میده و. در رشته داروسازی مشغولم.

197 >

94asemuneabi | پریا مي نويسد:
سلام من طرفدار قدیمی اما عضو جدید
عشق است محمد علیزاده

198 >

fatemeh14 | فاطمه مي نويسد:
به نام خدا .سلام فاطمه هستم متولد1373/1/1 دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی عاشق رشتم هستم و به ورزش علاقه ی زیادی دارم والیبال دوست سرسختی هستم خودم والیبال بازی میکنم الان مربی درجه 3 والیبال هستم ایشا الله اگه خدا بخواد تلاش میکنم تا یه روز مربی بین المللی والیبال بشم و ایشاالله اون موقع خودم مربی بچه هاتون بشم ولی گفته باشم پارتی بازی نمیکنمبریم سراغ آشناییم با محمد: اولین آهنگی که ازمحمد شنیدم آهنگ خداحافظ بود اما اون زمان سنم کم بود و به موسیقی توجهی نداشتم حتی اسم ایشون رو هم نمیدونستم تا سال گذشته که آهنگ هواتو کردم رو از ایشون شنیدم یه جورایی با صداش آرامش پیدا کردم اینجوری شد که منم عاشق صدای محمد شدم. اولین باری که ایشون رو دیدم برنامه ی شوک بود که توی همین برنامه یکی از آهنگای ایشون به اسم خیلی برام عزیزه خاطرت رو پخش کرد و خیلی خوشم اومد بعد از چند روز هم آهنگ برگرد از شبکه 2 پخش شد که فوق العاده بود بعد از این ماجراها بود که یکی یکی گشتم دنبال بقیه ی آهنگ ها من خیلی دیر این سایت رو پیدا کردم اما خیلی خوشحالم که الان یکی از هواداراش هستم و به ایشون خیلی افتخار میکنم. مواظب خودتون باشید.

199 >

nafas93 | نفیسه مي نويسد:
سلام نفیسه ام متولد 1372/5/19 دانشجوی کارشناسی آی تی،رشتمو دوست دارم اما برق رو هم خیلی دوست دارم، صدای آقای علیزاده عزیز با آهنگ "با اینکه تنهایی" وارد زندگیم شد و بعد از اون آهنگ هایی که یکی از یکی با احساس تر بود ،شاید تنها فرقشون با بقیه همین حاله خوبیه ک بعد از شنیدن صداشون دارم
شاید خیلی دیر پیدا کرده باشم این سایتو ولی تا تهش هستم

200 >

avalinbare | فاطمه مي نويسد:
با عرض پوزش ببخشید که شناسنامه ام رو اینقدر دیر گذاشتم پوزش از همه
من فاطمه رشیدی متولد74/2/21 تهران هستم دانشجوی ترم دوم روانشناسی دانشگاه ازاد واحد تهران مرکز. اولین بار باصدای اقای علیزاده توی برنامه نیمه شعبان پارسال اشنا شدم واز اون روز به بعد اهنگاشون گوش می دادم .حس خوبی بهم دست داد که پر از ارامش بود مرسی از همه من در موسیقی هم فعالیت می کنم وساز اصلی ام هم پیانو در کنارش دف هم می نوازم بازم ببخشید که شناسنامه ام رو دیر گذاشتم . مرسی از همه

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← Secret, raana661378, 62225, fereshte, shirinjoon, mehrane, fatemeh-S, fatemeh14, hb1381
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:26:16    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

201 >                            
kh_kosar | کوثر مي نويسد:
سلام الان چندماهی هست که عضوسایت هستم ولی شناسنامه ام رواینجانذاشتم. من کوثرهستم متولد78/9/1 و امسال میرم کلاس اول دبیرستان الان حدودا یک سال ونیم می شه که آقای علیزاده رومی شناسم باآهنگ شهرباران با صدای ایشون آشناشدم والان خیلی خوشحالم که درجمع گرم وصمیمی شما هستم.ببخشیدکه شناسنامه ام رودیرگذاشتم

202 >

shabestan | موسوی مي نويسد:
من دانشجو ام خیلی خوشحال هستم که دانشجو شدم......... فروردینیم و اقای علیزاده رو صداشون و البته خیلی میبسندم همین.

203 >

hosna | حسنا مي نويسد:
سلام به همگی من حسنا متولد 9 خرداد سال78.من پارسال ماه رمضون بوسیله آهنگ شهر باران،وقتی که دل درد داشتم و داشتیم میرفتیم درمانگاه،با صدای آقای علیزاده آشنا شدم.اولش حتی نمی دونستم کی داره این آهنگو می خونه ولی با همون حال پیش خودم گفتم:عجب صدای قشنگی!خلاصه یه سال گذشت و تازه من تازه فهمیدم که از این صاحب صدا و خود صدا خوشم میاد و عضو این سایت معرکه شدم.الآنم خیلی خوشحالم که عضو شدم.دروغ چرا!؟راستش من فقط یه بار رفتم کنسرتشون.ولی همون یه بار کلی بهم خوش گذشت.کنسرت خرداد.وقتی هم که داشتیم برمی گشتیم بازم صدای قشنگشونو گوش دادیم.کل خاندان من عاشق صدای آقای علیزادن!به طور وحشت ناک عاشقن!حتی مامان بزرگم.رفتیم خونشون به من میگه تو رو خدا اگه کنسرت گذاشت منو ببرینا!با کلی خواهش و التماس!خلاصه مفتخرم که هوادار چنین خواننده ای هستم!!!!

204 >

armita | پروانه مي نويسد:
من پروانه هستم متولد 22 اردیبهشت 1361 وهوادار همیشگی محمد علیزاده عزیز.من اولین باری که محو صدای ایشون شدم نوروز 91 بود که مهمون برنامه فرزاد حسنی بودن. من داشتم هفت سین رو اماده میکردم که به کلی دست از کار کشیدم. البته اهنگ جز تو رو قبلش شنیده بودم ولی با چهرشون نوروز اشنا شدم. و این انتخاب تا امروز ادامه داره و من بهش افتخار میکنم.در ضمن مامانم هم به من پیوسته و من خیلی خوشحالم.پایدار بمونید محمد عزیز.

205 >

reza23 | رضا مي نويسد:
سلام من رضا صفی 13 ساله هوادار درجه 1 آقا علیزاده هستم

206 >

orkideh1360 | زینب مي نويسد:
سلام به همه دوستان زینب هستم متولد 60/6/6 ساکن ساری .فکر کنم از خیلیاتون بزرگترم و البته همسن آقای علیزاده دلمشغولیم کارهای هنری از نوع دستیشه تو بعضی ازهنرهای صنایع دستی یه ناخنکی زدم . روحمو با موسیقی خوب جلا میدم .اولین بار صدای آقای علیزاده رو تو رادیو جوان شنیدم که مجری اون برنامه هم فرزاد حسنی بود ساعت 10 صبح .اسم آهنگشو نمیدونم ولی سلام به ایوون و پرچین همسایه میکرد لذت میبردم از صدای ایشون اگه اشتباه نکنم حدود 6 یا 7 سال پیش بود از اونموقع عاشق صداشونم و البته شخصیتشون بعد از اون دیگه ایشون اولین انتخاب تو خواننده هاست . اتفاقی با این سایت آشنا شدم اونم زمانی که ایشون ساری کنسرت داشتن داشتم عکسهارو میدم که این سایت رو دیدم و عضوش شدم ایشالا پذیرا باشید . زیاد آشنا با موضوعات نیستم ولی سعی میکنم به مرور همراهیمو بیشتر کنم . از مدیران سایت هم ممنونم

207 >

saeedwolf | سعید مي نويسد:
به نام خدا
سلام,من سعيد هستم متولد 75.6.15 رشته ي تجربي درس خوندمو امسال كنكور دادم و حالا منتظره نتايجه انتخاب رشته ام...

اولين بار صداي آقاي عليزاده رو سال 87 بود كه شنيدمو شيفته ي صدايه آسمونيشون شدم.اونم آهنگه خداحافظ كه به عقيده ي من از به يادماندني ترين كاراشونه...گذشت و گذشت

تا ساله 89 و سوپر آلبومه سوپرايز!اصلا اون شبيو كه آلبوم بدستم رسيد رو فراموش نميكنم,تا نيمه هايه شب بيدار بودمو هي آهنگارو پلي ميكردم,مخصوصا آهنگ"خيلي خوشحالم"

من با اين سايت آشنايي تقريبا كاملي دارم و هرروز به اين سايت سرميزنم.هم با تايپك هايه جذابتون آشنايي دارم و هم با اعضاي دوست داشتنيه سايت و از مهمتر با فضاي كاملا

دوستانته سايت...
اميدوارم منوهم به عنوان يه عضو جديد و يه هوادار درجه يك بپذيريد...!

208 >

samaneh77 | سمانه مي نويسد:
سلام من سمانه هستم تازه امروز عضو شدم و عاشق صدای اقای علیزاده ام از نظر من بی نظیره

209 >

Faezeh4 | فائزه مي نويسد:
سلام من فائزه ام 17 سالمه الآن دارم واسه کنکور تجربی 94 میخونم. عاشق صدای محمد جان هستم. اولین کاری که ازشون شنیدم "سراب" بود ولی هیچ وقت پی گیر نشدم که اینی که داره میخونه کیه؟ چرااا؟؟؟!! تا این که قسمتی از
"شهر باران" رو از تلویزیون شنیدم، با این که کامل نبود ولی عاشق این کار شدم. با خودم گفتم: این صدا رو یه جا شنیدی. خیلی فکر کردم تا این که "سراب" اومد تو ذهنم، مطمئن بودم که خواننده هاشون یکیه و اونجا بود که فهمیدم این صدای زیبا، صدای "محمد علیزاده" است. به نظرم صدای محمد جان یه خاصیتی داره که اگه 5 سال قبل هم گوش کرده باشی باز تو ذهنت می مونه! مثلا وقتی برای اولین بار "جز تو" رو شنیدم اولاشو حفظ بودم،حتی خواهرمم حفظ بود،اینه که میگم صداشون یه خاصیت عجیبی داره! ولی هیچ وقت نفهمیدم "جز تو" رو کجا شنیدمش.الآن پی گیر کاراشونم. با سایت هم تازه آشنا شدم،ولی خیلی دیررررر آرزومم اینه که فقط یه بار برم کنسرت محمد جان. راستی کنار اسم کاربریم عدد 4 هستش! واسه اون 4 تاست دیگه، همون 4 تا که تیم مشترک من و محمد جان و خیلی های دیگه به پرسپولیس زدن!!!!!! برای همتون آرزوی سلامتی می کنم.

