سایت هواداران محمد علیزاده / :: نمايش موضوعات - تـاپـیـک ویـژه گـفـتگـو و نـقـد تـرانـه ``برادر`` !

تـاپـیـک ویـژه گـفـتگـو و نـقـد تـرانـه ``برادر`` !

ارسال موضوع جديد  اين مطلب قفل شده است . شما مجاز به ويرايش آن و يا ارسال جوابيه نمي باشيد .   ارسال مرسی مرسی 

سایت هواداران محمد علیزاده / صفحه اول انجمن -> نقد تک آهنگ ها

[نمايش موضوع قبلي] :: [نمايش موضوع بعدي]  
نويسنده پيغام
ارمیـآ | مدیریت سایت هواداران
ارمیـآ | مدیریت سایت هواداران
وضعیت: آفلاین
نام: Ermia
امتياز: 6133720
تشکر کرده: 483536
تشکر شده 41589 بار در 18643 پست
محل سكونت: Tehran
من یک: من یک:اردیبهشتی ام
ترانه من: ترانه من:حس آرامش
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: چهارشنبه، 19 خرداد ماه ، 1395 22:59:50    موضوع مطلب: تـاپـیـک ویـژه گـفـتگـو و نـقـد تـرانـه ``برادر`` ! پاسخ همراه با اعلان

| سلام خدمت همه هواداران و میهمانان عزیز |

این تاپیک به منظور گفتگو و بحث پیرامون جدیدترین اثر محمد علیزاده یعنی قطعه "برادر" ایـجـاد

شده است . و میخواهیم در این تاپیک حرف ها و مسائلی که پیرامون این قطعه در ذهنمان بوجود آمده بحث

و گفتگو کنیم . و برای ابهاماتی که ممکن است با آن گلاویز شویم پاسخی بیابیم !

نــقــد ســازنــده _ بــیــان بــــــرداشت کـلی از قـطعـه _ بــیـــــان احــساســـــــات درونـــی

* * * * * * * * * *
نقدهایی که جنبه تخریب داشته باشند و یا خارج از حیطــه اخلــاقی باشد , بلـــافاصله حذف میشوند

* * * * * * * * * *
تمامی مباحث مورد آنالیز محمدعلیزاده و مدیریت قرار خواهند گرفت لذا از بحثهای خارج ازحیطه آهنگ

و مواردی که به حواشی "برادر" برمیگردد پرهیز کنید .... !

* * * * * * * * * *

| مدیریت سایت رسمی محمد علیزاده |

Cool

خدایا به جز تو امیدم کیه؟

بازگشت به بالا

رويت مشخصات هوادار ارسال پيغام شخصي بازديد از سايت ارسال كننده مطلب کانال تلگرام
هوادارانی که بخاطر این ارسال برای 62225 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← fkh, hani18, Faezeh4, sparrow, pouya1997, anakarnina, amirshojaee, nasim, 2360, saeedwolf, fatemeh14
| مرسی مرسی هايی که هواردارها برای ایجادکننده این تاپیک ثبت کرده اند |
62225(چهارشنبه، 19 خرداد ماه ، 1395 23:00:12), fatemeh14(پنجشنبه، 20 خرداد ماه ، 1395 13:08:55),  
90%
90%
نام: F0®00gh
امتياز: 1062310
تشکر کرده: 7949
تشکر شده 29917 بار در 15104 پست
محل سكونت: H@m£D@n
من یک: من یک:فروردینی ام
ترانه من: ترانه من:فکرشم نکن
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: چهارشنبه، 19 خرداد ماه ، 1395 23:19:01    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

