سایت هواداران محمد علیزاده / :: نمايش موضوعات - بـیـوگـرافـی مـحمـد عـلـیزاده

بـیـوگـرافـی مـحمـد عـلـیزاده

ارسال موضوع جديد  اين مطلب قفل شده است . شما مجاز به ويرايش آن و يا ارسال جوابيه نمي باشيد .    

سایت هواداران محمد علیزاده / صفحه اول انجمن -> علیزاده شناسی

[نمايش موضوع قبلي] :: [نمايش موضوع بعدي]  
نويسنده پيغام
مجید | مدیر سایت هواداران
مجید | مدیر سایت هواداران
وضعیت: آفلاین
نام: Majid
امتياز: 984535
تشکر کرده: 8715
تشکر شده 24320 بار در 4001 پست
محل سكونت: Bride Gillan
من یک: من یک:فروردینی ام
ترانه من: ترانه من:برادر
 حالت شخصی من:
| | | |
ارسالارسال شده در: جمعه، 11 اسفند ماه ، 1391 15:59:20    موضوع مطلب: بـیـوگـرافـی مـحمـد عـلـیزاده پاسخ همراه با اعلان

| بیو گرافی کامل محمد علیزاده |

در یـک نـگاه :

تاریخ تولد: 23 دی 1360
محل تولد: کرج
قد: 1/89 سانتیمتر
وزن: 102 کیلوگرم
بازیگران مورد علاقه: خسرو شکیبایی و فاطمه معتمد آریا
فوتبالیست های مورد علاقه: کریستیانو رونالدو و علی دایی
ادکلن: بولگاری

محمد علیزاده در جایگاه بسیار خوبی از موسیقی امروز قرار دارد. با اینکه بی مهری های بسیاری به او شده و او را چندین سال از عرصه ی هنری خود عقب انداخته, اما اندکی از موج امید و اعتقاد در او کم نشده است. او با مرارت، سختی، تمرین و پشتکار فراوان به این جایگاه در موسیقی رسیده است. علیزاده مهندس کشاورزی است و از کودکی به خوانندگی علاقه داشت. او سه بار مقام اول قرائت قرآن را در سطح کشور به دست آورده است و در ارتباط با این موضوع میگوید «من هم هنوز قاری فرآنم، اما دوست داشتم یکسری از تفکرات و ترانه هایم را در قالب موسیقی پاپ ارائه بدهم و مردم گوش بدهند. خب همین اتفاق هم افتاد, ولی هنوز هم خودم را قاری قرآن میدانم».

از پانزده شانزده سالگی يادگيری موسيقی اصيل ايران را شروع کرد، قبلش هم دستگاههای قرآن را ياد گرفت. دکتر جوانمرد که مربی قرآن او بودند تمام دستگاههای قرآن را به او ياد دادند. علیزاده بعد از مدتی مشاهده کرد که موسيقی سنتی را خيلی دوست دارد به همین دلیل "ردیف" هم آموخت. استادان ديگر او شاپور رحيمی، محمد عبدالحسينی، مرحوم ايرج بسطامی ، جناب آقای مختوم و ... همه استادانی بودند که شاگرديشان را کرد و طی پنج سال رديف را ياد گرفت. اما همه ی اين تمرينها و کلاسها به لطف صدايی بود که خدا در حنجره ی او گذاشته است. چون اين صدا موجب میشد استادان به او توجه بيشتری داشته باشند و را تشويق و ترغیب نمایند. هفده ساله بود که کلاسهای آقای عبدالحسينی را ميرفت و شاگرد ارشد کلاس شده بود.

محمد علیزاده به موسیقی به یک دید خاص مینگرد و رسالت خود را این چنین میبیند «من از وقتی که خواستم موسیقی را شروع کنم، همیشه شعارم این بوده که از عشق بخوانم . من دوست دارم موهبتی که خدا به من داده و راهی که جلوی من گذاشته یعنی خوانندگی, با آن به جامعه ام عشق و آرامش بدهم. میخواهم با کارهایم مردم را به سمت بخشیدن و گذشت کردن ببرم. به سمت آن چیزی که خدا دوست دارد. این رسالت محمد علیزاده است. حالا تا چه حد موفق است نمی دانم».