210 >

GENERAL | علی مي نويسد:
سلام من علی هستم وبرادر عطیه هستم عطیه نه ماهه عزو سایته و تو این مدت خیلی از سایت تعریف میکرد برای همین من باسایتتون آشنا شدم من کلاس هفتمو خوندم و به هشتم میرم

211 >

nir-vana | نیروانا مي نويسد:
سلام
منم نیر وانا هستم 20 سالمه
الانم رشت هستم
دانشجوی مامایی
شماره کفش 36

212 >

bita2 | بیتا مي نويسد:
من بیتا هستم
15 ساله از تهران :دی
: ))

213 >

tarsa223 | ترسا مي نويسد:
سلا م من ترسا ام دختری ساکت وتنها عاشق محمد علیزاده وعاشق گیتار زدن تنها دوست صمیمیم تنها م گذاش. 14سالمه دوست دارم دوستای جدید پیداکنم . امیدوارم دوستای زیادی اینجا پیداکنم . فعلا

214 >

Yagmur25 | غزال مي نويسد:
با سلام خدمت شما و اقای علیزاده عزیز من اهوو هستم اسم واقعیم غزال هست 24 سالمه مهندس کشاورزی هستم مشهد زندگی میکنم و با صدای ایشون چهره محبوبشون با گوش کردن اهنگ حس ارامش اشنا شدم و تکمیل این اشنایی در تهران توسط یکی از دوستان خوبم ک عضو این سایت هست انجام شد و البته در کنسرت 14 شهریور ماه 93 دیگه شدیدا ب صدا چهره و اهنگای دلنشینشون علاقمند شدم و الان بیشتر اوقات اهنگای ایشونو گوش میدم چراک هم دوست دارم هم یجورایی حرفای دل من هستش و از این اشنایی بی نهایت خوشحالم و ارزوی موفقیت براشون دارم اهنگای ایشون خیلی دلنشین و زیباس و قطغت لقب خدای احساس برازنده ایشون هست ب امید دیدار مجدد ایشون

215 >

fkh1661 | یکتا مي نويسد:
سلام من اف هستم اما چون یه اف دارید (170)اسم مستعارم روکه یکتاست رو خودم گذاشتم شما هم یکتا صدام کنید
تاریخ تولدم 79/3/29 است.طرزاشناییم از طریق خواهرم بود که عضو سایت بودو به منم گفت

عضو بشم عاشق موسیقی مرتضی پاشایی بودم اما الان عاشق موسیقی محمد علیزادم در رده اول

دوس دارم تند تند درجه و امتیازم بره بالا این شدکه دو روزه از هوادار جدید شدم تازه وارد.........

عاشق هندوونم

ما اینیم دیگه

216 >

golikhanooom | فاطمه مي نويسد:
منم که فاطمه ام 24 سالمه
خیلی خوشحالم از اینکه اینجا عضو شدم
و مثل بقیه بچه های سایت عاششششششششق صدا و ترانه های آقای محمد علیزاده هستم
مرسی

217 >

stick | محسن مي نويسد:
ســـلام ...
من داداش مونام(dream) ....
خیلی خـوشحالم که به جمع هوادارای محمد علیـــــــزاده اومدم .

218 >

elham_r | الهام مي نويسد:
سلام

الهامم ، 22 سالمه و دوست نـــــــدام (belmizar23)

از طریق ندا با آقای علیزاده آشنا شدم و هوادار پر و پا قرصشونم نیستم

219 >

sabasalar | صبا مي نويسد:
سلام
منم خوش بیام ؟؟؟؟
اسمم صباس حالا فامیلیم بماند.....الان دقیقاسیزده سال وده ماه ونه روزمهاولین بار بچه بودم که صدای آقای علیزاده رو شنیدم آهنگ جزتو بودولی وقتی که با اسم ایشون آشنا شدم دوازده سالگیم بود باآهنگ غم دنیاس
امیدوارم منو به عنوان یک دوست بپذیرین
ممنوووووونم ممنووووونم

220 >

nirvana | فریده مي نويسد:
سلام .خوبین دوستای گلم . من فریده ام .گرافیست . از شمال ، همشهری آقا مدیر مدیره خوشحالم که اینجام با کسایی که با من هم حس هستن، با آهنگ سلام آقا بود که حس خوبی نسبت به صدای محمد عزیز پیدا کردم، بعد اون کم و زیاد صداشو دوس داشتم اما با آهنگ جز تو شدم یه طرفدار ، آرزوم بود که ببینمشون و در شرایطی کاملا ناخواسته شوکه شدم که هم دیدمشون هم باهاشون صحبت کردم،فوق العاده مهربونن،به یقین می تونم بگم هر کی جایی ایشون بود همچین لطفی نمیکرد، خدا ایشون و صداشون حفظ کنه ، خوشحالم که اینجا هستم،و یه عالمه دوستای علیزاده ای دارم

221 >                            
thebestdentist | زهرا مي نويسد:
سلام. من زهرام. بندرعباس زندگى ميكرديم و به تازگى اومديم شهركرد. از وقتى كه آلبوم دلت با منه از محمد عزيز رو شنيدم عاشق سادگى و زيبايى صداشون شدم و وقتى هم كه بندرعباس به كنسرت ايشون رفتم خيلى از طرز صحبت كردن ايشون با هوادارهاشون خوشم اومد. اين شد كه محمدعليزاده شدن خواننده مورد علاقه من. الآن هم به معرفى و دعوت دوست عزيزم فاطمه(١٣٧٦١٣٧٦) به اين سايت اومدم و توش عضو شدم. از اينكه با شما دوستاى گلم توى اين سايت هستم خوشحالم

222 >

paize | پاییزه مي نويسد:
سلام پائیزه هستم
20ساله از قم رشتم روانشناسیه طب سنتی روهم خیلی دوست دارم هم یاد گرفتمش
من از دو سال پیش با صدای آقای علیزاده آشنا شدم
ماخانوادگی در مسافرت تو ماشین موسیقی گوش میدیم.من یه سری آهنگ جدید یعنی آلبوم سورپرایز از دوستم گرفتم در راه مشهد ودر ماشین گذاشتم.از این صدا هم من هم پدرم خوشمون اومد مخصوصا از متنش که واقعا حرف دل رو میگه. البته من در یک خانواده مذهبی بزرگ شدم و اصلا خواننده ها و سبک آهنگ ها رو نمی شناختم نه اینکه موسیقی گوش نمی دادم توجهی نداشتم تااینکه با صدای آقای علیزاده آشنا شدم.وقتی برگشتم سریع به دنبال بقیه ی آلبوم وتک آهنگ ها گشتم.
به نظرمن ایشون آدمی احساسی و پرتلاش و خیلی بااخلاق و بهترین خواننده ای هستن که میشناسم.
خیلی خوشحالم از اینکه در این سایت در کنار شمادوستان عزیز هستم.
البته لقب خدای احساس بهترین لقبی که میشه به ایشون نسبت داد.امیدوارم همیشه مواظب خودتو خوبیهات باش و آرامش در زندگیت موج بزنه و خدا همیشه پشت و پناهت باشه.

223 >

zahra24 | زهرا مي نويسد:
سلام.من زهرا هستم سال دوم دبیرستان رشته ی معماری و تهران زندگی میکنم.عاااااااشق محمد علیزاده هستم و این عشق از اونجایی شروع شد ک من اولین بار اهنگ جز تو رو گوش دادم.تاحالا ب هیچ خواننده ای اینقدر علاقه نداشتم.من خیلی شخصیت محمد علیزاده رو دوس دارم و از اون موقعی ک فهمیدم قاری قران هست بیشتر جذبش شدم .سبکش با همه فرق میکنه وهمین تفاوته ک خیلیارو جذب خودش کرده.اونقدر دوسش دارم ک وقتی کسی چیزی بگه یا ازش بد بگه میزنم طرفو داغون میکنم چون خیلی روش حساسم 2یا3بارشدیدا سرش دعوا کردم چون چرتو برت گفتن درموردش...کنسرتش ک رفتم وقتی اومد رو استیج اونقدر جیغ زدم ک بسری ک کنارم نشسته بود فکر کرد دیونه شدم .اما من دیونه نیستم عاشقم.....من کنسرت شهریورو رفتم ولی متاسفانه از اون جایی ک شناختی باشما نداشتم نتونستم در کنارتون اون شب خوبو سپری کنم....انشالله دفعه های بعدی.....ارزوی موفقیت براش دارم و امیدوارم ک همیشه سلامت باشه