نمیشـــــهـــ
مگه میگذره آدم از اونی که زندگیشه؟
نمیشـــــهـــ
مگه ریشه از زردی ساقه هاش خسته میشه؟
نمیشـــــهـــ
من به شخصه از اونچه که تو کنسرت خونده شده بود راضی نبودم و خدا خدا میکردم با اون سبک خوندن توی کنسرت متفاوت باشه و وقتی دانلود کردم بار اول ، بار دوم ، بار سوم به دلم ننشست ولی بار چهارم به بعد دیدم این یه اهنگ نیست و یه شاهکار احساسه و فقط خلقش توسط خدای احساسم میسره...
یه اهنگ چقدر مگه میتونه پرمعنی و احساسی باشه؟؟؟
خصوصا اون «لا لا لا» های اخر ملودی قلب ادمو با تپش به بازی میگیره...
به محمد جان و تیم موجود در خلق این شاهکار تبریک و خسته نباشید میگم...
عالیییییییییی و بی نقص!
پایدار بمونید...

بازگشت به بالا

رويت مشخصات هوادار ارسال پيغام شخصي بازديد از سايت ارسال كننده مطلب کانال تلگرام شناسه اینستاگرام
هوادارانی که بخاطر این ارسال برای fkh , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← 62225, hani18, Faezeh4, fatemeh14, sparrow, pouya1997, anakarnina, 2360, saeedwolf
27%
27%
نام: hanieh
امتياز: 107905
تشکر کرده: 2135
تشکر شده 1940 بار در 871 پست
محل سكونت: تهران
من یک: من یک:تیری ام
ترانه من: ترانه من:برادر
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: پنجشنبه، 20 خرداد ماه ، 1395 00:18:08    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

واقعا این آهنگ هیچ نقصی نداره یه کار خیلی قشنگ و زیبا رو تهیه کردن مخصوصا این که مال ماه رمضان هم هست حال و هوای این آهنگ رو قشنگ تر و احساسی تر کرده

خسته نباشید میگم به محمد علیزاده ی عزیز و دوستای زحمتکشش و البته تبریک میگم بخاطر این کار قشنگ و زیبا

نگو توی این شبا نمیدونی من چیه دردم
                                                                                                    من که هیچ جایی بجز تو بغلت گریه نکردم

بازگشت به بالا

رويت مشخصات هوادار ارسال پيغام شخصي
هوادارانی که بخاطر این ارسال برای hani18 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← Faezeh4, 62225, fkh, fatemeh14, sparrow, pouya1997, anakarnina, 2360, saeedwolf
23%
23%
نام: zahra
امتياز: 52655
تشکر کرده: 806
تشکر شده 1572 بار در 665 پست
من یک: من یک:مردادی ام
ترانه من: ترانه من:کجا میری؟
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: پنجشنبه، 20 خرداد ماه ، 1395 10:57:40    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

واااای من که ذوق مرگ شدم این ترکو شنیدم باور کنین هنوزم تو کف محمدو کاراشم خیلی احساسی وپرمعنا بود
اولش یه خسته نباشید از صمیم قلبم به داداش عزیزم استاد موسیقی ایران وتیم اکتیوش باید بگم
بعدشم باید شب وروز دعا کنم که محمد همیشه باشه وماها با احساس وقلب مهربونش حالمون خوب شه
واقعا من الان منقلبم دفعه اولی که شنیدم قلبم تند تند می زد خیلی رومن تاثیر گذاشت
من داداش ندارم اما یه داداش بزرگ وخوش قلب جاش وسط فرق سر وقلب منه ومن تا جون دارم از خدا بابت وجودش تو زندگیم ممنونم
خیلی حاشیه رفتم یه کم بریم سراغ کار
ترانه که معرکه وممنون از مهرزاد
ملودی که یکی یدونه ومث همیشه به دل نشین وممنون از محمدومیلاد
تنظیم شو دوس نداشتم وبه نظرم اگه میلاد تنظیمشو می زد قشنگ تر بود
صدام که دیگه اصن روانیم کرده این مرررررررررررررد اخه ادم چقد میتونه خوب وعالی وکامل باشه چقد تاکجا؟ها؟
وممنونم از شماها که انقد پشت استادین-خدای احساس دنیای قلبم دوستت دارم