حال به صورت خلاصه ، محمد علیزاده :

محمد علیزاده متولد 23 دی ماه 1360 (شب میلاد رسول اکرم حضرت محمد(ص) ) است .
در کرج به دنیا آمده و در حال حاضر در تهران زندگی میکند و برای اولین بار در 4 سالگی خوانده است .
تحصیلاتش ربطی به موسیقی ندارد ، او مهندس کشاورزی است اما علاقه ی شدیدی به موسیقی دارد .
محمد علیزاده سه سال پیاپی مقام اول قرائت قرآن را در سطح كشور به دست آورد .
مقام ها و عنوان های بسیاری در زمینه ی قرائت قرآن در سطح کشور به دست آورده است .
یک بار عاشق شده آن هم در 19 سالگی و به آن افتخار میکند !
در دوران تحصیل از درس شیمی متنفر بوده ولی ادبیات و ریاضی را دوست داشته .
بازی هنرمندانی چون فاطمه معتمد آریا و زنده یاد خسرو شکیبایی را دوست دارد و از تولیدات مسعود کیمیایی و مهران مدیری لذت میبرد .
علی دایی و کریستیانو رونالدو فوتبالیستهای محبوبش هستند .
" خداحافظ " و " جز تو " را جزو محبوبترین ترانه هایش میداند .
اگر جادوگر بود کاری میکرد که همه خوانندگان ایران با هم رفیق و مهربان باشند !
خواننده ی محبوبش اورس است و از کارهای ناصر عبدالهی انرژی میگیرد و با شنیدن آثار ناصریا به آرامش میرسد .
آلبوم " سورپرایز " و " دلت با منه " دو آلبوم مجازش میباشند که بسیار مورد استقبال قرار گرفت .

آخرين ويرايش توسط Majid_71 در تاريخ چهارشنبه، 26 تير ماه ، 1392 20:51:37; دفعات ويرايش در مجموع 7 مرتبه

بازگشت به بالا

رويت مشخصات هوادار ارسال پيغام شخصي ارسال ايميل بازديد از سايت ارسال كننده مطلب شناسه Yahoo کانال تلگرام شناسه اینستاگرام شناسه فیس بوک
هوادارانی که بخاطر این ارسال برای Majid_71 , مرسی مرسی ثبت کرده اند ❤ |← milad-72, AhmadAlizade, coquette, nafaseeshgh, fateme-a, fatemeh-S, mohadese, naffis, nazanin, fereshte, 62225, Secret, sefid, neyna, niloufar, davidbarcelona, jozto, alameher, fakhteh, zolal, Mara, -maedeh-, naghmeh1362, narges73, elahe62, fatimataa, meshkat1991, gomgashteh, 13761376, melikashakoori, MARYAM79, Sofia, SARAB-M, starfall, zahrasamieyan, Niloofar, golyas, Zahra_zm, kh_kosar, 16_fatemeh, Niusha, saadat, shiva, monati, MILAD, belmizar23, amirshojaee, mona1392, asepik, mohadeseh_70, mahta678, djmro, sheidarozhan, MohammadSara, bahari, faezeh40120, sahar1992, sarahgoli, fatemeh14, pooneh1365, razieh1360, Hosein121, nafas93, 94asemuneabi, parisa-s3, shirinjoon, zhanet, Leila78, yasamin1379, anna-Ahadi, fkh, shiva888, nazanin79, artemis219, Neda_v, paize, haniye16, vorod, yase-kabud, Yagmur25, evangeline, delaram1812, tina, hadisperspolisi, Freestyle, parvaneh61, Hediyekhanoomi, kikili, Rezvane, saya, sajede, farzane1993, mohammadamin7854, masoudpakzad, Masumeh7, shayegan, elhamr14, safahashemi, hani18, tzeta, katidelsoz, Erfane, Mhdeai, 2360
تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   اين مطلب قفل شده است . شما مجاز به ويرايش آن و يا ارسال جوابيه نمي باشيد .   

سایت هواداران محمد علیزاده / صفحه اول انجمن -> علیزاده شناسی

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

پاسخ سريع:

افزودن امضاء به مطلب ارسالي (امضاء كاربر در بخش ويرايش مشخصات كاربر قابل تغيير است .)

| تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق است به سایت رسمی هواداران محمد علیزاده © 2013-2017 |

Forums ©