224 >

vorod | غزل مي نويسد:
سلام هوادارای عزیز محمد
من غزل هستم.
.من جدیدا عضو سایت شدم اما حدود یک سالی هست که با سایت آشنا شدم.متولد 1362/4/10هستم.رشته تحصیلیم تاریخ بوده , اما الان تمام دلمشغولیم نقاشی و کارهای هنری هستش.طبیعت و حیوانات رو هم خیلی دوست دارم.از کوچکترین فرصتی هم برای مسافرت استفاده میکنم.تو خانواده هم به این معروفم دائم در سفرم.کافیه اراده کنم , سریع بار و بندیل میبندم و حرکت.البته چون مجردم باید منت مادر رو بکشم که با من همراه بشن..از خصوصیات اخلاقی دیگه ام هم یه چیزی هست که هنوز برا خودم حل نشده.هم خسیسم و هم عاشق خرید کردن.خودتون این معادله رو حل کنید.عاشق تنهایی هستم.چون تو تنهایی جز خودم و افکارم کسی مزاحمم نمیشه.فکر نکنید چون تنهایی رو دوست دارم افسرده هستم نه ....من کاملا میتونیم مثل یه زلزله هشت ریشتری تو خونه جنب و جوش بندازم.فکر کنم بیوگرافی کامل شد واما آشنایی با محمدعلیزاده.البته باید قبل اون یه توضیحی بدم من دو تا خواننده محبوب دارم و به هیچ وجه هم حاضر نیستم تفکیک کنم این دو نفر از هم.سیاوش قمیشی و محمد علیزاده
اول بزارین بگم من چرا سیاوش دوست دارم .چون خیلی از دلایل دوست داشتنش با محمد یکی هست.من سیاوش از فرنگیس و حکایت اش دوست دارم دقیق از زمانی که راهنمایی بودم.برای من متن و مفهوم ترانه و چیزی که میشنوم خیلی مهمتر از ریتم تند یا اروم ترانه هست..که خدا رو شکر هر دو این خواننده ها همین طور هستن.من تا از مفهوم ترانه خوشم نیاد امکان نداره بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم.بعد از اون هم شخصیت خواننده هست.و بعد هم اجرای زنده..شاید با این شرایط بگید من چه طور طرفدار این دو نفرم.اما به جرات میتونم بگم مصاحبه و خبری نیست که تو این همه سال از سیاوش تو آرشیوم نباشه و یا از بر نباشم من تا چند سال قبل تا از یه کاری نا امید و خسته و نارحت میشدم سریع مصاحبه ها رو زیر و رو میکردم و سیاوش تو آخر اکثر مصاحبه هاش برا طرفداراش یه کوچولو دعوت به امید و...یا به نوعی نصیحت داره همون باعث میشد دوباره انرژی بگیرمو بلند شم.الان محمد علیزاده هم تاثیر گذاره برام.همیشه میگفتم خدای عزیز من اگه سیاوش یه روزی نباشه من دیگه خواننده خاص که از همه نظر برام قابل قبول بشه رو نخواهم داشت اما الان محمد برام مثل سیاوشه.هر دو برام خاص خاص هستن.تازه مطمئن هستم محمد10 سال دیگه جایی هست که بقیه ها خواننده های داخل کشور حسرت جایگاهش رو خواهند خورد و تاثیر گذاریش ده سال دیگه رو نوجوانها خواهید دید .محمد داره مثل سیاوش افکار آدمها رو به سمت صحیح هدایت میکنه و به نوعی به خط میده و این مهمه و به نظر من رسالت یه خواننده همینه.نه اینکه گذری یه چیزی بخونه و بقیه به به و چه چه کنن.
من علیزاده رو با اهنگ خداحافظ شناختم و جز تو که عالی بود و زیبا و بعدحالمو زیبا و البوم محمد که بیرون اومد خیلی از اهنگاش خوشم اومد.پارسال خرداد محمد اومد رشت و کنسرت داشت .من دو تا بلیط گرفتمو طبق معمول با خواهرم قصد داشتم برم کنسرتو و اون از همون روز اول گفتش نمیاد و باید تنها برم.تنها دلیلش هم این بود که این چند وقت خیلی کنسرتها باهات اومدم.از جمله فلاحی و یگانه و بنیامین...(اون کنسرت بنیامین آخرین کنسرتی بود که نیما وارسته هم زنده بود و هیچ وقت یادم نمیره.) خلاصه خواهرم میگفت دلیل نمیشه محمد علیزاده رو هم باهات بیام چون زیاد طرفدار علیزاده نبودو بیشتر اجراهای یگانه رو دوست داره بقیه ها رو هم به خاطر من میومد.خلاصه اون روز حسابی اشکم در اوردو واخر سر تنها رفتم.البته نمیشه گفت تنها چون دختر عمو و پسر عموم و دوستش و شوهرش هم بودن خوب اما خواهرمن که همیشه باهام میومد پایه جیغ و دادم بود نیومده بود.(البته چون فکر مبکرد محمد تو مصاحبه هاش ارومه شاید کنسرت خوب اجرا نکنه ولی بعد پشیمون شد.البته من کنسرتهای محمد گاهی بهش نشون میدادم ولی خوب آخرش قانع نشد ونیومد)محمد اون شب فوق العاده بود .بی نظیر.انگار فرشته ها هدایت کنسرت بر عهده داشتن.من خیلی لذت بردم.مجید رو به عنوان مدیر سایتش معرفی کرد و ازشون تشکر کرد.لحظه اخر موقعی که همه جمعیت اومدیم نزدیک استیج با اینکه اهنگ اخر خونده بود ولی مجدد یه اهنگ برامون خوند.اون شب فوق العاده بود .من عادت ندارم فیلم از کنسرت بگیرم.سعی میکنم همونجا کاملا حواسم به کنسرت باشه.و لذت ببرم پسر عموم برام از تمام کنسرت فیلم گرفت.بعد تا رسیدم خونه همون شب فیلم کامل کنسرتو به خواهرم نشون دادم.اون موقع گفت اشتباه کردم نیومدم.قول داد دیگه نه نیاره و منو جا نذاره.
خلاصه اینکه محمدو دوست دارم با دلیل.چون تو همه چی عالیه
اگه موسیقی ایران یه کوه فرض کنیم سیاوش و محمد به نظر من رو نوک اون قله هستن.و برام خاص خاص
من اهنگهای خواننده های دیگر رو هم گوش میدم اما اون نوک قله محمد و سیاوش هستن.احسان خواجه امیری , یگانه, فلاحی , پاشایی , بنیامین و بابک جهانبخش هم جزو کسایی هستن که از صداشون لذت میبرم
امیدوارم یه روزی محمد از نزدیک ببینم و بهش بگم اصلا ناراحت نباشه که دیر وارد موسیقی مجاز ایران شده.همین سیاوشی که الان اینهمه طرفدار داره تا چهل سالگی اهنگسازی میکرده از چهل سالگی خوانندگی رو شروع کرده ولی ماندگار شده .
مطمئن هستم و دلم میخواد بهش بگم با این راهی که انتخاب کرده جزو ماندگارترین خواننده ها میشه.محمد از اینده و اینکه شاید سنت بره بالا و نوجوانها دوره بعد دوستت نداشته باشن نترس چون اعتقاد دارم موقعی که 45 یا50 سالت بشه نوجوانهای 14 و15 ساله اون دوره تو رو به عنوان لیدر فکری قوی قبول میکنن.همین راه ادامه بده.دنبال به به چه چه الکی یه عده نباش.که اونها رفتنی هستن.
ببخشید خیلی طولانی شد .و.....
مجید از شما هم متشکرم که همه هوادارها رو یه جا جمع کردی و خیلی خوشحالم هم استانی خودم هستی

225 >

baran1234 | باران مي نويسد:
اسمم باران
بیست وشش دارم
درحالتحصیل در رشته اموزش ابتدایی هستم
بعد این اضافه کنم کنم که از هوادارن پر پر قرص اقای علیزاده هستم همه همه اهنگشو می پسندم من از موقعی اهنگ سراب شنیدم دیگه تمام اهنگاشو دنبال کردم تا به الان و امیدورام هر چ سریعتر یه البوم جدید وارد روانه بازار کنن

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← Secret, raana661378, 62225, fereshte, shirinjoon, mehrane, fatemeh-S, kh_kosar, fatemeh14, Faezeh4, hb1381
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:26:24    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

226 >                            
AmirGraph | امیر مي نويسد:

امیرگراف هستم ...

25 ساله - فارغ التحصیل رشته کارشناسی علوم آزمایشگاهی

و در حال حاضر هم در آزمایشگاه تشخیص طبی مشغولم

علاقمند به گرافیک و طراحی که حدود 8 9 سالی هست وقت خالیمو باهاش میگذرونم و خوشحالم که کنار شما عزیزان هستم

بنده مدتی با خواننده ی دیگه ای در مورد گرافیک و حتی برگزاری کنسرت و ... همکاری داشتم و خیلی از هواداران اون خواننده منو میشناسن ، بهرحال بدلیل یک سری از اطرافیان ایشون تصمیم به جدایی گرفتم و بنا به علایقم محمد علیزاده رو انتخاب کردمو انشالله مدتی هم در کنار شما هستم

227 >

delshekasteh | سمیرا مي نويسد:
سلام.
منم سمیرا هستم.متولد 20اردیبهشت 73.دانشجوی فیزیک هسته ای هستم.دانشگاه سراسری.یه درس خشک و سخت و سرسام آور.عاشق موسیقی و هنر وطراحیم ولی هیچ وقت متاسفانه خودم دنبالش نرفتم ولی تنها چیزی که آرومم میکنه موسیقیه.
من عاشق آهنگ هواتو کردم محمد علیزادم و البته از تیپ شخصیتش و رفتارش خیلی خوشم میاد و از همه بیشتر زمانی شیفته شخصیتش شدم که دیدم چقدر دوستش "مرحوم مرتضی پاشایی"براش عزیزه.حال و هواش مثل حال و هوای خودمه.صداش آرامشی داره که میشه به وضوح حسش کرد.درکل هوادارشم.