کاش می خندیدی وقتی می خندیدمSad
علت رفتنتو کاش می فهمیدمSad
کاش کاش ای کاشSad
نگران من نباشSad
همه زخمای دلم خوب میشه خوب میشه جاشSad
عاشق هرکی شدی برو خوش باشی باهاشSad

آخرين ويرايش توسط anakarnina در تاريخ پنجشنبه، 20 خرداد ماه ، 1395 19:34:05; دفعات ويرايش در مجموع : 1 مرتبه

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای anakarnina , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← sparrow, fkh, pouya1997, 62225, Faezeh4, hani18, 2360, saeedwolf, fatemeh14
27%
27%
نام: محمد:/
امتياز: 126125
تشکر کرده: 2416
تشکر شده 3176 بار در 1146 پست
محل سكونت: خراسان
من یک: من یک:دی ماهی ام
ترانه من: ترانه من:دستان مرا بگیر
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: پنجشنبه، 20 خرداد ماه ، 1395 17:50:18    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

خب من مجبورم حرفایی که تو چت زدمو تکرار کنم
اولا نه من منتقدم و نه سواد موسیقی کافی دارم
اگه چیزی میگم بیشتر برداشت شخصیمه واز روی علاقه ایه که دارم
از اونجایی که ندیده محمدو میشناسم میدونم اگه نظراتمون بدستش برسه
اهمیت داره براشون
از ارمیاجان عاجزانه تقاضا دارم نظراتمونو بدست اقای علیزاده برسونن
چون ما فقط همین یه تریبونو داریم و من منتظر پاسخ سوالاتم میمونم

از نگاه و سلیقه ی من از همینه که هست محمد یه تغییراتی کرد
که خب یه عده ای این تغییراتو دوست داشتن و دارن
ولی من نه
قبلنا ترانه ها خیلی قشنگ بود
من دشمنی ای با مهرزاد ندارم
اما شعرای مهرزاد رو مناسب محمد نمیدونم
یا حداقل اینکه بخواد این روال ادامه داشته باشه اینو تو نقد ترانه قبلی هم گفتم
برای من سواله که چرا اقای علیزاده اینقد روی مهرزاد مانور میدن؟
چرا از قلم ترانه سراهای دیگه استفاده نمیکنن؟
من رو ترانه ها خیلی حساسم
این کار ترک قویی بود
من خودمم دوسش دارم
اما با شناختی که از اقای علیزاده دارم
این فقط گوشه ای از وسعت صداشونه
من منتظرم یه شاهکار بشنوم
یه کار قوی
ترانه ی مهرزاد تو این ترک به نسبت بهتر بود اما بازم من احساس میکنم
ترانه تیکه تیکس و نیاز به کار داشته

بازم تاکید من شد رو ترانه
دل من ترانه ی قوی میخواهد
چی میشه یه ترک هم مال ما اقلیتیا باشه؟
ارمیا جان سپاس بابت تاپیک
من جواب سوالاتمو از شما میخام
ببخشید زیاد شد

آخرين ويرايش توسط sparrow در تاريخ سه شنبه، 25 خرداد ماه ، 1395 12:33:07; دفعات ويرايش در مجموع : 1 مرتبه

بازگشت به بالا

رويت مشخصات هوادار ارسال پيغام شخصي شناسه اینستاگرام
هوادارانی که بخاطر این ارسال برای sparrow , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← pouya1997, fkh, 62225, Faezeh4, hani18, anakarnina, 2360, fatemeh14
23%
23%
نام: pouya
امتياز: 77820
تشکر کرده: 397
تشکر شده 1112 بار در 473 پست
محل سكونت: Rasht
من یک: من یک:فروردینی ام
ترانه من: ترانه من:سرزنش
| | | |
ارسالارسال شده در: پنجشنبه، 20 خرداد ماه ، 1395 18:12:30    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

خب اولین باره دارم تو این بخش تاپیک نظرمو میگم
خدایا به امید خودت
راستش منم با محمد موافقم بعد مدت ها یه کار بدون ریتم لازم بود
و باید جو سریال هم در نظر گرفت. و اینکه راستش خیلی کم هستن که بتونن در اندازه محمد ترانه بگن

مخصوصا الان که همه ترانه سراها به بن بست خوردن و اینکه محمد تو آلبوم هم خودش گفته هم محمد کاظمی
من خودم از خروجی کار خیلی راضیم ولی خب شاید این ساز کوعنا زیاد آرمین جان خوب نزده شاید فلوت دلنشین تر بود به هر حال...