228 >

Neda_v | ندا مي نويسد:
سلام...
اول یه عذر خواهی کنم که من باید زودتر از اینا خودمو معرفی میکردم،ببخشید پاک یادم رفت
من ندا هستم.21 سالمه.
به نظر من صدای جناب علیزاده یه صدای خیلی خاصه و بیشتر از صداشون که عالیه،شخصیتشون هم خیلی خوب و دوست داشتنی اند.
همینا دیگه؛مختصر و مفید...
امیدوارم لحظه های خوبی رو کنار شما دوستان عزیز سپری کنیم
مرسی

229 >

fati19 | فاطمه مي نويسد:
سلام دوستان. ...
من فاطمه ام، ساکن تهران، 19 سالمه و از طریق دوست صمیمی ام عطیه باسایت و محمد آشناشدم.
قبلا هم کما بیش اهنگاشو گوش میکردم ولی ازطریق عطیه با شخصیت و اخلاق خوبش بیشتراشناشدم و
باتعریفایی که عطیه از سایت و دوستان کرد دیگه حسابی مشتاق اشنایی باهاتون شدم.امیدوارم از حالا به بعد
دوست خوبی براتون باشم و شماهم منوتوجمعتون قبول کنین.

230 >

baharshahrzad | صابره مي نويسد:
سلام دوستان
من بهار هستم 30 سالمه از قزوین
متاهلم ولی بچه ندارم
بعضی وقتام شعر میگم (مثلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا)
با ترانه جز تو با اقای علیزاده آشنا شدم البته اولا اسمشونو نمیدونستم (ههههههههههههههه هوادار به من میگنا هوادار گرمیه صداشم خخخخخخخ)
بعدش هم با صدای عزیز دلم مرتضی انس گرفتم
وقتی فهمیدم مرتضی و محمد دوستان صمیمی بودن که تصاویر مستقیم مراسم مرتضی جان رو میدیدم و مثه ابر بهار اشک میریختم .... یه هفته فقط اشک ریختم دیگه خانوادم و دوستام کلافه شدن
بیخیال نمیخوام خاطرتون رو مکدر کنم
فقط خواستم بگم درسته هوادار بودم اما هوادار صداشون بودم همین ........... خرده نگیرین ازم دوستان
برای جناب علیزاده عزیز آرزوی بهترینها رو دارم فقط یه خواهش دارم یه تقاضا ..........
عاشقانه های مرتضی رو توی کارهاشون بگنجونن
عاشقانه ها با صدای شما بی نظیره و چون از دل بر میاد لاجرم بر دل میشینه
دوستان
خوشحالم که در کنار شما عزیزان هستم
موفق و پیروز باشین
یا علی

231 >

zohre-k | زهره مي نويسد:
سلام دوستان من زهره هستم 20سالمه دی ماهی ام واز اینکه باخواننده ای که دوسش دارم تو یه ماه هستم افتخارمیکنم دانشجوام کرمانشاه زندگی میکنم اولین بارباآهنگ این اولین باره محمدعلیزاده روشناختم وازاینکه طرفدارشم افتخارمیکنم همه آهنگاشودارم عکساش روگوشیمه وکامپوترم چندسالی میشه ولی تازه بااین سایت آشناشدم وقتیکه کدپیشواز یکی ازآهنگای محمدعلیزاده روخواستم تویکی ازسایتا...سایت محمدعلیزاده رومعرفی کرده بود... همه میدونن من عاشق صداوشخصیت محمدعلیزاده هستم...امیدوارم یه روزی به آرزوم برسم وازنزدیک محمدعلیزاده عزیز روببینم وباهاش صحبت کنم خداکنه واسه کنسرت به شهرماهم بیان ممنون ازمدیریت سایت که این سایت روگذاشتن که مااحساسمونوبه خواننده ای که دوسش داریم بگیم وباآرزوی بهترین هاواسه محمدعلیزاده عزیز

232 >

artemis219 | اعظم مي نويسد:
سلامممم به همه دوستای عزیزی که تو سایت خدای احساس عزیزم محمد علیزاده باهاشون اشنا شدم
به من میگن هوادار نمونه چون از 3 مرداد 93 که رسما عضو سایت شدم امروز واسه بار اول معرفی نامه بچه ها رو تو تاپیک شناسنامه دیدم
همونجور که میدونید اسمم اعظم ه و متولد 65.2.19 ، لیسانس نرم افزارم ،اصالتا اهوازیم ولی فعلا مشهد زندگی میکنم،بخاطره اینکه اینجا نمیذارن کنسرت خدای احساسم برگزار بشه یهو دیدید باز برگشتم کرج
خدای احساس عزیزم رو از برنامه کوله پشتی فرزاد حسنی و اهنگ خداحافظ همین حالا شناختم و عاشق صداش شدم
این سالها گذشت و پیگیر اهنگای محشرش بودم و همیشه جزء انتخابای اصلیم بود بین خواننده ها،صدای بی نظیر و اهنگاش هیچ وقت واسم تکراری نمیشه
اهنگای با اینکه تنهایی و میشه نگام کنی و غم دنیاس یه احساس ارامش خاص بهم میده ،مخصوصا بعد اون اتفاق وحشتناکی که تو زندگیم افتاد تنها چیزی که تونست ارومم کنه صدای فوق العاده ارامش بخش محمد عزیز بود و من ارامشمو مدیونشم و امیدوارم یه روز از نزدیک ببینمش و ازش تشکر کنم بخاطر این موضوع
براشون ارزوی موفقیت و سلامت و ارامش میکنم چون بقول خودشون اگر ارامش داشته باشن احساس می کنن همه چی دارن ( و من به این حرفشون رسیدم )
در اخر هم از مجید جان بخاطر درست کردن این سایت که باعث شد همه ما دوستدارای اقای علیزاده اینجا جمع بشیم و ارمیای عزیز و نغمه جون و الهه ی عزیزم به خاطر زحمتایی که میکشن یه دنیا ممنونم
و بازم به قول خدای احساس عزیزم همتونو بی دلیل دوست دارممممممممممم دوست جوناااااااام

233 >

kazemloo | فاطمه مي نويسد:
سلام دوستای عزیز و سلام به خدای احساس واقای احساس محمد علیزاده عزیز من فاطمه کاظملو هستم از تهران 25 ساله و خیلی خوشحالم که یکی از هواداران محمدعلیزاده هستم من اقای احساس رو با اهنگ جز تو شناختمش و به جامعه هنری به خاطر وجود محمد علیزاده تبریک میگم 18 دی بعد از رفتنم به کنسرت تصمیم گرفتم که عضو بشم و از 19 دی ماه عضو شدم

234 >

parivash74 | پریوش مي نويسد:
سلام،بچه هامن تازه عضوسایت شدم
اسمم پریوش ومتولد31تیرهستم.قبل آقای علیزاده آهنگای مختلف ازخواننده های مختلفی گوش میدادم ولی هیچوخ پیگیر کاراشون نبودم چون صداشون چنگی به دلم نمیزدتااینکه...
بله رسیدیم به محمددوسداشتنی وآهنگای دوسداشتنیش!من باقطعه"جزتو"باصداشون آشناشدم وبا "خداحافظ همین حالا"دیگه رسما شناختمشون بعدم که میدونیددیگه مث شما شدم هوادارشون!من تموم آلبوماوتک ترکای محمدعزیزرودارم همشونم هربارکه گوش میدم برام تازگی دارنودوسشون دارم ولی چن تاازکاراشون بیشترآرومم میکنه:
هواتوکردم-میشه نگام کنی-بااینکه تنهایی-خدای احساس-دلت بامنه-برگرد -غم دنیاس-اشتباه-فکرشم نکن-زخم یه آهنگیم هس بنام"بشکن"که ظاهرامال رضاصادقییه ولی محمدجان باگیتاروبصورت زنده برادوستاشون اجراکردن من خیلی عاشقشم موقعی که میشنومش این شکلی میشم
آهان من ساکن اردبیلم یعنی آذرییم وبهش افتخارمیکنم
راستی بچه هاالان که دارم اینومینویسم 23م دیماه سال93 هستش ،روزتولدعزیزمون.مبارکش باشه ایشالا!!!بزنیدکف قشنگاروبه افتخاررررررررررررررش اینم کادوی تولدشون

235 >

Fatemeh-z | فاطمه مي نويسد:
سلام به همه ی هوادارای محمد علیزاده . من فاطمه هستم ، با ترانه " خداحافظ " بود که با محمد علیزاده آشنا شدم .از اولین و آخرین باری که آقای علیزاده اومد به شهرمون چند سالی میگذره ، اون موقع تازه میخواست آلبوم سوپرایز رو بده بیرون ؛ و من خیلی خوشحالم که ایشون رو از نزدیک دیدم . باید بگم رفتار و کردار محمد علیزاده واقع عالی بود و همینطور ما از اجراش لذت بردیم . من حدود یک سالی میشه که به سایت سر میزنم اما از دی ماه هوادار رسمی شدم و خوشحالم از اینکه کنار شما هستم

236>

zahra1375 | زهرا مي نويسد:
سلام بچه هامنم زهرام متولد75 اقای علیزاده روازخیلی وقته که میشناسم ولی زیادپیگیرکاراشون نبودم تااین که بااومدن به برنامه ساعت25 واقعانمیدونم چی شد که یهو اینقدر ازکارشون خوشم اومدوالان یه طرفدارپروپاقرصم همیشه طرفدارواقعی کاراشم. وارزوم اینکه یکبارازنزدیک ببینمشون. وکارهایی که دوس دارم اینهاست=زخم. فکرشم نکن. توکه این جوری نبودی. بی تومیمیرم. قحطی گل. میشه نگام کنی. خیلی خوشحالم(تولد)
                                                             راستی همشهری هم هستیم بااقامحمدعلیزاده

237 >

AZIM | عظیم مي نويسد:
سلام و درود بر همه دوستداران سایت اقای علیزاده
منم عظیم مظفری هستم
26 ساله از هرمزگان
لیسانس حسابداری ..
و الانم دارم واسه کنکور ارشد میخونم که نیاز به دعاهای تک تک شما دارم
من وقتی تو این سایت اومدم که تقریبا سه نفر تو این سایت بیشتر نبودن که یکی از اونها اگه اشتباه نکنم مدیر سایت اسمش مجید بود
و من از طریق سایت موزیک ما با این سایت اشنا شدم که اونم یه پست اقای مدیر سایت لینک سایت محمد علیزاده رو گذاشته بود
البته قبلا هم چون اهنگهای علیزاده رو خیلی گوش میدادم دوست داشتم بیام تو کانون گرم هواداراهای علیزاده ولی متاسفانه اونموقع که
نه سایتی به نام محمد علیزاده بود و نه کلوپ هواداری
و خوشحالم از کسی که این کانون گرم رو بنا کرده تا ما دوستدارهای محمد علیزاده مدتی کنار هم باشیم
به امید موفقیت روز افزون این سایت و خواننده دلنشین و دوست داشتنی محمد علیزاده ....

238 >

dokhi | مینا مي نويسد:
سلام مینام 21
از صداشون خوشم میاد و بیشترم جذب خواننده های احساسیم که ایشون حرف اولو میزنن سایتشم بخاطر احترامی که ایشون به هواداراشون میذارن مجابم کرد حتما عضو شم
دوستامم زیاد تعریفشونومیکردن
با تحقیق اومدما

ایشالله دوستای خوبی واسه هم باشیم مرسی

ایشالله همیشه سلامت باشین

>

239 >

manizheh | منیژه مي نويسد:
سلام من منیژه علیزاده هستم 22 سالمه از تهران رشته نرم افزار
نحوه اشناییم با اقای محمد علیزاده با اهنگ جز تو بود که بهترین خاطره هارو با اهنگش دارم
دوستدارم خیلی زیاد صدات ارامشی داره ......

240 >

spantodat | ستاره مي نويسد:
سلام!

سلام!
همگی سلام

!
منم اومدم اعلام حضور کنم!

ستاره هستم از نصف جهان

!
عاشق موزیک و ورزشم!

خانوادگی آهمنگای محمد رو می پسندیم

!!!!!
آهنگای علیزاده رو که دیگه..

.
آهان چون همه با اسم پرو فایلم مشکل دارن باید بگم:

اِس پَنتو دات خونده می شه که به معنی آفریده مقدس

هستش!
خوب...
دیگه خوش اومدم!

از طرف خودم به خودم:

241 >

sharzad-f | شهرزاد مي نويسد:
شهرزاد.ف
13سالمه
خیلی وقته طرفدار محمد علیزاده ام اما مشخصه که تازه تو سایت عضو شدم
تا حالا کنسرت نرفتم
اول فقط از صدای محمد خوشم میومد بعد فهمیدم علاوه بر صدای خوب قلب خیلی خیلی مهربونی داره
حالا هم که خدمت شمام

242 >

saya | سمانه مي نويسد:
سلام دوستان من خعلی وقته عضو سایتم اما خودمو معرفی نکردم من سمانه هستم اهل همدان از طریق یکی از دوستان با محمد علیزاده اشنا شدم صداشو خعلی دوست دارم البته هم صداش هم سیماش هم قلب مهربونشو دوست دارم و همیشه براش ارزو موفقیت میکنم

243>

R-shin | کیمیا مي نويسد:
وخدایی که در این نزدیکی است...
سلام همگی

آرشین یا همون کیمیام

17 ساله

سوم ریاضی فیزیک

تورک اوغلوام ساکن تهران!!!

کلی ادم تو دنیا دوست دارم + محمد گل

والیبالیم زیاد

کاپیتان سعید هم دیگه

این سایت و کل کاربراش رو هم دوست دارم زیاد امیدوارم روزای خوبی باهم داشته باشیم زیاد

244>

baharam | بهار مي نويسد:

سلام به اهالی محمدستان
منم اسمم بهار،20سالمه و متولد23دیماهم.
به کمک همین فرشته(پریوش)بااین سایت دوسداشتنی آشناشدم ولی از خیلی قبل ترا کارای دادامحمدو دنبال میکردم و صداشونو دوس داشتم.
دیگه چی بگم؟
اهل کرجم ولی بخاطر دانشگام فعلا تبریز زندگی میکنم بعد،داروسازی میخونم ولی خیلی به موسیقی و نوشتن علاقه دارم.
حالاکه آجی پریوشم رفته خیلی تنهاشدم ولی قبلنا واسه روزای جمعمونم برنامه داشتیم.من ویلن میزدم اونم ترانه های دادامحمدو میخوند...
یجورایی واسه خودمون کنسرت اجرامیکردیم؛آخه تاحالا کنسرت آقای علیزاده نرفتیم یعنی نشدکه بریم.
اینجاتنهاجاییه که تنهاییمو پرمیکنه،چون خانوادم کرج هستنو من فقط پریوشو داشتم اینجا ولی اونم ...

تو این مدتی که کنارتونم امیدوارم بتونم دوست یا هرچی که خودتون اسمشو میذارین،فقط خوب باشم و دلتونو نرنجونم!
یا علی

245>

saharnazalizadeh777 | سحرناز مي نويسد:
سلام رفقای گل سحرناز هستم 20 ساله ....لایک عشقمو دارم دیگه چی میخوام عایا؟؟؟
خیلی خوشحالم از این که فامیلیم علیزادس هوادارتییییییم محمددددددد
عینهو عشقم مهندسم نوازنده گیتار و سنتور و البته عکاس
دوستون دارم هزارتا ...عشقولی هااااا

246 >

helia291 | هلیا مي نويسد:
سلام هلیا هستم 14سالمه وعاشق صدای آقای علیزاده و خوشحالم که تو این سایت عضو شدم
من در جشواره کنسرت آقای محمدعلیزاده به همراه مهتاب شرکت کردیم وپس از کنسرت با آقای علیزاده ملاقات کردیم وایشون بسیار فرد مهربان و مردمی بودند.

247>

Mahtab75 | مهتاب مي نويسد:
سلام به همه .
من مهـــتاب هستم متولد آبان 75. پیش دانشگاهیم و رشتم انسانیه.
خوشحالم که عضو این سایت هستم و از مدیریت سایت بخاطر این سایت ممنونم.
من تاحالا در کنسرت های آقای علیزاده حضور نداشتم ولی اکثر آهنگ های ایشون رو دوست دارم و تقریبا هرروز با علاقه بهشون گوش میکنم.طرفدار پر و پا قرص ایشون هستم چون به نظرم صدای فوق العاده ای دارن.
اولین آهنگی که از آقای علیزاده شنیدم و باعث شد که ایشون رو بهتر بشناسم، آهنگ " حس آرامش" بود که آهنگ مورد علاقه من هست.
امیدوارم آقای علیزاده در کـرج هم کنسرت برگزار کنن...بارها این خواسته رو مظرح کردم امیدوارم بهش توجه بشه.

248 >

Rezvane | رضوانه مي نويسد:
سلام من رضوانه ام متولد بیست ودو اردیبهشت،تازه عضو شدم یکی از دوستانم محمدعلیزاده را به من معرفی کرد اولین آهنگی گه گوش دادم شهــــرباران بود بسیار این اهنگ حالم رو خوب کرد بعد پی گیر شدم ودر 24 دی ماه ایشون رو دیدم اون تابلویی که در عکس های کنسرت شهریار هست را من بهشون دادم

249 >

AAtiyeh | عطیه مي نويسد:
آقایون داداشام خانما خواهرام(آجی هام) بنده آدمی شوخ طبع و کمی کنجکاو هستم و ارادت خاصی به جناب علیزاده دارم.
به نظرم آشنایی تا این حد کافی باشه درسته؟؟؟؟؟

250 >

mahtrp | محیا مي نويسد:
سلامممممم
محیا هستم 22 سالمه
خوشحالم که اینجارو پیدا کردم
خب من از وقتی آهنگ جز تو رو خوند عاشقش شدم.. با این آهنگ کلی خاطره دارم.. مدت زیادی آهنگ پیشوازم بود ... اهنگاش خاصه و اینکه صداش یطوریه که آدم باهاش حس میگیره...
جدیدا هم که با آهنگ غم دنیاش حال میکنم..
خیلی از آهنگاشو دوس دارم همشون خوبن ولی فکرشم نکن یه چیز دیگست برام!

از خودمم بخوام بگم دانشجوی ترم 8 معماریم.. نقاشی تدریس میکنم.. و ویولن هم بصورت آکادمیک دارم پیگیری میکنم.. شعر و متن ادبی هم مینویسم!!! یکی دو تاش هم چاپ شد

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← Secret, raana661378, 62225, fereshte, fatemeh-S, paize, fatemeh14, davidbarcelona, Rezvane, Faezeh4, hb1381
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:26:30    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

251 >                            
nir-vana20 | نیروانا مي نويسد:
سلوم منم كه تشريف آوردم
نيروانا هستم تو رشت زندگي ميكنم
20 سالمه
دانشجوي رشته گريم سينمايي
دو تا شعر از اين آقاهه شنيدم همه رو دانلود كدم خوب بود
الانم كه تشريف اوردم تو سايت