ولی قبل آلبوم با این فضای سریال فکر کنم بهترین خروجی رو گرفتن
اینم باید در نظر گرفت که در حال حاضر که بهترین تیتراژ ماه رمضونه
و کار قابل دفاعی هستش در هر زاویه
اگه بخوام یه ذره خارج تر بشم ، بیرون از این تیم کاری ثابت، شاید محمد در قسمت ترانه با محسن شیرالی هم کار کنه فیت بک های خیلی خوبی بگیره
در بخش تنظیم هم اگه بابک مافی رو به خودشون اضافه کنند فکر کنم موفق باشن چون نبوغ و هوش بالایی داره بابک عزیز
بازم محمدمون ترکوند
مرسی خدایه احساس

به امید موفقیت آلبوم یا همون بمب ساعتی خودمون

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای pouya1997 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← sparrow, fkh, 62225, Faezeh4, hani18, anakarnina, 2360, saeedwolf, fatemeh14
90%
90%
نام: فــائزه
امتياز: 1974390
تشکر کرده: 37984
تشکر شده 31356 بار در 16780 پست
من یک: من یک:اسفندی ام
ترانه من: ترانه من:زیر حرفام میزنم
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: پنجشنبه، 20 خرداد ماه ، 1395 23:30:43    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

به نام خدا

این کارو خیلی دوس داشتم حتی از کارای قبلی هم بیشتر،بخاطر ملودیش
و دلم نمیاد موقع درس قطعش کنم،همزمان هم گوش میدم هم درس میخونم!
.
ترانه هم به نظرم خوب بود ولی در حد کارای قبلی!
وقتی محمد جان میگه که رو ترانه حساسم من یه انتظار دیگه ای دارم ولی بعد پخش کار ...
نمیگم کار آقا مهرزاد بده،نه قطعا این طور نیست ولی استفاده از ترانه سراهای دیگه فک کنم یه تغییری تو حس کاراشون به وجود میاره
.
فروغ جان گفته بود استفاده از ترانه سرای دیگه الان ریسکه
محمد میتونه ترانه های بهتری رو اجرا کنه
به نظرم اصلا ریسک نیست
البته این نظر منه!
فقط میمونه همون شناختی که ترانه سرا باید از خواننده داشته باشه که فک کنم چند نفری هستن که محمد رو بشناسن
به هر حال امیدوارم یکم فضا و حس ترانه تغییر کنه
دلم یه تغییر اساسی تو ترانه میخواد
.
به هر حال ما از بیرون به ماجرا نگاه میکنم و قطعا اطلاعاتمون کمتره
تصمیم با محمد جانه
.
ملودیش هم عالیه و اولین چیزی بود که جزبم کرد
خیلی خوبه
.

همین

آخرين ويرايش توسط Faezeh4 در تاريخ يكشنبه، 23 خرداد ماه ، 1395 17:54:34; دفعات ويرايش در مجموع : 1 مرتبه

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Faezeh4 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← pouya1997, hani18, 62225, sparrow, anakarnina, fkh, 2360, saeedwolf, fatemeh14
23%
23%
نام: ساجده
امتياز: 41010
تشکر کرده: 222
تشکر شده 1310 بار در 449 پست
محل سكونت: کرج
من یک: من یک:آبانی ام
ترانه من: ترانه من:این اولین باره
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: يكشنبه، 23 خرداد ماه ، 1395 15:25:48    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام
آقای علیزاده این آهنگ بسیار زیباست و میتونم بگم حرف دل خیلی از برادرهایی هست ک متاسفانه با برادرشون به مشکل خوردن... آقای علیزاده آهنگ<برادر>جزء آهنگای موفق شماست و امیدوارم از این آهنگ ها باز هم از شما بشنویم
سپاس از شما

خدا بامنه...