252>

soraya | ثریا مي نويسد:
سلام من ثریا 25 سالمه از آمل .یه چند باری اسم محمد علیزاده به گوشم رسیده بود ولی نه میشناختمش و نه اهنگهاش رو شنیده بودم .یه بار تو ماشین پسر داییم یه اهنگی رو از یه خواننده شنیدم که خیلی ازش خوشم اومد ازش اسمش رو پرسیدم و گفت محمد علیزاده است و این کارام (این اولین باره) از آلبوم سوپرایز بعدش رفتم دنبالش وتوی اینترنت جستوجو کردم وکم کم باهاش آشنا شدم و کاراش رو گوش میکردم ولی خیلی دنبال نمیکردم تا آلبوم دلت بامنه که دیگه شدم شیفته کاراش و وارد سایت محمد شدم و عضو شدم و هر از گاهی به سایت سر میزدم و از کنسرتاش و و اهنگهای جدیدش خبر دار میشدم تا اینکه شهریور ماه سال 93 تو شهر محمود آباد کنسرت داشتن ولی به خاطر سر نزدن به سایت خبر نداشتم تا اینکه روز کنسرت وارد سایت شدم و ازاینکه انقدر دیر فهمیدم کلی گریه کردم باورتون نمیشه تا یک ماه عصبی شده بودم که محمد عزیز تا محمود آباد اومده ومن خبر دار نشدم ( چون از آمل تا محمود آباد 20 دقیقه راهه )و بعد اون روز همه ی تلاشم رو میکردم تا روزی یکبار به سایت سر بزنم که اگر کنسرتی توی آمل باشه جا نمونم تا اینکه بالا خره 14 دی ماه 93 به آرزوم رسیدم و محمد جان توی آمل سالن اریکه آریایی کنسرت داشتن وای باورتون نمیشه یعنی داشتم بال در میاوردم وتا روز کنسرت شبا خوابم نمیبرد باور نمیکردم بعد این همه مدت میتونم محمد رو از نزدیک ببینم و باهاش آهنگهایی رو که دوست دارم رو بخونم . درواقعه میشه گفت محمد کسی بود که من و با خدا آشتی داده به خاطر آهنگهای احساسی و خدایی که داشته مدتی بود که از خدا دور شده بودم ولی با اهنگهای محمد دوباره به خدا نزدیک شدم وخدارو جوره دیگه شناختم الان شدم طرفدار پرو پاقرص محمد تا نفس دارم طرفدارش میمونم و میدونمم که خدا خیلی دوسش داره و خوش بحال پدرو مادر محمد عزیز به خاطر داشتن همچین پسری . و آرزو میکنم تو عرصه ی موسیقی همیشه خوش بدرخشی

253 >

EEE | الهه مي نويسد:
سلام منم الهه علیزاده ام.17ساله و هنرجوی رشته ی کامپیوتر.جند ماهی هست که عضو سایتم.اما از خیلیوقت پیش کارای اقا محمدو دوست داشتم.تعریف از خود نباشه ولی خیلی باحالم و افتخار میکنم که فامیلم علیزاده است.

سلام من الهه هستم.من از زمان اهنگ بیحوصله اقای احساسو شناختم.هنرجو فنی کامبیوتر هستم.وهمین سال 95کنکور دارم.برام دعا کنید .اخه من علاقم وقتی به محمد علیزاده بیشتر میشه که فامیلم اسم و فامیل افای علیزادس.عنی من الهه سادات محمد علیزادم و خوانندمونم:محمد علیزاده.تاره جالبتر از اون اینکه اسم اقاجونمم سید محمد محمد علیزادس.سرتونو درد نیارم.کلا دوستت دارم اقا محمد.امیدوارم تو همه ی کارات موفق باشی. به امید دیدارتون در ایرانستان مرکزی:اصفهان.

254 >

sogand14 | سوگند مي نويسد:
سلام من سوگند 15ساله از کرج هستم . عاشق موسیقی و مخصوصا آهنگایی به سبک مرتضی پاشایی بنیامین بهادری و محمد علیزاده هستم.
همیشه به آهنگای این سه نفر مخصوصا علیزاده اعتقاد خاصی داشتم و دارم و خواهم داشت.
من همه ی آهنگاشو دوست دارم و آدم احساس می کنه قبلا قصه ی زندگیشو واسه این خواننده تعریف کرده و اون واسش یه ترانه سروده ...
از همه بیشتر عااااااااااشق آهنگ این اولین باره هستم .
امیدوارم این عششششششق این خواننده ی محبوب و دست داشتنی خودم همیشه و همه جا موفق و سلامت باشه

255>

sparrow | محمد مي نويسد:
محمد هستم
18 ساله

طرفدار اقای علیزاده & یراحی
چارتار همین 3تا

اینجا ی تربتی هم داریم ویییییی

چیز دیگه ایم فک نکنم باید بگم Smile

256>

farnoosh-79 | فرنوش مي نويسد:
سلام من فرنوشم 17 سالمه تو تهران زندگی میکنم خیلی وقته عضوم ولی اصلا به انجمن نمیومدم
اولین بارم خواهرم آهنگ شهر باران آقای علیزاده رو گوش میداد منم پرسیدم که خواننده اش کیه بعد هم بقیه آهنگ های ایشونو برام گذاشت یادمه به ترتیب بعد از شهر باران اشتباه ،فکرشم نکن ،برگرد و... گذاشت صداشون واقعا آسمانی بود تا به ندرت ایشون به خواننده ی موردعلاقه من تبدیل شدن جوری که تو تنهایی هام تو ناراحتی هام و... خلاصه همیشه همراهم بودن و از این بابت ازشون ممنونم
امیدوارم همیشه سربلند و پیروز باشن

257>

Masumeh7 | معصومه مي نويسد:
سلام به آقا محمد گل و همه طرفداران واقعيشون.معصومه هستم هجده سال سن.راستش کنکور و دادم و با کلى استرس منتظر جوابش هستم.من تا اونجا که يادمه اولين آهنگى و که از آقا محمد شنيدم آهنگ "اين اولين باره "بود اونم وقتى داشتم به برادرم زنگ ميزدم از طريق پيشواز شنيدم.حقيقتا خيلى خوشم اومد و مدام گوش ميدادم تا اينکه از اون روز به بعد آهنگاشونو تهيه کردم و کليم باهاشون احال کردم.يه خاطره ديگه هم دارم از آلبوم دلت بامنه.اون روز که آلبوم و خريدم باور نميکنيد بالاى 50بار گوش دادم تا اينکه شب موقع خواب ,تو عالم خواب آهنگشو ميزدم.....وااى باور نميکنيد برادرم بلندم کرد تعجب کرد از رفتارم...هر وقت يادم مياد خندم ميگيره..
خلاصه اينکه من از هواداراى آتيشى آقا محمدم,خيلى دوسشون دارم و از اينکه طرفدار همچين خواننده اى بزرگ و با احساس و با محبتى هستم بى نهايت خوشحالم....
آقا محمد براى موفقيت روزافزونتون براى سلامتى و سربلنديتون هميشه دعا ميکنم و از خداوند براتون عمرى با عزت ميخوام.اميدوارم هيچ غمى تو دلتون راه پيدا نکنه و هميشه لبتون خندون باشه.راستى به شهر ماهم "تنکابن "براى کنسرت بياين.آرزومه حتى براى يه بارم شده بيام کنسرتتون و شما رو ببينم.......براى منم دعا کنين تا کنکور و قبول شم ♥
دوستون دارم ♡♥♡♥♡♥♡♥

258>

shayegan | شیما مي نويسد:
سلام من دراصل اسمم شیماست .بابام وداداشم نذاشتن اسم خودم روبذارم واسم شایگان رو خیلی دوست دارم و میخوام اسم بچم روشایگان بذارم .
من متولد78/10/15 هستم و دارم رشته تجربی میخونم .من عاشق درس خوندن هستم وعاشق صداواحساسات وکاراکترمحمدعزیز هستم.

259>

safahashemi | صفا مي نويسد:

سلام.صفا هاشمی 17 ساله،دیپلمه!متولد بابل _استان مازندران_21 شهریور 1377##میعشقمتون شدید##

260 >

fatikhanom | فاطمه مي نويسد:
سلام من فاطمه متولد سوم مهر و رشتم تجربیه ایشالله قراره بریم دانشگاه و اینکه طرف دار همیشگیه محمد علیزاده من خیلی وقته ب سایت سرمیزدم و عضو شدم یه بار ولی متاسفانه پسوردمو فراموش کردم خلاصه از اینکه الان اینجام خیییییییییییلی خوشحالم امیدوارم بعنوان یه دوست منو بپذیرید.

261 >

zkh | زهرا مي نويسد:
سلام دوستان
اینجانب زهرا هستم
امسال میرم کلاس نهم (اول دبیرستان قدیم) و 15 سالمه
من به صدای هیچ خواننده ای علاقه نداشتم نه اینکه علاقه نداشته باشما ولی هیچ لذت وجذابیت خاصی هم برام نداشت
تا اینکه یه چیزی حدود دوسال پیش داشتم فیلم خروس رو نگاه میکردم که تموم شد و رفت تو تیتراژ و خواننده شروع کرد به خوندن
اول فکر کردم صدای آقای چاووشیه (اون موقع آشنایی زیادی نسبت به صدای خواننده ها نداشتم )ولی دیری نپایید که فهمیدم این صدای جذاب و آسمانی مطعلق به خدای احساس ایران محمد علیزاده هستش .و به جرات میتونم بگم تا حالا صدای هیچ خواننده ای به اندازه ی اون تیتراژی که اون موقع برای اولین بار میشنیدم به دلم ننشسته بود
وبعد دنباله ی این صدای عجیب غریب زیبا رو گرفتم تا به اینجا رسیدم و پارسال اسفند ماه موفق شدم باهاشون از نزدیک برخورد داشته باشم
و پی بردم که علاوه بر صدا در اخلاق و مهربانی هم اسطوره هستن
والبته هواداراشون هم مانند خودشون سرشار از عاطفه و عشق هستن
ممنونم از این همه صمیمیت که باعث و بانیش همون خدای احساسیه که گفتم
و بهونه ی گرد هم اومدن ما هستش

و در آخر اینکه خوشحالم که اینجام

262 >

niloofar77 | آناهیتا مي نويسد:
دست همیشه برای زدن نیست ... کار دست همیشه مشت شدن نیست .... دست ک فقط برای این کارها نیست .... گاهی دست میبخشد .... نوازش میکند ..... احساس را منتقل میکند گاهی چشمها ب سوی دست توست ..... دست را دست کم نگیر ...........
سلاااااااااااااااااااااااااام پچه ها خوبین من اناهیتا هستم 14 سال از اینک عضو این گروه شدم خیییییییییییییییییییییییییییییییلی خوشحالم