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای sajede , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← 62225, hani18, Faezeh4, sparrow, fkh, 2360, saeedwolf, fatemeh14
67%
67%
نام: امیر
امتياز: 545495
تشکر کرده: 7134
تشکر شده 14845 بار در 5375 پست
محل سكونت: تربت حیدریه
ترانه من: ترانه من:برگرد
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: سه شنبه، 25 خرداد ماه ، 1395 21:58:02    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

فراتر از حد انتظار بود

یه کار حسی حسیه

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای amirshojaee , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← fkh, Faezeh4, hani18, 62225, 2360, saeedwolf, fatemeh14
19%
19%
نام: Niloo
امتياز: 28825
تشکر کرده: 470
تشکر شده 668 بار در 243 پست
محل سكونت: رشت
من یک: من یک:اسفندی ام
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: سه شنبه، 1 تير ماه ، 1395 09:07:42    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

اصلا فوق العادس این اهنگ ..پر احساس ..پر معنی....اصلا عاااالیه

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای katidelsoz , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← 62225, fkh, Faezeh4, hani18, 2360, saeedwolf, fatemeh14
19%
19%
نام: میلاد
امتياز: 61815
تشکر کرده: 313
تشکر شده 794 بار در 239 پست
ترانه من: ترانه من:خداحافظ
| | | |
ارسالارسال شده در: شنبه، 5 تير ماه ، 1395 01:21:06    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

کار معین راهبر خوب بود

ولی چیزی که منو بعد از مدتها به سایت کشوند این بود که بنویسم مستر این اهنگ فوق العاده س
احتمالا کار خود ارش پاکزاده

کاش محمد تو قسمت مسترینگ اهنگاش همین خطو جلو بره

واقعا نمیدونم یه اتفاقه یا انتخاب هوشمندانه ای شده برای این صداسازی ؟
ولی نتیجه کار عالی هست

(امیدوارم توی البوم میلاد ترابی تو مسترینگ سهمی نداشته باشه)

خداحافظ همین حالا...

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای milad-72 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← 62225, fkh, Faezeh4, saeedwolf, fatemeh14
23%
23%
نام: nazanin
امتياز: 19220
تشکر کرده: 0
تشکر شده 1418 بار در 451 پست
محل سكونت: شهر عشق,,,هرجا باشه چه فایده از داداش محمد عزیز که دورم نمیتونم بیام کنسرت چه فایده هی روزگار....
من یک: من یک:آذری ام
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: جمعه، 11 تير ماه ، 1395 11:27:21    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

آهنگ برادر عالیه ، فوق العاده هستش، من که آهنگ رو گوش میکنم اینقدر خوب و احساسی خونده شده گریم میگیره ، واقعا خسته نباشی داداش محمد عزیز دل ما طرفدار ها

بازگشت به بالا

رويت مشخصات هوادار ارسال پيغام شخصي بازديد از سايت ارسال كننده مطلب شناسه اینستاگرام شناسه فیس بوک
هوادارانی که بخاطر این ارسال برای mah521naz , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← 62225, Faezeh4, 2360, saeedwolf, fatemeh14
1%
1%
نام: امیر حسین
امتياز: 4755
تشکر کرده: 195
تشکر شده 29 بار در 6 پست
محل سكونت: قم
| | | |
ارسالارسال شده در: سه شنبه، 15 تير ماه ، 1395 01:05:49    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام منم بااین نظر موافقم که برادر واقعا...قشنگه....شاید بیشترش از روی احساساتی باشد نسبت به آهنگ قشنگشون دارم وارادتی باشد که نسبت به آقای علیزاده دارم ولی ناگفته نماند که طبق خود گفته خود آقای علیزاده در خندوانه این کاروایشون دلی خوندن که خیلی مهمه....ازروی اجبار نخوندن...من که آهنگشونو دوست دارم تشکر میکنم ازشون خداقوت

بااین که تنهایی منو تنها نمیذاری!!!