263 >

Alipourmahdi | علی مي نويسد:
علی پورمهدی متولد 1380 مهر 22 خوشحالم به این سایت امدم

264 >

MRAsully | مهرناز مي نويسد:

به نام خدایی که هر چه دارم از اوست
با عرض سلام به تمامی هواداران خدای احساس و سلام ویژه خدمت محمد علیزاده عزیز
من مهرناز رسولی متولد 4 اردیبهشت در تهران و دانشجوی دانشگاه تهران مقطع کارشناسی در رشته مدیریت هستم.تا حدودی شاعر هم هستم و در این زمینه علاقه بسیاری دارم و دو مورد از شعرهام به چاپ رسیده .من خیلی وقت نیست که عضو سایت شدم ولی برای بازدید به سایت میومدم .بیشتر فعالیتم هم در اینستاگرام هست.
من به موسیقی علاقه زیادی داشتم و دارم و اهنگهای مختلفی رو گوش میکردم تا اینکه اهنگ جزتو رو شنیدم اون لحظه یه حس عجیبی بود و بینظیترین اهنگی بود که تا به حال گوش کرده بودم و از اون زمان به بعد عاشق اهنگهای محمد علیزاده عزیز شدم و دلیلم هم این بود که حس ارامش خاصی در صداشون و نوع خوندشون بود و توجه من رو جلب کرد و در بیشتر موارد به طور عجیبی من رو به یاد خدا می انداخت و مکررا پیگیر کاراشون بودم و هستم .
مادرم هم خیلی اهنگاشون رو دوست دارن و با اهنگ هواتو کردم خاطرات زیادی دارن.
کنسرتهای تهرانم که میرفتم خیلی دوست داشتم ایشون رو از نزدیک ببینم ولی متاسفانه نمیشد تا اینکه بالاخره در کنسرت شهریور 94با تلاشهای مکرر درطی بار ها و بارها کنسرت رفتن سعادت دیدنشون رو از نزدیک پیدا کردم و بهنرین شب زندگیم رو در کنار محمد علیزاده مهربون گذروندم.تا عمر دارم فراموش نمیکنم و حس خاص توصیف ناپذیر داشت.
(به امید موفقیتهای روزافزونشون با عنایت خداوند متعال) انشاا...خدا همیشه پشت و پناهتون باشه .بینهایت دوستون دارم.
ببخشید اگر طولانی شد.مرسی مرسی از همه دوستان 94/6/22

265 >

mah521naz | نازنین مي نويسد:
اول از خودم بگم: من نازنین هستم در 14 آذر سال 1377 پا به این دنیا گذاشتم،اون موقع این روز مصادف بود با ولادت آقام سرورامام زمان( عج) بود،من یجورایی خودم رو مدیون امام زمانم میدونم چون 6 ماهه به دنیا اومدم تو نیمه شعبان آقام امام زمان رو خیلی دوست دارم.الآن 17 سالمه سوم دبیرستانم امتحاناتم نهاییه تو کنکورم خیلی تاثیر داره،من اول راهنمایی بودم که آهنگهای داداش محمد عزیزم رو شنیدم، خیلی قشنگ بودن حس آرامش رو بهم میدادن البته هنوزم همین جوریه ،انگار این آهنگها حرفای ناگفته دلمه حرفایی که فقط خودت میدونی وخدات.هنوزم هروقت به همه ی اون آهنگها گوش میدم آرزومه بیام کنسرت 6 سال منتظرم بیام کنسرت ولی هیچوقت نمیتونم نمیشه چون....،خیلی سخته هر وقت کنسرته و من نمیتونم بیام نابود میشم ولی همیشه با آرزوی موفقیت برای داداش محمد عزیز دلم رو آروم میکنم بالاخره دوری خیلی سخته....هی روزگار....،راستی من شاعر هستم وچون رشتم انسانی هستش خیلی به ترانه گفتن علاقه دارم و تا حالا چند تا ترانه گفتم،تازه من میتونم به یه آهنگ گوش کنم وهمون لحظه رو آهنگ ترانه بگم بالاخره طرفدارها و عاشقای داداش محمد عزیز با همه فرق دارن.پایدار بمونی داداش محمد عزیز همیشه به یادت هستم ولی بدون یه نفر هست که منتظر میمونه تابیاد کنسرتهات،نازنین ساکن شهر عشق دور از داداش محمد عزیز،برام دعا کنید موقع کنکور به اون رشته که میخوام قبول شم برسم.دیگه همین چیز دیگه ای ندارم بگم ولی تورو خدا حرمت پدر ومادرتون رو نگه دارید.

266 >

hani | هانیه مي نويسد:
سلام بچه هادرسته چندوقته اینجام ولی اقدام به معرفی خودم نکردم.

حالا قسمت شدالان میگم.
من اسمم هانیه ست،متولد12اردیبهشتم وفعلا ساکن اراکم.
اشنایی منم بااقای علیزاده برمیگرده به خیلی وقت پیش تقریبا ازالبوم همخونه ک اولین بارم اهنگ تمنای ایشونو توتاکسی شنیدم علاقه مندشدم تحقیق کردم کارای بیشتری گرفتم،شناخت بهتری پیداکردم.به جایی رسیدم ک مطمعن شدم بهترین کس روبرای طرفداری انتخاب کردم.ازاونموقع تاحالا ازحسم چیزی ک کم نشده هیچ چون هرروز بهترایشونو میشناسم حسم وعلاقم نسبت به ایشون بیشترمیشه.ولی چیزی ک ازهمه جالب تره اینه ک من تو طول اینهمه سال فقط یبارکنسرت محمدرفتم اونم مهرپارسال بودک تو اراک کنسرت گذاشتن.لحظه لحظشم برام یه دنیاخاطرس ک بگذریم.
ازحرفه ی خودم بگم.من عکاس،تصویربردار،فوتوشاپر،تدوینگرومیکسر هستم ک مدتی هم توصداوسیمامشغول به فعالیت بودم.ولی بخاطردرسام وتایم صبح فقط تابستونامیرم.ازیه طرف دیگه من شعرم میگم.ک کتابمم تونوبت چاپه.به محض اینکه چاپ بشه.شعرامم میذارم اینجا.تروخداریا نشه محض اطلاع گفتم.
حالااگه بخوام محض اطلاع بازم بگم چون علاقه ی زیادی به موسیقی دارم یه دوره5ساله پیانو ویه دوره 2/5ساله ویلون دیدم.که چیزناچیزیه.
ازبین اهنگای اقای علیزاده هم بااهنگ جزتو،غم دنیاس،سرزنش،دل بی توغم زده وتوکه اینجوری نبودی یه دنیا خاطره دارم.
منم یه هوادار خاصه خدای احساس.
هستم تا اخرش
راستی تواینستاهم یه پیج واسه اقای علیزاده دارم به این ادرس
تنها هواداران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند.
عضويت در سايت / ورود به سايت

دیگه اینکه خیلی خوشحالم ک توی یه جمعی قرارگرفتم که همه محمدی اندوحسوحال همومیفهمن.
ببخشیدسرتونو درد اوردم
مرسی مرسی ازهمه

267 >

pouya1997 | پویا مي نويسد:
به نام خدا....
من پویا ادیب هستم متولد اولین روز عید که آشنایی من با محمد هم روز تولدم بود که با صداش بهترین هدیه رو به من داد.
فعلا که دارم رشته کامپیوتر میخونم تا ببینم خدا چی میخواد.
از اولین روزای تولد این سایت من بودم ولی اسممو ثبت نکردم نمیدونم چرا خودمم.
اولین باری که صدای محمد علیزاده که تمام خاطرات شیرین زندگیم با صداشه، بر میگرده به جشنواره تسنیم 2 که کار محمد پخش میشد من هر وقت گوش میدادم میخکوب بودم.
فقط اسم خواننده رو میدونستم محمده و هیچی.........
تو یه مسابقه تلویزیونی بود که نمیگم کدوم شبکه....... اهمم اهممممم.
مجری یه آهنگی در خواست کرد که یهو جز تو پخش شد چند روز از انتشار آلبوم میگذشت.
که وقتی شنیدم بعد تموم شدن آهنگ به خودم اومدم که دیدم چشمام خیسه..
از همون موقع عاشق درجه یکش شدم.
اولین کنسرت محمد به صورت کاملا اتفاقی تو جشنواره بودم و تا الان قسمت نشده کنسرت دیگه ای از محمد برم متاسفانه ولی پیگیرشم به شدت.
یعنی اتاقم با عکسای محمد طراحی کردم شبیه کاغذ دیواری شده ی جورایی Smile))
از دوستای خوبمم آبجی فروغه که تو سایت موسیقی ما خیلی هوای محمد رو داره دستش طلا.
چی بگم دیگه خب؟؟
چیزی یادم نمیاد. فک کنم گفتم همه چیزو.

آهان آره گفتم.
یا حق

268 >

Shahin72 | شاهین مي نويسد:
شاهین هستم از تهران از طرفدار های آقای علیزاده خودم موسیقی کار میکنم البته خاک پای محمد علیزاده هستم

269 >

anis | انیس مي نويسد:
انیس هستم از بهبهان. کلاس نهمی هستم.
اهنگ زیاد گوش می دم مخصوصا محمد علیزاده.
خیلی وقته که با محمد علیزاده اشنا هستم و اهنگ هاشو گوش می کنم اما تازه با این سایت اشنا شدم...

270 >

Fatemeh6 | فاطمه مي نويسد:
فاطمه هستم از بهبهان ۱۵ سالمه ٬ کلاس نهم ٬ روز و شبم با اهنگ میگذره ٬ صدای محمد علیزاده رو خیلی دوست دارم ٬ از طریق فروغ جون و فریبا جون با اینجا اشنا شدم

271 >

roya1381azadi | رویا مي نويسد:
سلام
رویا هستم 13 سالمه کلاس هفتم تمام اوقات فراغتم رو آهنگ های آقای علیزاده رو گوش میدم خیلی وقته وارد سایتتون می شم اما تازه عضو شدم

272 >

REZA5971T | رضوان مي نويسد:
سلام رضوان هستم14سالمه
متولد 10/1 /80هستم
عاشق نقاشی ام
اهنگ زیاد گوش میکنم محبوب ترین خوانندم محمد علیزاده هستش اولین اهنگی که از محمد اقا شنیدم جز تو وشهر باران بود اهنگ کجا میری رو خیلی دوست دارم تصمیم داشتم وقتی دختر داداشم به دنیا اومد عکس و فیلماشو بگیرم و اهنگ خیلی خوشحالم رو رو کلیپش میکس کنم ولی متاسفانه دختر ناز دادشم مرد ببخشید اگه ناراحتتون کردم
کلیپ تولد محمد اقا تو کنسرت شونو خیلی دوست دارم خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم
امید وارم همیشه موفق باشید

273 >

tzeta | زهرا مي نويسد:
سلام دوستان من زهرا متولد 24 فروروردین 1371 هستم. کارشناس گیاهان دارویی .
در حال حاضر مشغول به کار در رابطه با رشته تحصیلیم هستم. بهمن 92 بود که عضو این سایت شدم ولی تا به الان در این تایپیک چیزی ننوشته بودم.

من اولین بار که صدای آقای علیزاده رو شنیدم از یه برنامه ی صبحگاهی رادیو جوان بود به نام سلام ایران ،که به نظر من صدای آقای علیزاده بسیار دلنشین بود و همین طور ترانه خداحافظ همین حالا رو هم خیلی دوست داشتم. ولی آشنایی بیشتر من با آقای علیزاده با ترانه ی شهرباران بود که این ترانه برای من یه حال و هوای خاصی داشت و از همونجا بود که به هواداران آقای علیزاده پیوستم.

خیلی خوشحالم که در این سایت حضور دارم و باید بگم نه تنها صدای آقای علیزاده بی نظیر و از جنس آرامشه بلکه بسیار بسیار انسان مهربان، با اخلاق و مردمی هستن.

ممنون از همه ی شما عزیزان

274 >

fati5 | فاطمه مي نويسد:
سلام من فاطمه هستم 19 ساله از استان خوزستان. سال اول دانشگاه هستم و روانشناسی می خونم.
من چند سالی هست که اهنگ های اقای علیزاده رو گوش می دم ولی تازه با این سایت اشنا شدم. اولین اهنگی رو که از اقای علیزاده شنیدم، اهنگ جز تو بود.
خیلی از این اهنگ خوشم اومد و رفتم بقیه اهنگ هاشو دانلود کردم.
از اینکه تو این سایت عضو شدم خیلی خوشحال هستم و امیدوارم بتونم یه هوادار خوب باشم
به جرات می تونم بگم که صدای اقای علیزاده یکی از بهترین و ارامش بخش ترین صداهایی بوده که تاحالا شنیدم.
برای ایشون و تمام هوادارایی که اینجا عضو هستن ارزوی موفقیت دارم و از خدای مهربون بهترین ها رو براشون ارزومندم.
امیدوارم همیشه لبتون خندون ، دلتون شاد و زندگی تون پر از ارامش باشه...

275 >

7775 | زینب مي نويسد:
سلام من زینب هستم 19ساله از کرمانشاه خیلی وقته ک ب این سایت سر میزنم اما تاره عضو شدم من یکی از طرفدارای پر و پا قرص صدای ایشونم

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← raana661378, Secret, 62225, fereshte, neginbla, M-ERFAN, fatemeh-S, starfall, fatemeh14, Rezvane, Faezeh4, hb1381, tzeta
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:26:35    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

276 >                            
honey77 | عسل مي نويسد:
درود

عسلم 18سالمه
قلبم منو به این سایت کشوند ...امیدوارم که مثل همیشه قلبم باهام یار بوده باشه و انتخاب خوبی کرده باشم
یا حق

277 >

golikhanooom | مریم مي نويسد:
سلام به همه
من مریمم ، خواهر زهرا(zkh)
خیلی وقته که عضو شدم اما وقت نشد که بیام و قشنگ معرفی کنم
مرسی از همراهیتون
راستی من ۲۳سالمه ،یعنی درواقع همین امروز ۲۳سالم تموم شد .متولد۶ فروردین ۷۲هستم
فارغ التحصیل رشته ی اقتصاد نظری

278 >

katidelsoz | نیلو مي نويسد:
سلام من کتی هستم...تازه اومدم اینجا خوشحالم باهاتون اشنا شدم.
من ساکن رشت هستم...26 سالمه...معلمم...
اولین بار اهنگ جز تو از محمد عیزاده رو شنیدم از صداش خوشم اومد...حس ارامش داشت....اولین بار خرداد سال 93 بود که محمد علیزاده رو دیدم..وقتی دیدم رشت کنسرت داره سر از پا نمیشناختم بعد ابان93 هم دوباره کنسرت گذاشت که رفتم بعد از اون دیگه کنسرت نزاشت تااااااااااااااا دی 94 ..که دوباره دیدمش
خیلی دوسش دارم ...صداش ارامش بخشه...

279 >

2360 | امیرحسین مي نويسد:
سلام خیلی جالب بود.....مطالب خواندنی بود....واما بااجازه منم میگم امیرم هستم قصه من باهمه فرق میکنه...من به خاطر یه سری ماجراها....اتفاق بدی واسم افتاد خیلی بد حتی به یاد آوردنشم اذیتم می کنه....کارم شده بود خیره شدن به یک نقطه اما ازااون جایی که ذوستام میگن پشتکار بالایی دارم به خدا گفتم دیگه هیچ انگیزه ای واسه زندگی ندارم....کمکم کن اومدم اینترنت... تصادفی یکی از کلیپ هاشونو دیدم و خوشم اومد تمام مصاحبه های آقای علیزاده رو خوندم و شیفته ی اخلاق و رفتار آقای علیزاده شدم قبلا من آهنگای آقای علیزاده رو شنیدم وبا آهنگ توجون منی....خاطره دارم....در حال حاضر فقط آهنگای آقای علیزاده رو گوش میدم .واسه من اخلاق واعتقادات خواننده مورد علاقه ام خیلی مهمه...به خاطر همین عاشق آقای علیزاده ام ایشون با همه فرق می کنند عاشق آهنگ برگرد وتورو می خواستم وبااین که تنهایی وحس آرامش وبرادر و غم دنیا و گل یاس هستم ...ودلم نمیاد همه رو نگم چون همه شو دوست دارم آرزومه یه بار فقط یه بار بتونم آقای علیزاده رو ببینم.خدا کنه هرجاهستند سلامت باشند و روز به روز موفق تر بشن.....خدایا هوای داداش محمد و داشته باش همیشه مراقبش باش .یه جا خوندم نوشته بود محمد خاصه چون خداخواسته...واقعا همینه....خدایا ممنون که آقای علیزاده رو انگیزه زندگیم قرار دادی...ممنون اخلاق قشنگی دارند همیشه از خدا حرف می زنند عالیه خیلی دوستشون دارم ایشون رفتاراشون الگوی منه...وممنون از بچه های خوبی که این سایت و راه اندازی کردند سپاس گذارم.

280 >

yasa | یاسگل مي نويسد:
سلام من یاسا هستم از شوش دانیال نبی خیلی خوشحالم که عضو این سایت هستم این اولین باره و جزتو اولین آهنگ هایی بود که از اقای علیزاده شنیدم هواموداشته باشید مرسی

281 >

hamrah_alizadeh | همراه مي نويسد:
سلام من همراه هستم ، از تهران
به شدت آدم احساسی هستم به همین خاطر به کارهای آقای علیزاده علاقمند شدم،
البته راستش اوایل خیلی کارای ایشونو دنبال نمیکردم، تا اینکه یه سری توی کامپیوترم آهنگ ایشون بارها و بارها تکرار شد ( عشقم این روزا) و به شدت علاقمند به صدای ایشون شدم و یکی یکی بقیه کاراشونو گوش کردم و الان جز طرفدارای سرسخت ایشون شدم و حتی پیگیر رفتن به کنسرت ایشون شدم، یه بار دلم کنسرتشونو خواست من رفتم سایت ایران کنسرت رو چک کردم دیدم دقیقا روز قبل ایشون کنسرت داشتن و خیلی حالم گرفته شد. تا اینکه برای تاریخ 28 دی امسال یکی از دوستام غافلگیرم کرد و بلیط کنسرت رو برام خریدن و من رفتم به کنسرت تهران و نهایت لذت رو بردم.
تا حدی علاقمند به کاراشون شدم که تازه از سفر برگشتم ، و توی راه سفر هم رفت و هم برگشت با هندزفیری مدام داشتم کارای ایشونو گوش میکردم.

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← raana661378, Secret, 62225, fereshte, mehrane, fatemeh-S, Faezeh4, hb1381
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:26:42    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← raana661378, Secret, 62225, fereshte, mehrane, fatemeh-S, Faezeh4, 2360
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 8 دي ماه ، 1392 18:26:48    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← raana661378, Secret, 62225, fereshte, yamna, shirinjoon, mehrane, fatemeh-S, Rezvane, Faezeh4, 2360
تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع   

سایت هواداران محمد علیزاده / صفحه اول انجمن -> علیزاده شناسی

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
رفتن به صفحه 1, 2, 3 ... 179, 180, 181  بعدي
صفحه 1 از 181

پاسخ سريع:

افزودن امضاء به مطلب ارسالي (امضاء كاربر در بخش ويرايش مشخصات كاربر قابل تغيير است .)

| تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق است به سایت رسمی هواداران محمد علیزاده © 2013-2017 |

Forums ©