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای 2360 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← saeedwolf, 62225, Faezeh4, fatemeh14
1%
1%
نام: امیر حسین
امتياز: 4755
تشکر کرده: 195
تشکر شده 29 بار در 6 پست
محل سكونت: قم
| | | |
ارسالارسال شده در: سه شنبه، 15 تير ماه ، 1395 01:29:30    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام مجدد....یه نکته رو فراموش کردم بگم طبق آماری که من در آوردم بیشتر بچه های خوابگاهمون از این آهنگ خوششون اومده بود وبا وجود این که اصلا فبلم برادر وندیدن ولی آهنگ و داتلود کردند بی اتصافی اگه تعریف نکنم خداییش بی نظیر بود منم برادری ندارم ولی این آهنگ یه حس خاصی در من بوجود آورده که دوسش دارم البته تقریبا یکی دوسالی میشه که با اجازه آقای علیزاده رو مثل داداشم میدونم ووقتی بچه ها میگن چرا آلبوم نمیده میگم داداش محمد من روی ترانه ها وکاراش حساسه وکارشو با وسواس خاصی انجام میده کار الکی نمیکنه..آهنگ میانی فیلمم عالی بود مخصوصا اوجش که میگه :من رندگیمو...تومسیر هیچ بستم...از صمیم قلب واسه شما و خانواده محترمتون آرزوی سلامتی میکنم خداقوت برادر

بااین که تنهایی منو تنها نمیذاری!!!

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای 2360 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← saeedwolf, 62225, Faezeh4, fatemeh14
67%
67%
نام: :)
امتياز: 649365
تشکر کرده: 3913
تشکر شده 11313 بار در 6416 پست
محل سكونت: Far Far Away
من یک: من یک:شهریوری ام
ترانه من: ترانه من:خیلی خوشحالم
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: سه شنبه، 15 تير ماه ، 1395 02:54:16    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

2360 مي نويسد:
سلام مجدد....یه نکته رو فراموش کردم بگم طبق آماری که من در آوردم بیشتر بچه های خوابگاهمون از این آهنگ خوششون اومده بود وبا وجود این که اصلا فبلم برادر وندیدن ولی آهنگ و داتلود کردند بی اتصافی اگه تعریف نکنم خداییش بی نظیر بود منم برادری ندارم ولی این آهنگ یه حس خاصی در من بوجود آورده که دوسش دارم البته تقریبا یکی دوسالی میشه که با اجازه آقای علیزاده رو مثل داداشم میدونم ووقتی بچه ها میگن چرا آلبوم نمیده میگم داداش محمد من روی ترانه ها وکاراش حساسه وکارشو با وسواس خاصی انجام میده کار الکی نمیکنه..آهنگ میانی فیلمم عالی بود مخصوصا اوجش که میگه :من رندگیمو...تومسیر هیچ بستم...از صمیم قلب واسه شما و خانواده محترمتون آرزوی سلامتی میکنم خداقوت برادر

ان شالله داش محمد تورو جلو دوستات سرافراز کنه

( : احساسی که به تو دارم , یه حس فوق العاده اس : )

بازگشت به بالا

هوادارانی که بخاطر این ارسال برای saeedwolf , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← 62225, Faezeh4, 2360, davidbarcelona, fatemeh14
تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   اين مطلب قفل شده است . شما مجاز به ويرايش آن و يا ارسال جوابيه نمي باشيد .   ارسال مرسی مرسی

سایت هواداران محمد علیزاده / صفحه اول انجمن -> نقد تک آهنگ ها

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

پاسخ سريع:

افزودن امضاء به مطلب ارسالي (امضاء كاربر در بخش ويرايش مشخصات كاربر قابل تغيير است .)

| تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق است به سایت رسمی هواداران محمد علیزاده © 2013-2017 |

Forums ©